Sohbet!!!

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Eyl 16, 2007 3:32 pm

Keşke yukarıdaki mesajlaşmaları sohbet odasında yapsa idinizde birkaç günlük mesajlarınızı birkaç dakikada halletmiş olsa idiniz. Arkadaşlar forumu chat gibi kullanmak sıkıcılık oluşturur. Burada daha etkili, değer sağlayacak konulara vaktimizi harcayalım derim. Zaten ramazan ın rehaveti mi ne düştü foruma. İsterseniz aranızda anlaşın 3-5 kişi sohbet ekranında buluşun. Ama hepinizde rica ediyorum. Forum sayfalarını chat gibi kullanmayalım. Tşk.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Eyl 16, 2007 3:39 pm

:wink:
Resim

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Eyl 16, 2007 4:08 pm

meltem&mehtap yazdı:SEN ONLARA BAKMA CÜMLESİNİ KURMASI İÇİN KİMSEYE YETKİ VERMEDİM!
KARŞILIĞINDA BAKMIYORUM ZATEN DİYENDE BİZİM ÇOK FAZLA HAYRANLIKLA BAKTIĞIMIZ BİRİ DEĞİL ZATEN!

NOT:BURAYA CEVAP YAZDIĞIM İÇİN KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM
ÇÜNKÜ TEK KELİME YAZMAYA DEĞMEZDİ!
:wink:

NOT:2..BİDE SAYIN DEMİRCİLİ_KIZ KONU BAŞLIĞI ALTINDA NE BOŞ MUHABBETLER EDİYOSUN YA!
ŞAHSEN BENİM KONUM BÖYLE DAĞILSA RAHATSIZ OLURUM...BİRAZDAHA FORUMU DAĞITMAMA KONUSUNDA ÖZEN GÖSTERİRSEN SEVİNİRİM!

SOHBET BAŞLIĞI ALTINDA YILMAZ ABİDEN RİCADA BULUNMUŞSUNNN KONU GELMİŞ GÜLESEVDALININ BULAŞIK MAKİNASININ ÇALIŞMADIĞINA...
BU NE PERHİS BUNE TURŞU SUYU YANİ!!!!

Sayin mehtap hanimmmmmmmmmm, size ne benim konumdan,ben sizin konunuza karsiyormuyum?hayir karismiyorum! onun icin daglsin benim konularim sananeeeee :P
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Eyl 16, 2007 4:20 pm

yilmaz.sahin yazdı:Keşke yukarıdaki mesajlaşmaları sohbet odasında yapsa idinizde birkaç günlük mesajlarınızı birkaç dakikada halletmiş olsa idiniz. Arkadaşlar forumu chat gibi kullanmak sıkıcılık oluşturur. Burada daha etkili, değer sağlayacak konulara vaktimizi harcayalım derim. Zaten ramazan ın rehaveti mi ne düştü foruma. İsterseniz aranızda anlaşın 3-5 kişi sohbet ekranında buluşun. Ama hepinizde rica ediyorum. Forum sayfalarını chat gibi kullanmayalım. Tşk.

YAZIYI DİKKATE ALMAN DİLEĞİYLE!!!
ŞUNU UNUTMAKİ BURASI DİNGONUN AHIRI DEĞİL..SENİN GİBİ BENZETMEYE ÇALIŞANLARLADA EVELALLAH BAŞEDEBİLİRİZ...
SEN DAHA ÖNCE HİÇ FORUMA KAYIT FALAN OLDUNMU BAZI KURALLAR VARDIR BEN MÜSAİT OLUNCA ÖĞRETİRİM SANA!
O ÇIKARDIĞIN DİLİDEEEEE,,,,,NE YAPARLAR Bİ DÜŞÜN İSTERSEN...
PİŞMAN OLACAĞIN ŞEYLER YAPMA EMİ....
Resim

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzr Eyl 16, 2007 6:03 pm

[font=Verdana]konunun geldiği son nokta makinemiz değil.....
bakış açısının ne kadar mühim olduğunu birkez daha tecrübe ediniyorum....
niyetim sert bir çıkış değildi...
yaptığımda...
devamında gelen uslubla cevap verdim huyum olmadığı halde kasten....
nasıl bir manzaraya neden olduğu birde karşıdan görebiline diye...
kişi utanacağı işi yapmamalı....utanıyorsanız alın yorumunzu buradan...
ben ilkkez bu forumu görmüyorum,sizlerde bilrisiniz ki yahut bilmelisiniz ki forumda gayette hoş sohbet edilebilir,forum kurallarında aksi yazmıyor sanırım...
tartışmada aşırıya kaçmadığımı hepiniz biliyor olmalısınız...
[/font]
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt Eyl 17, 2007 5:10 pm

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön