Ömer ŞAHİN'in Sağlık Sorunu

Yeni doğan Demircili'liler, öbür dünyaya gidenlerimiz, nişanlar, tedavi için hastanede yatanlarımız, düğünlerimiz vb duyurularımız ve üye doğum günü kutlama mesajları bu başlık altında yayınlanacaktır.
Kullanıcı avatarı
FORUM YONETIM
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ömer ŞAHİN'in Sağlık Sorunu

Mesaj gönderen FORUM YONETIM » Cmt Şub 23, 2013 12:20 pm

Forum üyelerimizden, hemşehrimiz Hacı Ömer Şahin normal sağlık kontrolü için gittiği hastanede damar tıkanıklığı tespitiyle Bakırköy Devlet Hastanesi Kalp ve Damar bölümüne yatış yaptırılmış ve 25.02.2013 Pazartesi günü ByPass ameliyatı olacaktır. Kendisi tüm sevenlerinden dua beklemektedir. Forum yönetimi olarak şimdiden acil şifalar ve başarılı bir ameliyat geçirmesini mevladan dileriz.

Geçmiş olsun.
DemirciliSelemen.Com Forum ve Site Yönetimi

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Ömer ŞAHİN'in Sağlık Sorunu

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Şub 23, 2013 12:23 pm

Ömer Bey, çok geçmiş olsun, şimdiden acil şifalar diler, en kısa sürede taburcu olup eski sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Cmt Şub 23, 2013 1:30 pm

Çok teşekkür ederim yılmazcıgım insanlar yaşadıkları süreç içerısınde başına gele bilecek faktörler çok ben tabime sonsuz hamd ediyorum inşallah sız sevenlerımın dualarıyla atlatscagızallahın izniyle hepınıze sonsuz dualarım oluyoyor buradan saygılar sevgıler selamlar allala emanet olunuz [*]

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Şub 25, 2013 2:42 pm

Hacı Ömer Bey'e ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.Cenabı Allah yar ve yardımcısı olsun..

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Şub 26, 2013 7:03 pm

Rabbim Sifa Versin Dualarimiz Her Daim Sizinle Dayicigim...

Size ve Bilgilerinize Insanlarimizin Ihtiyaci var ve ben Sizin Toplum Tarafindan Ne kadar cok sevildiginizi sayildiginizi ve Takdir edildiginizi Dini veya Diger Anlamli Organizasyonlarda önderlik ettiginizi biliyorum Akrabam oldugunuz icin demiyorum sizi senelerdir taniyan bir sahis ve köylünüz olarak diyorum bunlari ve sizin gibi Bir Dayim oldugu icinde Cok Mutluyum insallah bir an önce Eski Sagliginiza Kavusur Sizi Sevenlerin arasina dönersiniz

Saygilarimla...
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzr Mar 03, 2013 12:36 pm

Çok teşekkür ederim Yegenım bu bana Rabbimin bir lütfudur ben hep şunu düşünüyordum halkımın içınde herturlu aktif görev yaptık bunları anlatmak istemıyorum bır gun çok sevdıgım ağbimin cenazesınde helâllık alırken bır an ınsanın gözünün önüne gelıyor bende birgun böyle gıdıcem banada böyle ınsanlar kalabalığı olurmu duye düşünüyordum Rabbim izin verdıgı süre ayaktayım büyük bır amalıyat gecırdım gordümki bu insanlar ın bana gosterdıgı sevgıyı görünce o düşündüğüm aklıma geldı bende yuce Rabb'ime büyük hamd ettim bundan sonrası yaşam süreci içinde halkıma sevenlerıme doslarıma ve aıleme dahada sevecen hoşgörülü seven sayan bir HACI Ömer gıbı yasamaya soz verdım rabbım beni sunası bakara suresı 155 aylerinde bız bazen sızlerı canıla bedenınızle namınıza dederız duye buyuruyor Allah cumlenızden razı olsun kısa zamanda aranızdayım tabimin ıznıye allalara emanet olunuz HACI omer sahın

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Mar 03, 2013 10:50 pm

Ömer Bey sa, başarılı bir ameliyat sonrası tekrar sağlığınıza kavuşup taburcu olduğunuz için geçmiş olsun der, bundan sonra da sağlık ve esenlik dilerim. Yüce mevladan diğer hastalarımız içinde duaların kabule, hastalıkların şifaya eriştiği süreçler dilerim.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Çrş Mar 06, 2013 10:31 am

Çok teşekkür ederim yılmaz allahıma hamd edıyorum tüm kardeşlerımızı saygıla selamlıyorum

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Prş Mar 07, 2013 5:38 pm

Bu dünya darul hizmettir,ücret alma yeri değildir.Ameli salihanın ücretleri meyveleri nurları berzahta ahirettedir.h.omer HYIRLI CUMALAR

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cmt Mar 09, 2013 11:11 am

Ömer agbi cok gecmis olsun, Mevlam sifalar versin.

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Pzr Mar 17, 2013 1:28 pm

cok gecmis olsun emmi
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

“VEFATLARIMIZ, YENİ DOĞANLARIMIZ, HASTALARIMIZ ve DİĞER DUYURULAR” sayfasına dön