DAHA GÜZEL OLABİLİRDİ_!

Her yıl düzenlenen Yavuz Sultan Selim Han Festivali hakkındaki görüşleriniz ile ilgili konular.
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

DAHA GÜZEL OLABİLİRDİ_!

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Ağu 17, 2007 5:34 pm

aslında bu cümleyi festivalin her noktası için söylemek mümkündür!!!! evet 2007 sezonunda yapılan festival daha güzel olabilirdi!
çok yoğun bi kalabalık vardı!!! bizim görüşlerimizden çok dışköylü diye tabir ettiğimiz komşu köylerin insanlarıda bu seneki festivali pek beğenmediler....festival alanında benim gözlemlediklerim sanki oldu bittiye getirmece sözkonusuydu!yanlış anlaşılmak istemem üzerine basa basa söylüyorum bunlar benim gözlemlerim!
bi gurup orta yaşlı köyün önde gelenlerinden ve tabi protokol festivali kişiselleştirdiler!!!ağalık seçiminde abdul by ağalığı 105 milyar ile aldı!!!! (105 milyar nerede ) :):):) festivalden 1 gün önce yaylada yapılan gece eğlencesi herşeyden güzeldi ve çok eğlenceliydi!!!
tabi demirciliselemen çadırıda yaylanın yıldızıydı!!!! nerden bakarsan bak ben burdayım diyordu maşallah :wink:
biraz hayalkırıklıkları vardı benim açımdan içinden neden diyen arkadaşlara cevabım şudur ; site içerisinde sıcak dostluklar arkadaşlıklar kurduk birbirimize söz verdik buluşup konuşmak adına ama hepsi birer yazışmadan ibaretmişşş,,,,yani sidete görüştüğüm kişiler bir merhaba demekten slm vermekten acizlerdi!!! şaşırmadım desem yalan olur!!!ama çok güzel anılarımda var bi bayan siz mehtapsınız dimi ben siteden şu bu diyip daha sıkı dostluklara adımda attım,,,
neyse anlatacağım çok şey var çokkk yakındaaaa hatta az sonra :):):)
[/size]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=igyHrFjrPOU[/youtube][/b][/color]
Resim

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: DAHA GÜZEL OLABİLİRDİ_!

Mesaj gönderen oktay.sahin » Pzr Şub 15, 2009 12:04 am

GINEDE BU HALIYLEN COLGUZEL BEN ORAYI COK SENIYORUM VE BENIM GIBI HERKEZ SEVIYOR ALLAH OLMAYANLARA GERSIN ÖYLE BIR PAZAR :super: SEVILECEK KADARDA VAR :super:
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

“YAVUZ SULTAN SELİMHAN FESTİVALİ” sayfasına dön