soruuu

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
crazy_zeus

soruuu

Mesaj gönderen crazy_zeus » Cum Eki 26, 2007 10:19 pm

yaavv bu site sadece birkaç kişidenmi oluşuyor
1 hafta oldu üye olalı ama sadece belli kişiler var nerde bu milletin devamı
çok övüyorlardı herkes ama sadece belirli bir kitle görüyorumm
sizcede yanlışmıyımm???????????????????
Dosya ekleri
tf.jpg
isyanım sanadeyil kendimeeeee
tf.jpg (3.32 KiB) 6640 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Eki 26, 2007 10:34 pm

valla istek varsa sipariş üzerine getiririz dermişimmmmmmmmmm :D :D :D
OKADAR ÖVÜYOLARDI DERKENNNNN;TAM ANLAMIYLA NE DEMEK İSTEDİNİZZZZ_???
HUYUM KUSURUN SORUYA SORUYLA CEVAP VERİRİM HEP :P
Resim

Kullanıcı avatarı
crazy_zeus

Mesaj gönderen crazy_zeus » Cum Eki 26, 2007 10:59 pm

meltem&mehtap yazdı:valla istek varsa sipariş üzerine getiririz dermişimmmmmmmmmm :D :D :D
OKADAR ÖVÜYOLARDI DERKENNNNN;TAM ANLAMIYLA NE DEMEK İSTEDİNİZZZZ_???
HUYUM KUSURUN SORUYA SORUYLA CEVAP VERİRİM HEP :P
yani tanıdığım kişiler yok çok güzel şen şakrat biii site dedi akşamları herkes sitede oluyor ortam süper dendi
ama görüyorumki sanki sitenin 10 kişilik biii üyelik grubu varmış gibi görüyorum
benim kiişisel fikrim bu daha yeniyim 1 hafta yada daha fazla oldu ama ben gördüğümü söyleyorum
bilmiyorum senin düşüncen nedir.......

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cum Eki 26, 2007 11:09 pm

hmm vallah biz yani ben halimizden/ halimden memunuz. 10 kiside olsa ayni 100 kiside olsa ayni.... fark 100 kisilik sohbet degil. istedimmi 10 kisilikde sohbet olur .... tabiki buna itirazin varsa :?
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: soruuu

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Eki 26, 2007 11:40 pm

crazy_zeus yazdı:yaavv bu site sadece birkaç kişidenmi oluşuyor
Sevgili "yeni" üye crazyzeus:

Yukarıda dikkat çektiğin konuya site yöneticisi olarak sizi bilgilendirmek amacıyla cevap vereceğim ve polemiğe girmeyeceğim.

Övülmemiz ve kalabalık bir forum olmayışımız konusunda haklı olabilirsiniz;
sitemizin misyonu ve vizyonu yani amacı gereği dünyanın neresinde olursa olsun forum kullanma bilgileri dahilinde önce Demircili ve Selemen sonrasında da bölge insanını seviyeli bir şekilde buluşturmayı amaç edindik. Bir forumun yoğunluğu ancak üyelerinin katılımı kadardır. Sitenin amaçları arasında cümbür cemaat, elik cücük, pür kalabalık bir ortam sağlayıp,orada burada övülmek değildir. Hem Demircili, zaten en geniş anlamda bile kendi coğrafyasında konumu belli, sadece bir beldedir. Bu güzel beldenin içerisindeki güzellikleri ortaya çıkarmak ise gönlümüzden geçendir. Bu siteden başka sizin umduğunuz gibi bir Demircili veya selemen sitesi varsa buyrun verin adresini. Yoksa eğer, güzellikler içinde çirkini aramanında bir manası yoktur.

Bu mesaja cevap olsun diye cevap vermek gibi bir sıkıntıya girmenizi istemem. Çünkü yukaırdaki bilgilendirmeyi gayet müspet duygularla yaptım. Bölgemizdeki insanlarımızın forumumuza katılımı, zamanla ve interneti tanımaları ile doğru orantılıdır. Sitemizin üye olmadan inceleyeni üye olandan daha fazladır. Allah'a şükürler olsun ki nice hemşehrimiz varmışta haberimiz yokmuş. Sizi de tanımış olduk, katılımınızın diğer katılımlar ne kadar olursa olsun devamı dileğimle.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cmt Eki 27, 2007 12:22 pm

aaaaaaaaaa kuzen ortamı yaratanlar bizleriz devam et bırak kendini siteye inan bak pişman olmazsın.ok.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Re: soruuu

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt Eki 27, 2007 2:20 pm

yilmaz.sahin yazdı:
crazy_zeus yazdı:yaavv bu site sadece birkaç kişidenmi oluşuyor
Sevgili "yeni" üye crazyzeus:

Yukarıda dikkat çektiğin konuya site yöneticisi olarak sizi bilgilendirmek amacıyla cevap vereceğim ve polemiğe girmeyeceğim.

