BAŞKANLIK

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

BAŞKANLIK

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Sal Mar 17, 2009 12:04 am

SAYIN:
DEMİRCİLİ KASABAMIN GUZİDE İNSANLARI DEMİRCİLİ KASABASI İÇİN BEN BÜTÜN SERVETİMİ VERMEYE HAZIRIM BEN HER ZAMAN DOĞRUNUN YANINDAYIM YANLIŞIN YANINDA KESİNLİKLE OLMAM ...DEMİRCİLİ BELEDİYESİNDEKİ KOLTUGU BEN EVİME ALIP 24 SAAT OTURURUM AMA BENİM NİYETİM ŞUDURKİ BEN KOLTUK ADAYI DEGİLİM BEN HİZMET ADAYIYIM ......BENİ DESTEKLERSENİZ EGER DEMİRCİLİ KASABAMIZA YAPACAGIM İŞLER ŞUNLARDIR:::

SELEMEN YAYLASI
1)SELEMEN YAYLASINI GÜZEL BİR ŞEKİLDE YENİDEN AGACLANDIRACAGIM...

2)MUAZZAM BİR ŞEKİLDE WC YAPTIRACAGIM...

3)SELEMEN YAYLASINDAKİ CAMİMİSİN YENİ BAŞTAN ONARILMASI VE YANLARININDAKİ SULARIMIZI ACTIRACAGIM...

4)SELEMEN YAYLAMISI PARKE DÖŞETTİRECEGİM ..

DEMİRCİLİ KASABASI

1)KASABADAKİ CAMİMİSİN YANLARINI AGACLANDIRIP MUAZZAM BİR ŞEKİLDE CAY OCAGI YAPACAGIM HALKIMIZ NAMAZDAN SONRA TOPLANIRLAR YANİ HEP BİR KAYNAŞMA İÇİNDE OLURUZ...

2)KASABAMIZIN ALT YAPI VE PARKELERİNİ SONUNA KADAR YAPACAGIM ..

3)OKULUMUZUN ORAYI YIKIP YENİ BAŞTAN YAPTIRACAGIM ...

OKULUMUZUN İÇİNDE YAPACAK İŞLERİM ŞUNLARDIR:

1)1. KATIMIZDA YEMEKHANEMİZ OLACAKTIR ...

2)2. KATIMIZDA SINIFLARIMIZ OLACAKTIR...

3)3 .KATIMIZDA MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI ODALARIMIZ OLACAKTIR.

4)4. KATIMIZDA MESCİDİMİZ OLACAKTIR..

5)5. KATIMIZDA KÜTÜPHANELERİMİZ OLACAKTIR...

6)6. KATIMIZA ÖGRETMENLERİMİZ VE MÜDÜR LERİN KALACAGI YATAKHANE YAPTIRACAGIM...

KASABAMIZIN GİRİŞİNE YAPILACAKLAR

1)YENİ TEMELİ ATILAN BELEDİYEMİZİ YAPTIRACAGIM..

2)KASABAMIZIN GİRİŞİNE 1 TANE BİNA YAPTIRIP İÇİNDE OLİMPİYAT SALONLARI YANİ FUTBOL,BASKETBOL VB. GİBİ OYUNLAR OYNANACAKTIR...

3)2 KATLI DÜĞÜN SALONU YAPTIRACAGIM ....

SAGOLUN

VAROLUN
SİZE SÖZ VERİYORUM NAMUSUM ÜZERİNE SÖZ NAMUSTUR UNUTMUYALIM YAPTIRACAGIMA SÖZ VERİYORUM BİR SIKINTINIZDA DERTİNİZDE 24 SAAT YANINIZDA OLACAGIMA SÖZ VERİYORUM......

BEN KOLTUK ADAYI DEGİL HİZMET ADAYIYIM ..............

DEMİRCİLİ KASABASI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ
İRTİBAT: (0535)794 25 77

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: BAŞKANLIK

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Mar 17, 2009 10:25 am

muteahhit.mustafa yazdı:SAYIN:
DEMİRCİLİ KASABAMIN GUZİDE İNSANLARI DEMİRCİLİ KASABASI İÇİN BEN BÜTÜN SERVETİMİ VERMEYE HAZIRIM BEN HER ZAMAN DOĞRUNUN YANINDAYIM YANLIŞIN YANINDA KESİNLİKLE OLMAM ...DEMİRCİLİ BELEDİYESİNDEKİ KOLTUGU BEN EVİME ALIP 24 SAAT OTURURUM AMA BENİM NİYETİM ŞUDURKİ BEN KOLTUK ADAYI DEGİLİM BEN HİZMET ADAYIYIM ......BENİ DESTEKLERSENİZ EGER DEMİRCİLİ KASABAMIZA YAPACAGIM İŞLER ŞUNLARDIR:::

SELEMEN YAYLASI
1)SELEMEN YAYLASINI GÜZEL BİR ŞEKİLDE YENİDEN AGACLANDIRACAGIM...

2)MUAZZAM BİR ŞEKİLDE WC YAPTIRACAGIM...

3)SELEMEN YAYLASINDAKİ CAMİMİSİN YENİ BAŞTAN ONARILMASI VE YANLARININDAKİ SULARIMIZI ACTIRACAGIM...

4)SELEMEN YAYLAMISI PARKE DÖŞETTİRECEGİM ..

DEMİRCİLİ KASABASI

1)KASABADAKİ CAMİMİSİN YANLARINI AGACLANDIRIP MUAZZAM BİR ŞEKİLDE CAY OCAGI YAPACAGIM HALKIMIZ NAMAZDAN SONRA TOPLANIRLAR YANİ HEP BİR KAYNAŞMA İÇİNDE OLURUZ...

2)KASABAMIZIN ALT YAPI VE PARKELERİNİ SONUNA KADAR YAPACAGIM ..

3)OKULUMUZUN ORAYI YIKIP YENİ BAŞTAN YAPTIRACAGIM ...

OKULUMUZUN İÇİNDE YAPACAK İŞLERİM ŞUNLARDIR:

1)1. KATIMIZDA YEMEKHANEMİZ OLACAKTIR ...

2)2. KATIMIZDA SINIFLARIMIZ OLACAKTIR...

3)3 .KATIMIZDA MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI ODALARIMIZ OLACAKTIR.

4)4. KATIMIZDA MESCİDİMİZ OLACAKTIR..

5)5. KATIMIZDA KÜTÜPHANELERİMİZ OLACAKTIR...

6)6. KATIMIZA ÖGRETMENLERİMİZ VE MÜDÜR LERİN KALACAGI YATAKHANE YAPTIRACAGIM...

KASABAMIZIN GİRİŞİNE YAPILACAKLAR

1)YENİ TEMELİ ATILAN BELEDİYEMİZİ YAPTIRACAGIM..

2)KASABAMIZIN GİRİŞİNE 1 TANE BİNA YAPTIRIP İÇİNDE OLİMPİYAT SALONLARI YANİ FUTBOL,BASKETBOL VB. GİBİ OYUNLAR OYNANACAKTIR...

3)2 KATLI DÜĞÜN SALONU YAPTIRACAGIM ....

SAGOLUN

VAROLUN
SİZE SÖZ VERİYORUM NAMUSUM ÜZERİNE SÖZ NAMUSTUR UNUTMUYALIM YAPTIRACAGIMA SÖZ VERİYORUM BİR SIKINTINIZDA DERTİNİZDE 24 SAAT YANINIZDA OLACAGIMA SÖZ VERİYORUM......

MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ
.

Mustafacığım,

Seninle bazı konularda anlaşalım.Sen önce elindeki güzel imkanlarla kendini yetiştireceksin.Okuyacaksın, eğitimini tamamladıktan sonra bizlere diyeceksinki,ben artık büyüdüm eğitimi mi tamamladım memleketime hizmet etmek istiyorum,biz o zaman sana gerekli desteği veririz.Yazmış mesajlarını okudum,mesajlarımızı yazarken abartıdan elimizden geldiği ölçüde kaçınalım.Bu hizmetleri yapmak için başkan olmana da ayrıca gerek yok,memleketini seven durumu iyi olan her vatandaş memleketini eğer gerçek anlamda düşünüyorsa her zaman yardımcı olur.

Devletimizin resmi okullarında mescid olmaz.Diğerlerine gelince düşünceler her zaman güzeldir,lakin bunları gerçekleştirmek kolay işler değildir.Spor alanları yaptırılabilir.lakin olimpiyat dediğimiz zaman olmaz,bir çok büyük vilayetimizde bile senin bahsettiğin şekilde spor kompleksleri yok.Bizler her zaman Demircili'ye halisane niyetle yapılan ve düşünülen bütün hizmetlere tabiki deztek olacağız.Selim Han'ın durumunu zaman zaman dile getirdik.Oranın doğal güzelliğini bozmak yerine eldekilerin değerini bilip korumak bizler için daha yararlı olacaktır.
..
.
..

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Sal Mar 17, 2009 7:10 pm

MUSTAFACIGIM
Bu yaşta böyle büyük işlere talıp olman gurur verici ama. Erkan agbinin dedıgı gıbı sen önce okulunu bitirmen lazım.
bu memleketın senın gıbı okumuş mımar olmuş mühendıs olmuş tahsılı kültürlü insanlara ihdiyacı olacak ,
egıtımın bittikden sonra başkan mı oluyorsun valımı oluyorsun ne oloursan ol ,
anlaştıkmı okey....

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Mar 17, 2009 9:32 pm

Mustafa kaç yaşındasın?
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Sal Mar 17, 2009 9:35 pm

mustafa bu kadar kendini büyütme ya, sen önce bi oku, okuki bak bakalim basarabilecekmisin.. daha nettin yasin 15, benim yasim 21 de bu kadar seyleri düsünmüyorum....benim bir tek düsüncem var 2.5 ay sonra su meslegimi almak :) ... sende önce su okul isini hallet :)
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Sal Mar 17, 2009 9:43 pm

Mustafa sen düşüncelerini yazmaya devam et ben senin yanındayım
Düşüncelerini buraya yazman egitimine engel olmaz
Ne geyikten şeyler yazanlar var senin yaşında
En azından senin bu yaşta bir hedefin var :)

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Mar 17, 2009 10:33 pm

Naci bey,

Mustafa kardeşimizin düşünceleri eğitimine engel teşkil edermi bilinmez zaman gösterecek.Sanki bana birileri kopya veriyor gibi geldi. İsterseniz böyle pırıl pırıl kardeşlerimizi kendi emellerimize alet etmeyelim.
Forumlarda geyik olması fikrini savunanlardansın ... doğru hatırlıyormuyum... :)

Muhabbetle kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Sal Mar 17, 2009 10:38 pm

Zeynep hanım
tabikide geyikte olacak geyige karşı oldugumuz anlamı çıkmasın
Kopya veren biri varsa şayet kötü kopya vermemiş sanki :)

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Mar 17, 2009 10:45 pm

ancak bu kadar kötü olur...

Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Sal Mar 17, 2009 10:49 pm

:) :)

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Mar 17, 2009 11:14 pm

Ben Mustafa'nın samimiyetine inanıyorum. Birçok kişi gibi. Mustafa aynı cümleleri 10-20 sene sonra o hüviyete kavuşunca da yapacaktır inş. Çünkü kaç zamandır yapıyorda. Mustafa bizim burada samimi şekilde onu tüm üyelere eşit şekilde yaklaştığmız için aynı şekilde ağırladığımızı da biliyor. Ve buradaki büyüklerinin öneri ve tavsiyelerine uyacak ve bundan sonra bu tür demeçler yerine işin gereğini yapacaktır umarım. Yani okul, kariyer, çevre biraz maddiyat ama bunların hepsini kendi hür iradesi ile ve samimi bir şekilde. Herkesin güvenini kazanır ve bu mesajları bize hatırlatır inş. Mustafa bilir ki göreve talip olmak için önce vaktini beklemek ve sonra vaatlerde bulunmak lazım.Değil mi Mustafa ?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Çrş Mar 18, 2009 9:17 am

BEnce böyle seyleri Mustafa degil, Köyümüzde ne cok insan Var onlar düsünsüz böyle seyleri, mustafa derslerine versin kafasini, 15 yasindaki bi cocgun aklinda nasil böyle seyler olur, vallah ben katiliyorum zeynep ablaya...
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Mar 18, 2009 11:36 am

Arkadaşlar,

'Ağaç yaşken eğilir,' her işi zamanında yapmak gerekir.Yerinde ve zamanında yapılan işler taş üzerine nakış işlemeye benzer,fakat zamansız yapılan işler su üzerine yazı yazmak gibidir.Bizlere burada büyük sorumluluklar düşmektedir.Eğer kendi sorumluluğumuzun farkında olursak hem kendimize hemde çevremize karşı daha güzel işler yapmış oluruz.

Bir gencin yada çocuğun yetiştiği ortam ve çevre çok önemlidir.Eğer bir çocuk ona ceseret veren bir çevrede yaşarsa,kendine ğüvenmeyi öğrenir.Sevgi içinde yaşarsa sevmeyi öğrenir.Dürüst muamele görürse adaletin ne olduğunu öğrenir.Kendine değer veren bir çevrede yaşarsa,bir gayesi olması gerektiğini öğrenir.Doğruluk içerisinde yaşarsa,hakikatin ne olduğunu öğrenir.
Eğer bir çocuk, ona daima dostluk güler yüz ve anlayış gösteren bir çevrede yaşarsa, dünyanın içinde yaşanacak güzel bir yer olduğunu öğrenir.

Halbuki bizde farklı söylemler içerisinde olabiliriz,ama yapmış olduğumuz davranış etik bir davranış olmaz,bilakis iyilik yapıyoruz diye kötülük yaptığımızın farkında olmayız.Tartışacağız,konuşacağız,birbirimizi eliştireceğiz,fakat bunları yaparken bizlere yakışır şekilde yapmamız gerekir.
.
..
..

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Mar 19, 2009 10:47 pm

Mustafa,

Senin yerine herkez konuşmuş. Mutlaka kendince bir cevabın vardır.

Bak aklıma ne geldi.... :)
Delikanlının birine kız istemeye gideceklermiş, genç'i tembihlemişler lafa söze karışma arada bir büyük laflar etki seni büyük adam sansınlar. Kızevine varmışlar, muhabbete koyulmuşlar. Bizim delikanlı bir zaman sonra; " Okyanuslar" demiş. Aradan biraz zaman geçince "Denizler" demiş. On dak. sonra " Dağlar" demiş. Hikaye böyle devam ediyor :)

Mustafa iddalı ve beylik laflar ederken biraz daha dikkatli olursak hikayedeki delikanlının durumuna düşmemiş oluruz.

Canım kardeşim, "Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır."

Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Prş Mar 19, 2009 11:19 pm

SAYIN:
DEMİRCİLİ HALKIM BENİ DESTEKTELDİĞİNİZ İÇİN SAGOLUN VAR OLUN DAİMA YANINIZDA OLACAGIMA SÖZ VERİYORUM AMA İLK ÖNCE OKULUMU BİTİRECEGİZ BAŞKANLIĞA OTURMAMI GÖZE KOYDUM .....

SAGOLUN

VAROLUN

MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Mar 19, 2009 11:26 pm

Mustafa,

yazdıklarımızı okumuyorsun galiba, kime niçin teşekkür ediyorsun daha ortada hiç bir şey. Sen kendinlemi dalga geçiyorsun yoksa bizlerlemi anlamadım.

Arkadaşlar sana ince ince göndermelerde bulunmuşlar yapılan yorumlardan payına düşeni almadınmı.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Mar 19, 2009 11:45 pm

Zeynep Hanım,

Mustafa zaten belirtmiş sözde vermiş önce okulunu biterecek,ondan sonra ne isterse yapacak,konu anlaşılmıştır...

Kullanıcı avatarı
yusuf_daldal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yusuf_daldal » Cum Mar 20, 2009 10:30 am

Arkadaslar mustafaya karsi yapici olalim neden derseniz bu yasta zorda olsa icindeki memleket sevgisi
onu bu tür düsüncelere götürüyor.
insallah mustafa büyür ve kasabamiza cok büyük isler yapar.

Hatih sultan mehmet istanbulu 21 yasinda fet etmistir.

burdan mustafa kardesime bir abi olarak söylemek isterimki
düsüncelerin cok güzel ama zaman gectikce insanlar daha mantikli düsünür ve karar verir.

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Cum Mar 20, 2009 1:52 pm

kardeşim mustafa hani serde gençlik varya sende aynen öylesin.kardeş düşüncelerine yapacaklarına icraatlarına hepsine eyvallah.en azından bu yaşda bu düşünce yeter.yanlız bu işleri yapabilmek için hayat eleğinden insanların içinden zorluklarla hamurlaşarak yüzakıyla çıkıp işte geldim burdayım demek lazım.sana elbette isteyen elinden gelen yardımı yapar ama senin önce kendi yolunda birkaç daha viraj dönmen gerek.bu senin yazdıklarını yapamayacağın anlamına gelmiyor elbette imkanın varsa yaparsın.ama bence tahsilden vede işden de önemlisi ASKERLİK mükellefiyetini az çok yerine getirmen gerekir kardeş.işin aslı askerliğini yapmayana kız verilmez diye bir laf vardır bu işin misal tarafı ama şunuda bilki askerlik yapan insan daha olgun ve ağır konuştuğunu vede yazdığını iyi bilir.ağzından çıkan lafı tartar sana yanlış yapıyorsun demiyorum.ama şunu bilki belki askerden sonra sen bile bazı noksanların olduğunu anlayacaksın.belki bugün olmasada elbet bir gün bu yazılarıma hak vereceksin.her şey bir tarafa seni yinede tebrik ederim.vaad de olsa yaparımdesen de bu yaşda bu hırs seni ilerde
istediğin gibi bir yerlere ulaştırır.yanlız dikkat et hedeflerine ulaşırken cebinden kaybet ama kendinden kaybetme...........
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön