KUTLU DOĞUM HAFTASI 2008 (Davetiye Ödüllü Şiir Yarışması 1)

Gecelerin gecesi Kadir Gecesi ve diğer kandil ve mübarek geceler hakkındaki kutlama, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak için...

Sizce Alttaki Şiirlerden hangisi güzel Seçiniz?

merkez_60
5
25%
pomemerkan
2
10%
huseyni
1
5%
ismbasoglu
1
5%
kıymet_ozdemir
0
Oy yok
demet.sahin
5
25%
osman
3
15%
emiroglu
3
15%
Demircili_kiz
0
Oy yok

Toplam oy: 20

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Mar 18, 2008 1:08 pm

Çok teşekkür ediyorum Sevgili Nurhan'cıgım,
nazik hediye davetini menmuniyetle kabul ediyorum. Gönül isterdi hak sahibi olarak sizlerin katılmasını ama, imkansız nedenlerden dolayı bu katılımı senin adına
ben yapacagım.
Tekrar teşekkür ediyorum.

Bu arada kandilinide tebrik edrim.

Saglıcakla kal.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
YENİBOSNA/İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Mar 18, 2008 4:29 pm

Bu arada hatırlatayım demet.sahin de 1. olanlardan ve şu an üniversitede sınav yoğunluğu olduğu için bırakın katılmayı size mesaj bile yazamadı.
O da aynı merkez_60 gibi davetiyesini DEKADER in kendi bünyesinde en iyi şekilde değerlendireceğine inandığı için size iletmemizi söyledi, benden iletmesi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Mar 18, 2008 4:44 pm

Sevgili Demet'cigim,
Sizleride tebrik edrim. Jestiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.
Sizin davetiyenizde kabulümdür. En iyi şekilde kullanacagım
Çok sagol Tekrar teşekkürler

Hoşcakalınız,

İSMET ŞAHİN
YENİBOSNA/İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Mar 20, 2008 11:22 am

[font=Arial Black]ISMET ABI AKSAMKI PROGRAM HAKKINDA DICEKLERIN VARDIR DEMI :oops: NASILDI VS?[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Mar 20, 2008 11:44 am

Dernek başkanımızın sağolsun ağzından cımbızla laf alınıyor. İsmet bey, evet düşüncelerinizi alalım.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Merhabalar...

Mesaj gönderen demet.sahin » Prş Mar 20, 2008 8:33 pm

[hr]

[font=Comic Sans MS] İlk önce herkese selamlar. Uzun zamandır yazamıyorum bu köyüm kokan sayfalara. Ama siteyi ziyaret edip gelen yeni mesajları okuyorum. Herkesin tebrik mesajını aldım. Çok mutlu oldum. Herkese minnetlerimi sunuyorum. Peygamberimize selamlar göndermek başka bir uhuvvet hissi yaratıyor. Hadi hep beraber şimdi okuyalım söyleyelim :

Elfü Elfü salatin ve elfü elfü selamun aleyke ya resulallah
Elfü elfü salatin ve elfü elfü selamun aleyke ya habiballah
Elfü elfü salatin ve elfü elfü selamun aleyke ya emine vayhillah ala resuluna salavat ....

Hayırlı akşamlar ...
NOT: Admin abiminde dediği gibi derslerimin yogunluğundan ötürü aranızda bulunamıyorum. Ayrıca manevi destek için dua istiyorum. Herkesten Allah razı olsun. Görüşmek üzere inşallah en yakın zamanda. Allaha ısmarladık ....
[/font]
[hr]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cum Mar 21, 2008 10:18 am

Sevgili arkadaşlar,
hepinize sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. Bana ait sorularınızada mümkün oldugunca cevap veriyorum.
Zepnep hanım ben öyle zor konuşan bir insan degilim. tatlı bir eleştiri yapmışşsınız ama tabi dogaldır.
Nurhan ve Demet Şahin kardeşlerimin kazanmış oldukları davetiyeleri menmuniyetle kabul ettim.
Peyganber efendimizin kutlu dogum haftası prıogramına samanyolu TV'de katıldım. Katılımı eşim ve iki yiyenim ile birli,kte yaptık.
Öncelikli olarak çok boyutlu güzel programdı. Zaten STV bu işi iyi yapan kanallardan birisi. Efendimizin onuruna yakışır bir geceydi,
Yanlık yogun ilgiden dolayı büyük bir izdiham vardı. İnanın programı ayakta izlemek zorunda kaldık. Zaten TV'dende izlemişsinizdir. Güzel konular skeçler şeklinde dile getirildi. Allah kabul etsin acizhane o gece Efendimizi yaadettik.
Ha birde şunu söyleyeyim Güzel bir yagmur yedik ve güzel yine ıslandık. Buda Efendimizin bereketidir diye düşünüyorum.

Tekrar hepinize saygılar, sevgiler,
Hoşcakalınız.

İSMET ŞAHİN
YENİBOSNA/İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Mar 21, 2008 10:24 am

[font=Arial Black]SAĞOL İSMET ABİ AYDINLATTIĞIN İÇİN BİZİ.....YAĞMUR İÇİNSE EVET Buda Efendimizin bereketidir....ONUN İÇİN HERSEYE DEĞER AYAKLARINIZA SAĞLIK GİTTİĞİNİZ İÇİN ...[/font]
Resim

Kilitli

“MÜBAREK ZAMANLAR (Regaip, Miraç, Berat,Kadir, Kutlu Doğum) HAKKINDA” sayfasına dön