Övülmemiz ve kalabalık bir forum olmayışımız konusunda haklı olabilirsiniz;
sitemizin misyonu ve vizyonu yani amacı gereği dünyanın neresinde olursa olsun forum kullanma bilgileri dahilinde önce Demircili ve Selemen sonrasında da bölge insanını seviyeli bir şekilde buluşturmayı amaç edindik. Bir forumun yoğunluğu ancak üyelerinin katılımı kadardır. Sitenin amaçları arasında cümbür cemaat, elik cücük, pür kalabalık bir ortam sağlayıp,orada burada övülmek değildir. Hem Demircili, zaten en geniş anlamda bile kendi coğrafyasında konumu belli, sadece bir beldedir.
Bu güzel beldenin içerisindeki güzellikleri ortaya çıkarmak ise gönlümüzden geçendir. Bu siteden başka sizin umduğunuz gibi bir Demircili veya selemen sitesi varsa buyrun verin adresini. Yoksa eğer, güzellikler içinde çirkini aramanında bir manası yoktur.

Bu mesaja cevap olsun diye cevap vermek gibi bir sıkıntıya girmenizi istemem. Çünkü yukaırdaki bilgilendirmeyi gayet müspet duygularla yaptım. Bölgemizdeki insanlarımızın forumumuza katılımı, zamanla ve interneti tanımaları ile doğru orantılıdır. Sitemizin üye olmadan inceleyeni üye olandan daha fazladır. Allah'a şükürler olsun ki nice hemşehrimiz varmışta haberimiz yokmuş. Sizi de tanımış olduk, katılımınızın diğer katılımlar ne kadar olursa olsun devamı dileğimle.
SENİNDE BELİRTTİĞİN GİBİ YILMAZ ABİCİM NİHAYETİNDE Bİ BELDE....NE KADAR FAZLA YOĞUNLUK OLABİLİRKİ DİYE DÜŞÜNMEK LAZIM_? KALDIKİ ÜYELER EMİNİM Kİ VAKİT BULDUKÇA DEMİRCİLİSELEMEN.COM GİRİYOLAR....ZAMANLA DAHADA ÇOĞALACAK....
HEM BOŞŞŞ 100 ÜYE OLACAĞINA DOLU 50 ÜYE OLSUN (ŞAHSİİ DÜŞENCEM)...
:)
Resim

Kullanıcı avatarı
crazy_zeus

özür...

Mesaj gönderen crazy_zeus » Pzr Eki 28, 2007 12:08 am

niyetim kimseyi kızdırmak deil polimik hiç deil yanlış anlamayın sadece üye sayısı az gibi sanki ama neyse
polimik yaratmanın yararı deyil zararı oluyor siteye kötü örnek olmak istemem bu konuda burda bitsin
biz boşverelim kuzenimin de dediğigibi bırakalım kendimizi siteye akalımmmm... :cry: :oops:
Dosya ekleri
172875197437d97e05ccc22jb.gif
isyanım size deil kendime ''
172875197437d97e05ccc22jb.gif (6.13 KiB) 6590 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eki 28, 2007 12:38 am

bence arkadas hakli . tabiki... cümbür cemat,elik cücük pür kalabalik bir ortam saglamak degil. gercekten biryerden sonra insanin sevki kiriliyor. ikili yazismalara dönüsmesin diye bazi acilmis güzel konulara malesef istesemde istirak edemiyorum.

hee diyeceksinizki: "burasi özgür bir platform isteyen yazar, istemeyen bakar gecer" dogruda.. fakat ortada verilmek istenilen bir emek,caba var. yani.. biraz haksizlik olmuyormu? nedir bu tutukluk adini koyamiyorum.

Beldemizin büyük oldugu kadar,keske oraya dahil olan insanlarimizin bakis acis,vizyonu,irtibati, iletisimi dar ve kisitli olmasa.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
crazy_zeus

Mesaj gönderen crazy_zeus » Pzr Eki 28, 2007 1:36 am

zeynep yazdı:bence arkadas hakli . tabiki... cümbür cemat,elik cücük pür kalabalik bir ortam saglamak degil. gercekten biryerden sonra insanin sevki kiriliyor. ikili yazismalara dönüsmesin diye bazi acilmis güzel konulara malesef istesemde istirak edemiyorum.

hee diyeceksinizki: "burasi özgür bir platform isteyen yazar, istemeyen bakar gecer" dogruda.. fakat ortada verilmek istenilen bir emek,caba var. yani.. biraz haksizlik olmuyormu? nedir bu tutukluk adini koyamiyorum.

Beldemizin büyük oldugu kadar,keske oraya dahil olan insanlarimizin bakis acis,vizyonu,irtibati, iletisimi dar ve kisitli olmasa.

beni anladığın için teşekkür ederim...

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön