aşşağıdakilerden birçoğunu yapmışsınızdır eminimmmm_???

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

aşşağıdakilerden birçoğunu yapmışsınızdır eminimmmm_???

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Eki 10, 2007 3:28 pm

Bakkaldan eve gelene kadar ekmegin butun kitir yerlerini koparip yemek.

-Agzini tika basa leblebi tozuyla doldurup karsindakinin yuzune yaklasarak ''papaz'' demek.

-Demir parmakligi olan evlerin onunden gecerken eldeki cubukla parmakliktan tirrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri cikarip ev sahiplerini rahatsiz etmek.

-Perdeden perdeye ucarak tarzancilik oynamak ve kopan kornis yuzunden anneden hafif yollu sopa yemek.

-Bozuk para,dugme,inci gibi seyleri yutmak ve anne gozetiminde onlari lazimliga sa'apana kadar evden disari cikmamak.

-''Hadi beni cennete gotur'' deyip namaz kilan anneannelerin,dedelerin sirtina atlamak.

-Karli havalarda sinifa gizlice kartopu sokup on sirada oturanlarin onlugunden iceri kaydirmak

-Kertenkele yakalamak ve boynuna ip baglayip arkadaslarinin yaninda gezdirerek hava atmak.

-Kucuk yesil kurbagayi kibrit kutusunun icine koyduktan sonra paketleyip kizlara hediye etmek.

-Evin icine cadir kurup kizilderilicilik oynamak.

-Buzdolabinin isiginin dolap kapaliyken de yanip yanmadigini anlamak icin bicakla dolap kapisinin lastiklerini sokmek.

-Oluklu sactan catisi olan cay bahcelerinin catisina tas atip tasin catidan yuvarlanirken cikardigi sesleri dinlemek.

-Apartmanlarin kapi zillerini veya taksi duraklarinin elektirik direklerindeki cagri zillerini calip kacmak.

-Pizzacilari,kebapcilari arayip komsunun adina sipariste bulunmak.

-Kedinin dort ayak ustune dusup dusmedigini gormek icin kediyi balkondan atmak.

-Disleriyle gazoz acmak,kolayi calkalayip ona buna puskurtmek.

-Tuvalete gitmeye usenip odada bulunan en yakin saksiya isemek.

-Kafayi balkon demirleri arasina,parmaklari siseye veya musluga sikistirmak.

-Balkona gizlenip gelene gecene su tabancasiyla su puskurtmek veya nisan alip tukurmek
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Eki 15, 2007 3:01 pm

Agzini tika basa leblebi tozuyla doldurup karsindakinin yuzune yaklasarak ''papaz'' demek.

emeğine sağlık canım.

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Pzt Eki 15, 2007 10:50 pm

çok sagol hosuma gıttı tesekkürler... :D
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Eki 16, 2007 10:25 am

:D :D Anne Ben Aşık Oldum derseniz cevabı alırsınız =))
Anne Ben Aşık Oldum!!

-anne ben aşık oldum
+....odanı topla!

- anne ben aşık oldum.
+ bu sefer hangi zibidiye?
- of anne yaa, valla söylemiycem bi daha!
+ yok canım sen öyle beğeniyorsun da, senin zevkin sonuçta, ben ne diyeyim ki, di mi ama.........

- anne ben aşık olduumm!!..
+ panik yapma geçer..

- anne ben aşık oldum!
+ evlen, geçer.

- anne ben aşık oldum
+ bu seferkinin ne sorunu var?

- anne ben aşık oldum
+ hayır olmadın! sen aşık olunca ben sana söylerim

+ anne ben aşık oldum.
- inanmıyorum sana.
+ neden ama?
- gözlerinde göremiyorum ben o ışığı.

+ anne ben aşık oldum!!
- dersler ne alemde??

+ anne ben aşık oldum.
- kimin nesi bu çocuk !

+ anne ben aşık oldum.
- yalancının!?!
+ valla bu seferki farklı
- nedense hep farklı oluyo zaten

+ anne ben aşık oldum..
- iyi halt ettin! bak orada aspirin var

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Eki 18, 2007 2:25 pm

Mehtapcigim

Paylasimin icin teskr. ederim. yaramaz bir cocuk degildim. sadece yukardaki maddelerden leblebi tozunu agzimiza alirdik PAPAZ degilde YUSUF derdik. yaziyi okuyunca acaba PAPAz diyince nasil bir sey ortaya cikiyor dogrusu merak ettim. :lol: ee burda`da leblebi tozu yok.yani anlayacaginiz deneme sansimda yok. :(

Sagol varol, Muhabbetle kal. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
crazy_zeus

Re: aşşağıdakilerden birçoğunu yapmışsınızdır eminimmmm_???

Mesaj gönderen crazy_zeus » Cmt Eki 20, 2007 12:04 pm

meltem&mehtap yazdı:Bakkaldan eve gelene kadar ekmegin butun kitir yerlerini koparip yemek.

-Agzini tika basa leblebi tozuyla doldurup karsindakinin yuzune yaklasarak ''papaz'' demek.

-Demir parmakligi olan evlerin onunden gecerken eldeki cubukla parmakliktan tirrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri cikarip ev sahiplerini rahatsiz etmek.

-Perdeden perdeye ucarak tarzancilik oynamak ve kopan kornis yuzunden anneden hafif yollu sopa yemek.

-Bozuk para,dugme,inci gibi seyleri yutmak ve anne gozetiminde onlari lazimliga sa'apana kadar evden disari cikmamak.

-''Hadi beni cennete gotur'' deyip namaz kilan anneannelerin,dedelerin sirtina atlamak.

-Karli havalarda sinifa gizlice kartopu sokup on sirada oturanlarin onlugunden iceri kaydirmak

-Kertenkele yakalamak ve boynuna ip baglayip arkadaslarinin yaninda gezdirerek hava atmak.

-Kucuk yesil kurbagayi kibrit kutusunun icine koyduktan sonra paketleyip kizlara hediye etmek.

-Evin icine cadir kurup kizilderilicilik oynamak.

-Buzdolabinin isiginin dolap kapaliyken de yanip yanmadigini anlamak icin bicakla dolap kapisinin lastiklerini sokmek.

-Oluklu sactan catisi olan cay bahcelerinin catisina tas atip tasin catidan yuvarlanirken cikardigi sesleri dinlemek.

-Apartmanlarin kapi zillerini veya taksi duraklarinin elektirik direklerindeki cagri zillerini calip kacmak.

-Pizzacilari,kebapcilari arayip komsunun adina sipariste bulunmak.

-Kedinin dort ayak ustune dusup dusmedigini gormek icin kediyi balkondan atmak.

-Disleriyle gazoz acmak,kolayi calkalayip ona buna puskurtmek.

-Tuvalete gitmeye usenip odada bulunan en yakin saksiya isemek.

-Kafayi balkon demirleri arasina,parmaklari siseye veya musluga ?????.

-Balkona gizlenip gelene gecene su tabancasiyla su puskurtmek veya nisan alip tukurmek

inan bu yazdıklarının çoğunu yapmışımdır helede kediyi 5.ci kattan aşağı atmamı unutamam kediyi sormayın çünkü nalları dikti

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cmt Eki 20, 2007 11:58 pm

ben merak ettım bu leblebı tozu nasıl dur halam gelınce bır aldırtayım gülosun yanı kız kardesıme papaz dedırteyım acaba nasıl oluyor ıyı aklıma getırdın sagol meltem&mehtap hıc olmazsa gül demez ben bılmıyorum dıye bız yasayamadık o yasasın barııı :D

:wink:
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Eki 23, 2007 12:06 am

kiymet

leblebi tozunu al hep beraber test ederiz.sen,ben tuba ve gül hep bir agizdan ilk önce yusuf deriz, daha sonra papaz.sonuclari arkadaslarla forumda paylasiriz.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Çrş Eki 24, 2007 10:09 pm

ben bunların hepsini çoçukken yapmıstım herhalde illede köyde derede kurbaga taslamıyı:D :D :D :D
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön