Konu basligini üyeler secsin

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Konu basligini üyeler secsin

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Prş May 31, 2007 11:36 pm

Ya arkadaslar demeyin sakin buda nerden cikti diye,

Diyorumki mütesebbis Demircililer var bildigim kadariyla Istanbul merkezli,Tekstil ve benzeri branslarda üretim yapanlar,

Bu arkadaslarla görüsülüp ne yapabiliriz,Demircililer ürettikleri ürünleri nasil birbirlerine ve dünyaya pazarlayabilirler,

Bilmiyorum ne derece uygundur ama Yilmaz kardesimin onayini alip böyle bir Portal acilabilirmi neticede bu bizim Sitemiz birbirimize Ticaret dahil daha nasil faydali olabiliriz diye düsünüyorum.

Sakin ha yanlis anlamayin ticari bir kaygi tasidigim icin yazmiyorum bunlari ama,Türkiye ve Avrupa eksenli cok Demircilili var ticaretle ugrasan,örnegin Köylüm t-sört,cocuk giyim üreticisiyse niye onun ürününü pazarlamayalim veya benzer seyler.....

Neticede bu ürünleri gidip baska yerlerden temin ediyoruz,hic olmassa köylünün ekonomisine katkimiz olsun!!

Valla fikirlerinizi yazarsaniz sevinirim,Yilmaz kardes ne dersin.

Bu satirlari hic bir art niyetim olmadan tamamen samimi bir sekilde yazdim,onun icin nolur biryerlere cekilmesin,eger uygun görülmezse Yilmaz kardesim bu konu basligini silersin.

Allah'a emanet olun.

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: Konu basligini üyeler secsin

Mesaj gönderen gulesevdali » Prş May 31, 2007 11:46 pm

kesinlikle samimiyetinize inanıyorum...umarım bu gerçekleşir ticaretle uğraşanan bir ailenın kızı olarak pek sanmıyorum ama hadi bakalım inşaallah yanılırım :)
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Haz 01, 2007 2:13 pm

Ugur kardesim!

Süper bir fikir. faydali olacaginda inaniyorum. en kisa zamanda ben benim yakinlarimdan baslayip yazacagim (becerebilirsem) fotograflari yla tanitacagim.

Konu basligi: demircili Isadamlari,Esnaf,Amir memur vs. diye acilabilir

arkadaslar herkes kendi yakinlari tanidigini mümkünse fotograflari ile tanitirsa iyi olur. böylece faydali önemli bir baslangic yapmis oluruz .:)

Muhabbetle kalin. :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 04, 2007 3:39 am

sizler isadami Hasan ÖZDEMIRI tanitacagim

Firma MEGA 1998 yilinda Hasan özdemir tarafindan 5 calisaniyla 50qm alan üzerine kuruldu.

1999 yilinda isci sayisi 15 yükseldi,calisma alani 600qm genisletildi.

2000 yilinda calisanlarin sayisi 40 yükselince, firma isminde degisiklik yapildi MEGA INDUSTRIEFERTIGUNGEN GmbH oldu.

2001 yilinda calisanlarin sayisi 80 yükseldi. Otomobil sektörünün ilgi göstermesiyle,

2003-2004 yilinda calisma alanini 1600qm ulasti. calisan kisi sayisi 120`ye yükseldi.

Firma olarak bügün calisma alanini 3 kat genisleterek 4500qm ulasmistir.
ayni sene icinde ISO 9000+9001 belgesini almistir.

ayrica firmaya ait tranport islerinde kullanilan bir TIR. ve büyük bir Cefeteryasi vardir.

bügün sayin Hasan ÖZDEMIR yönetimide:

-Genel Müdür
-Müdür Yrd.
-Sekreter (3)
-Bölüm Sefi (3)
-Usta basi (5)

olmak üzere 240 askin personeli ve calisani ile hizmet vermektedir.
Marka olan arabalarin ve beyaz esyalarin tüm Lastik,Metal ve Plastik parcalarini üretmektedir.

Not: firmanin ve kendi fotograflarin mutkla ekliyecegim
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

İş dünyamız ve Meslek Gruplarımız bölümü...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Haz 04, 2007 9:00 am

Sevgili Uğur, sitemizin varoluş amaçlarının başında gelen Demircili ve Selemen'lilerin buluşturulması ve yüksek paylaşımından konuyu ele alırsam tabi ki işadamlarımızın, esnaflarımızın ve tüm işverenlerin gerek ticari gerekse paylaşım amacıyla sitemizi kullanmaları benim açımdan uygundur. Bunun için ayrı bir forum açabilirim. Bu forum altında sadece işverenlerin ve işgörenlerin buluşumları ve öncelikle kendilerini ve firma profillerini bırakmaları sonrası ürün tanıtımları yapılırsa forum çatısı altında da al - sat / ihraç - ithal olayını gerçekleştirtebilir, yeni kazanımlar ve yabancı piyasalara girişte az da olsa katkımız olabilir. İlgili duyuruyu bir sonraki mesajımda yayınlayayıp size bilgilendireceğim.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Haz 05, 2007 1:53 am

zeynep yazdı:sizler isadami Hasan ÖZDEMIRI tanitacagim

Firma MEGA 1998 yilinda Hasan özdemir tarafindan 5 calisaniyla 50qm alan üzerine kuruldu.

1999 yilinda isci sayisi 15 yükseldi,calisma alani 600qm genisletildi.

2000 yilinda calisanlarin sayisi 40 yükselince, firma isminde degisiklik yapildi MEGA INDUSTRIEFERTIGUNGEN GmbH oldu.

2001 yilinda calisanlarin sayisi 80 yükseldi. Otomobil sektörünün ilgi göstermesiyle,

2003-2004 yilinda calisma alanini 1600qm ulasti. calisan kisi sayisi 120`ye yükseldi.

Firma olarak bügün calisma alanini 3 kat genisleterek 4500qm ulasmistir.
ayni sene icinde ISO 9000+9001 belgesini almistir.

ayrica firmaya ait tranport islerinde kullanilan bir TIR. ve büyük bir Cefeteryasi vardir.

bügün sayin Hasan ÖZDEMIR yönetimide:

-Genel Müdür
-Müdür Yrd.
-Sekreter (3)
-Bölüm Sefi (3)
-Usta basi (5)

olmak üzere 240 askin personeli ve calisani ile hizmet vermektedir.
Marka olan arabalarin ve beyaz esyalarin tüm Lastik,Metal ve Plastik parcalarini üretmektedir.

Not: firmanin ve kendi fotograflarin mutkla ekliyecegim
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Haz 05, 2007 1:55 am

eee güya ben simdi bunu becermismi oldum :shock: yaa neden fotograf öyle ortada kaldi. biryerlerde hata yaptim ama nerde? :(

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Sal Haz 05, 2007 2:19 am

normal bi resimde ortaya gelmez ama tarayıcıyla taratıp komple olarak almışınız yani biraz kesip biçmek lazım onuda bi ara anlatırız sonuçta resim eklemişiniz sevindim

hasan beyi tanıyamadım ama yaptıgı işlere sevindim başarılarının devamını dilerim

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön