Başka bir forumdan mesaj alıntısı...

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kilitli
SaF4K
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Başka bir forumdan mesaj alıntısı...

Mesaj gönderen SaF4K » Prş Haz 12, 2008 7:13 pm

Yer: Yurtdışı Göstermiş Ama:D
Kanıt:
Resim

Ama:İP Adresi Türk İp Adresi:D
Kanıt:
Resim

Eleştirisi Hakkında Bişi sölemiyorum,ama tanışma bölümüne tartışma konusu açmış:D
Mesajı gönderen kardeş seninde yaklaşımın çok ii deil :wink: Demircili Gençlik Olarak Kınıyoruz.. :x

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 8:32 pm

sevgili SaF4K,

ne anlatmak istedin anlamdım. biraz açarmısın
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Prş Haz 12, 2008 8:52 pm

[font=Comic Sans MS]SİTENİZE YAPILAN ELEŞTİRİLERİ KARDEŞ SİTELERDE (KOPYALANAN Bİ BAŞLIK ALTINDA) NİYE GÜNDEME GETİRDİNİZ ANLAYAMADIM?
:shock:
[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Prş Haz 12, 2008 9:41 pm

Safak arkadasim ne anlatmak istedigini bende anlamadim,

Sitenize yapilan bir elestiriyi neden buraya tasimak istediginide pek cözemedim..

Hadi hayirlisi bakalim.

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Prş Haz 12, 2008 11:13 pm

bende anlayamadım bir acıklaması vardır mutlaka
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Deşifre!!!

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Haz 13, 2008 9:22 am

SaF4K yazdı: Eleştirisi Hakkında Bişi sölemiyorum,ama tanışma bölümüne tartışma konusu açmış:D
Email adres:demirciligenclik@hotmail.com ekle konuşalım:D
Mesajı gönderen kardeş seninde yaklaşımın çok ii deil :wink: Demircili Gençlik Olarak Kınıyoruz.. :x
Şafakçığım,
Herkes istediği yerde istediği üye ismi ile, istediğini "ilgili sitenin kurallarına ve genel etiğe uyarak" yazmakta özgürdür. Ama, senin ilgilendiğin bir sitedeki mesajı bu foruma taşımana direkt gerek yoktu. Bu forumun yöneticileri var. Önce onlarla temasta olmalısın. Gerektiğinde bana sürekli ulaşıyorsun, biliyorsun. Bana sorabilirdin, "bu nedir kimdir ne yapmalı" diye. Biz de elimizden geldiğince her zaman ki gibi yardımcı olurduk, yine oluruz . Biz konsept olarak bizim forumumuzda her sitenin adınının adresinin reklam gibi geçmesine izin vermiyoruz. Zaten genelde usül böyledir internette. Öyle ya iyisi var kötüsü var. Ben şimdi bu konuyu burada kapatıyor, ileride benzer durumlarda böyle "muallak ve gereksiz" mesajlarınızı forumumuza alani taşımadan önce site yöneticileriizden biri ile görüşmeni öneriyorum. Bilgine.
"Söz uçar yazı kalır"

SaF4K
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SaF4K » Cum Haz 13, 2008 12:00 pm

msn yazdım ama cevap vermedin bende buraya actım:D ve bu konuyu bizim forumada koydum,burayada utanması için.. :wink:

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Haz 13, 2008 2:14 pm

SaF4K yazdı:msn yazdım ama cevap vermedin bende buraya actım:D ve bu konuyu bizim forumada koydum,burayada utanması için.. :wink:
Bu tür mesajları bizim forumda yazmadan önce, madem MSN den benle iletişim kuramadın (kaldı ki MSN de yazacak kadar boş vakti olan biri değilimdir) bizim forumdan forum yöneticillerimize(ugur.ozdemir ve zeynep'e) ya da bana PM göndebilirsin. Ne de olsa kendi yönetitiğimiz foruma her gün en az birimiz en az bir kere girme durumumuz var. Başka forumdan yapılacak tüm alıntılar için bu husus geçerlidir. İletişim için PM den devam lütfen.

NOT: Bu mesajındaki üye bizim üyemiz değildir, olsa dahi forumumuzu bağlamaz, mesajı bırakan kişiyi bağlar. Dolayısıyla konuyla DemirciliSelemen.Com un yakından uzaktan alakası yoktur, konu kapanmıştır Şafak.
"Söz uçar yazı kalır"

Kilitli

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön