Geleceğini biliyordum

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
demet_kandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Geleceğini biliyordum

Mesaj gönderen demet_kandogmus » Çrş Kas 05, 2008 5:23 pm

2 arkadaş vardı Arkadaştan da öte kardeş gibiydiler aslında Lise ve üniversiteyi beraber okudular Zaman geldi çattı ve askere gittiler İkisi de farklı şehirdeydiler artık

Fakat bir zaman sonra savaş çıktı Her şehirden askerler savaş bölgesine gönderiliyordu ve kader onları aynı birliğe düşürmüştü Artık beraber savaşacaklardı

Savaş sırasında kan gövdeyi götürüyordu her yerde şehitler gaziler ve onların vücutlarından kopmuş organlar vardı Askerler siperlerden kafalarını bile çıkaramıyordu

Derken komutan iki arkadaştan birine şehitlerden kalan ganimetleri toplaması için emir verdi Görevi yerine getirmek için siperden hızlıca çıktı ve ganimetleri toplarken ayağının dibinde bir bomba patladı Bunu gören diğer arkadaşı komutanına gitti ve :

- Komutanım izin verin gidiyim alıyım getiriyim arkadaşımı ordan !
- Hayır asker buna izin veremem oraya gitsen bile arkadaşını zaten kurtaramazsın o öldü ölecek ve senin de ölme riskini göze alamam !
- Komutanım lütfen izin verin onu kurtarabilirim lütfen gidiyim !
- Peki Ama dikkat et

Komutanından izin alır ve arkadaşının yanına hızla gider ve daha sonra üzgün bir şekilde geri döner Komutan yanına gelir ve sorar :

- Noldu? Öldü değil mi arkadaşın? Ben sana demedim mi oraya kadar gidip hayatını riske atmaya değer miydi?
- Değerdi komutanım
- Niye değerdi asker?
- Son sözleri için değerdi komutanım !
- Neydi peki son sözleri?

[font=Comic Sans MS]- Geleceğini biliyordum !!!![/font]
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Kas 05, 2008 9:57 pm

Demetciğim,

Çok güzel paylaşım ellerine sağlık devamını bekleriz İnşallah................

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Çrş Kas 05, 2008 10:18 pm

sagolasın demet paylaşımın için
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
demet_kandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet_kandogmus » Çrş Kas 05, 2008 11:19 pm

ERKAN_ÖZDEMİR yazdı:Demetciğim,

Çok güzel paylaşım ellerine sağlık devamını bekleriz İnşallah................
SEVGİLİ ERKAN ABİ; siz hiç bu derece yoğun yaşanan bi dostluğa şaitlik ettinizmi?
yoksa benim etrafımdakiler gibi sizinde etrafınızda hep sahte gülücüklü SAHTELEŞMİŞ dostlarmı var?
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Kas 06, 2008 11:56 am

Demetciğim,

Bu türden konuları forumda işlemeye çalıştık.Günümüzde gerçek dostlar bulmak pekte kolay olmuyor malesef,kimi dostlarınız vardır,bir kahvenin hatırını sayar,kimi dostlarınız vardır hani derlerya''kırk yıl sırtında taşır,bir kere indirirsin senden kötüsü olmaz''böyle dosluklarda var.

Fakat önemli olan bizlerin yaşamış olduğumuz ve edinmiş olduğumuz olaylardan tecrübeler çıkarmaktır.Tabiki bizde bu tecrübeleri ediniyoruz.Gerçek ve sahte dostlarımızı görüyoruz.Şunu sana samimiyetle söylüyorum belli menfaatler peşinde koşan ve dostlarını yitiren kişiler,asıl kendi kişiliklerini kaybedenlerdir.Onların hayatta başaracağı hiç bir şey yoktur.

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön