selm

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
HARUNNN

selm

Mesaj gönderen HARUNNN » Prş Oca 25, 2007 7:26 pm

SELM YILDIZ OGLUUUU NASILSIN EMO CAN BAKALIM NASILSIN
İYİYMİSİN ORTAM NASIL BAKALIM SENI ÖZLEDIM AMCA OLU BE
RAKIPSIZSIN SEN
Resim
YILDIZ OGLUUUUU

YILDIZOGLU
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SELM

Mesaj gönderen YILDIZOGLU » Prş Oca 25, 2007 7:31 pm

SELM AMCA OLU BEN IYIM SEN NASILSIN BAKALIM HAYAT NASIL AMCA OLU UMARIM IYIDIR SALICAK KAL ALHA EMANET OL

BİZİ ESKİLER İYİ TANIRRR YILDIZ OGLU OLARAK

HARUNNN

Mesaj gönderen HARUNNN » Pzr Kas 11, 2007 1:32 pm

tingil oglum antalya gitmişsin haber niye vermedin sen lan seninkiler burdas seni soup duyo bana geçen çay içmeye gittim seni sordular canlar cevat nerde dediler seni bekliyol ar burda diyalogu kesme burdaki kar deşlerin le
Resim
YILDIZ OGLUUUUU

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Kas 11, 2007 5:14 pm

selamlaşmak için daha iyi yerler yokmu siteyi gezme fırsatınız oldumu bu arada hoşgeldiniz...
Resim

YILDIZOGLU
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen YILDIZOGLU » Pzt Kas 12, 2007 12:31 am

konusu: Tarih: 22:29 11-Kasım-2007

sayın meltemmehtap hanım sana meltemı desem mehtapmı desem kardesmı desem ablamı desem bende bılmıyorum cunku yasını bılmedım ıcın bu sekılde hıtap etmek ıstedım ınsanlar özgürdür bence her ıstedı yerde selamlaşabılır bız bu sıtenın ılk katılımcılarındanız bunu sıze hatırlatmak ısterım bazı ınsanlar gıbı bos olmadımız ıcın zaman zaman sıteye katılamıyoz ama ımkanlar oldukcada katılmaya calısıyorum ben kadermı desem acaba bılmıyom ısler sıkı bu aralar kusura bakma ben sana yınede bacım dıyım alaha emanet ol salıcak kal senı kırıcı bışıy yazmısam özür dılerım

tüm sıte sakınlerıne antalyadan selam ederım salıcak kalın

ha bu arada leptopun ( ısı ) calısmıyo yalnıs okuma olmasın

CEVAT YILDIZ ANTALYA

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Kas 12, 2007 10:22 am

yıldızogluuu yazdı:konusu: Tarih: 22:29 11-Kasım-2007

sayın meltemmehtap hanım sana meltemı desem mehtapmı desem kardesmı desem ablamı desem bende bılmıyorum cunku yasını bılmedım ıcın bu sekılde hıtap etmek ıstedım ınsanlar özgürdür bence her ıstedı yerde selamlaşabılır bız bu sıtenın ılk katılımcılarındanız bunu sıze hatırlatmak ısterım bazı ınsanlar gıbı bos olmadımız ıcın zaman zaman sıteye katılamıyoz ama ımkanlar oldukcada katılmaya calısıyorum ben kadermı desem acaba bılmıyom ısler sıkı bu aralar kusura bakma ben sana yınede bacım dıyım alaha emanet ol salıcak kal senı kırıcı bışıy yazmısam özür dılerım

tüm sıte sakınlerıne antalyadan selam ederım salıcak kalın

ha bu arada leptopun ( ısı ) calısmıyo yalnıs okuma olmasın

CEVAT YILDIZ ANTALYA
* size benden bi tavsiye henüz bire bir tanışmadığınız kişilerle veya (KÖYLÜLERİNİZLE) nick kullanarak hitap ederseniz sizin için daha faideli olur....örnek: mehtap&meltem,yıldızogluuu v.b

*(((ınsanlar özgürdür bence her ıstedı yerde selamlaşabılır ))) tabiki insanlar özgürdür tabiki istediği yerde selamlaşır....SİZ HAYATINIZDA FORUM KURALLARI diye birşey duydunuzmu_??? yani düşünsenize forum giriş sayfasında niye bu kadar bölümleme var....niye insanlar mizah bölümünün içinde ciddi konular tartışmıyorlar???HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ_???
bizim gibi köyünü milletini seven insanlar köyümüzün sitesine daha özverili ve özenli olmamız gerekmezmi_???

*sitenin ilk üyelerinden olmanız size başka ne haklar verdi_??? (merak ediyorum)

*(((bazı insanlar gibi boş olmadığımızdan))))......vesaire bi cümle daha kullanmışsınız....bu siteye katılan hangi insan sizin tabirinizce boş...herkez çalışıyor gününün 24 saatini kim boş geçirmişki,,,, insanlar vakit buldukca demirciliselemen.com giriyor...yani birtek siz dolu değilsiniz_???

*SENDE YARADAN MEVLAYA EMANET OL...BANA KARŞI KIRICI BİŞEY SÖYLEMEDİN ÖZÜR DİLEMENE GEREK YOK...
Resim

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön