Festivalde çekilen fotoğrafların sitede yayınlanması...

Her yıl düzenlenen Yavuz Sultan Selim Han Festivali hakkındaki görüşleriniz ile ilgili konular.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Festivalde çekilen fotoğrafların sitede yayınlanması...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Ağu 09, 2007 12:54 am

Festivale gidipte çektiği fotoğrafları sitede yayınlatmak isteyenler sitenin giriş sayfasındaki İLETİŞİM sayfasındaki formu doldurarak, Forumun her hangi bir sayfasındaki İletişim linkine tıklayarak ya da "dmrclslmn@hotmail.com" dan benimle direkt temasa geçerek ulaştırabilirler. Örnek : Alttaki linkteki festivalde çekilen fotoğraf bana msn den gönderildi ve bende hemen yayınladım. İlgililere duyurulur.

:arrow: http://www.demirciliselemen.com/images/festivalde.JPG "http://www.demirciliselemen.com/images/festivalde.JPG"

NOT: 2007 Festivalde site ilgilileri tarafından çekilmiş fotoğraflar sitede en kısa sürede yayınlanacaktır.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Ağu 09, 2007 2:27 am

WWW:DEMIRCILISELEMEN.COM

Internetteki en seviyeli bulusma ve paylasma sayfamiz.

bence Fevkaladenin fevkinde bir pankart olmus. düsünüp, yaptirip, yollayan arkadasin gönlüne saglik, kesesine bereket . :)

Muhabbetle kalin.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Ağu 12, 2007 3:53 am

zeynep yazdı:
bence Fevkaladenin fevkinde bir pankart olmus. düsünüp, yaptirip, yollayan arkadasin gönlüne saglik, kesesine bereket . :)

Muhabbetle kalin.
2007 festivalimizden bu fotoğraf ve diğer elimize ulaşan fotoğrafları sitemizin açılışında http://www.demirciliselemen.com sağ üstteki FESTİVALLER sayfasına ekledim. Daha geldikçe de yayınlayacağım. Herkese duyurulur.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ağu 12, 2007 4:08 am

üzgünüm fotograflari begenmedim. :o
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Ağu 12, 2007 4:43 pm

zeynep yazdı:üzgünüm fotograflari begenmedim. :o
Zeynep Hanım, selam,
Bende sizin gibi düşünüyorum ama şimdiye kadar elime ulaşmış olanlar bunlar. Yayınlama sebebimse en azından güncel olmaları. Daha iyilerini çekmiş arkadaşlar varsa ve gönderirlerse tabiki onları yayınlarız. Saygılar.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Ağu 13, 2007 10:52 pm

Siz elinizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorsunuz. bekleyelim diger arkadaslar elleri bosmu dolumu gelecekler. :D

Muhabbetle kal.

“YAVUZ SULTAN SELİMHAN FESTİVALİ” sayfasına dön