www.demirciliselemen.com

Her yıl düzenlenen Yavuz Sultan Selim Han Festivali hakkındaki görüşleriniz ile ilgili konular.
Kullanıcı avatarı
selemenli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

www.demirciliselemen.com

Mesaj gönderen selemenli » Prş Tem 27, 2006 2:44 am

Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Güzel levha

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Tem 27, 2006 9:24 am

:) çok güzel bir levha olmuş. Tşk.
"Söz uçar yazı kalır"

damat.sahin

Mesaj gönderen damat.sahin » Cmt Tem 29, 2006 11:10 pm

Evet gercekten çok güzel olmuş. Güzel kasabamızı herkes tanısın :)

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Bencede herkes tanimali

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Ağu 07, 2006 12:53 am

evet gercekten kasabamiz cok güzel havasi suyu (insanlari?) :)temennim ileriye dogru daha `da disari dönük bir belde olmasi

muhabbetle kalin
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Ağu 07, 2006 10:27 am

Aynı temennilerdeyiz. İzmir ve İstanbulda yaşamış bir insan olarak bölgesel anlamda güzel olan memleketimin üzerinde gezen insanlarının kişisel ve sosyal gelişimi çok yavaş. İşte bu site ve çağsal açılımlar belki faydalı olur. Bazıları gelişimin parasal ya da yapısal yani bina yaparak olacağını sanıyorsa elbetteki yanılıyor. Bu dünyadaki en iyi yatırım insana yatırımdır. O da eğitimden geçer. Acizane fikrim ve elimde olsada bana Demircili'ye ne yapılmasını istersin deselerdi eğitim kompleksi (lise + ileride yüksek okul) derdim. Tüm bölgenin öğrencilerini burada buluşturur kaynaştırırdım. Allah kerim olacaktır elbet ama ne zaman !
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Ağu 07, 2006 1:55 pm

Selamün aleyküm!

hic süphesiz ALLAH kerim,zamana gelince umutsuzluga kapilmamak lazim, tabiki belediye baskanimiza cok is düsüyor biliyorum cok kolay isler degil. Insanlarla ugrasmak basli basina zor,amacimiz zoru basarmak olacak pes etmiyecegiz.

muhabbetle kalin
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Ağu 07, 2006 2:03 pm

Tabiki. Bu güzel kasabamızın (hala ağzımız alışamadıya kasaba demeye) nice insanları olduğunu inanıyorum ki , birbirerini tanımasalarda avrupanın 4 bir yanında imanı sağlam vatanına hasret. Ama gençlik popülaritesi yüksek ama içi boş şeylere o kadar kapılmış ki bazı değer yargıları unutulmuş bile. Alalh'ın izniyle güzel günler yakındır inşallah. Asrı saadet ve altın nesil bu zaman ve bu nesil değil ama. Daha var. Sabır ve kendini geliştiren "yeni" bireylerle inşallah.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Çrş May 16, 2007 12:22 am

köye benzemiş be :) ii ii olmus alttaki banneri de silsen ii olcakmı ama saol emeğine sağlık

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 16, 2007 2:21 am

okadar kusur kadi kizinda da olur :D banner silinmesede ( köy) degil kasabaya benzemis. :D

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Çrş May 16, 2007 12:40 pm

zeynep yazdı:okadar kusur kadi kizinda da olur :D banner silinmesede ( köy) degil kasabaya benzemis. :D

ehehe pardon biz büyümüştük dimi :) ama bu yıl azdaha yine köy oluoduk haberin olsun ;) canım nie gelmiosunuz sayımlara :D :) du vaktim olunca bi kaç bannerde ben yapim buraya ehehe :)

“YAVUZ SULTAN SELİMHAN FESTİVALİ” sayfasına dön