burçlara göre koku...

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

burçlara göre koku...

Mesaj gönderen gulesevdali » Çrş May 28, 2008 1:25 am

[font=Verdana][align=center]
kokuya karşı çok hassasımdır ve minikte bir tavsiyede bulunmadan edmeeyeceğim kesinlikle sağlık bakanlığının onayı olmayan bir ürün almayın lütfen..
sağlığımız için zaten çok faydalı olmayan bu ürünler bir şekilde hayatımızın içindeler buna birde sahte ve daha zarralı olanlar eklenirse ciddi bir nedendir kanser ve butür hastalıklara...

KOÇ BURCU
Bu burç, çiçeklerin açması ve yaşamın kaynağıyla yakından ilgilidir, ateş grubundandır ve sembolü olan Mars gezegeni, mücadele ve eylem belirtisidir. Dinamik birisiniz ve risk almaktan korkmuyor, ileriye atılıyorsunuz. Bir projeye yüreğinizi koyarsanız, bir kahraman gibi, tüm kapalı kapıları açmakta tereddüt etmezsiniz, aşkta tutkulusunuz, hayallerinizdeki kişiyle karşılaşırsanız, duygularınız uzun ömürlü ve derin olur. İçgüdüleriniz yüzünden bazen eşinizle tartışabilirsiniz.

Size hangi parfüm yakışır?

Rochas: reflets d'eau canlandırıcı, taze ve limon kokulu…
Hugo Boss: Hugo Boss Woman…
Fresca: Aqua allegoria Taze dağ kokuları...
Bvlgari: eau parfumee the Vert...baharatlı, canlandırıcı bir parfüm..

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

BOĞA BURCU
Boğa, aşk ve üretkenlik burcudur, toprak grubundandır ve yönetici gezegeni aşk simgesi Venüs’dür. Bu burcun sahipleri hayatı dolu dolu yaşarlar, hayattan zevk almayı severler, cesur ve işkoliktirler, sorumluluk almayı severler. Stresten nefret ederler, aşkta çok sadıktırlar ve istikrara ihtiyaç duyarlar ama kıskançtırlar ve eşlerini çok kıskanırlar. Eğer sevdikleri ihanet ederse asla affetmezler.

Yves Sain Laurent- Paris, gül ve sandal ağacı kokularının karışımı..
Givency- Very Irresistible, ismi gibi sizi gerçekten dayanılmaz yapacak gül kokularıyla doludur.
Hanae Mori: Houte Couture

<!--[endif]-->

İKİZLER BURCU
Bu burç turfanda meyvelerin ve tomurcukların burcudur, hava grubu burcu olan ikizlerin yönetici gezegeni ruh ve beden arasındaki ilişkiyi temsil eden Merkür’dür. Zeki ve meraklı ve kararlı kadınlar bu burçtandır. Sıradanlıktan hoşlanmazlar, tıpkı turfanda meyveler gibi bazen sert olabilirler, aşkta uzun vadeli planlar yapmazlar, anı yaşarlar, eşlerinden hoşlanırlarsa sadık kalırlar ama sıkılırlarsa ilişkiyi bitirirler.

Yves Saint Laurent: Rivet Gauche, çiçek kokulu bu parfüm içinizdeki bağımsız kadın kişiliğine çok yakışacaktır.
Cacharel: Liberte yani özgürlük, hafif bergamot kokulu bir parfüm.
Kenzo: Flower, gelincik tarlalarından gelen bir koku..
Dior- Addict, taze, çiçeksi, çok kadınsı bir parfümdür, hafif Doğu kokuları taşır,

<!--[endif]-->

YENGEÇ BURCU
Olgun meyvelerin burcudur, su grubundandır ve yönetici gezegeni Ay’dır. Anneliğin ve hayallerin sembolüdür. Bu burca sahip olanlar yaratıcı ve hassastırlar, evde oturmanın sıcaklığını, hırçın iş hayatına tercih ederler, kaç yaşında olurlarsa olsunlar çocuksu bir yanları vardır ve bu onlara çok hoş bir özellik verir. Aşkta, güven ve şefkat arayan romantik kadınlardır, beyaz atlı prenslerine rastlarlarsa, peri masallarındaki gibi hemen evlenip çoluk çocuğa karışmak isterler.

Thierry Mugler: Angel, meyve ve çikolata kokuludur
Nina Ricci: Nina, aşktan ilham alan tam bir peri masalı parfümü, prensinizi cezp etmek için ideal.
Lempicka: Lolita, meyva ve likör kokulu, içinizdeki küçük çocuğu ortaya çıkaran bir parfüm.
Cacharel: Nona

<!--[endif]-->

ASLAN BURCU
Tabiatın zenginliği ve hasat mevsiminin burcudur, ateş grubu olan bu burcun yönetici gezegeni güneştir ve gücün ve ışığın sembolüdür. Cesur, korkusuzdurlar, rekabetten hoşlanırlar ama belden aşağı vuranlardan nefret ederler, çünkü dürüst ve sadıktırlar. Aşkta çok şey beklerler, kalplerinin kazanılması için şaşırtılmaları gerekir, sevdiklerini elde tutmak için her şeyi göze alırlar.

Chanel: No 5 Hollywood yıldızlarının parfümleri size çok yakışır, kendinize güveninizi sağlar
Lanvin Eclat d’ Arpege: arzularınızı ateşleyecek çiçeksi bir koku..
Gucci: Gucci Femme: Çiçek ve baharat kokulu bir parfümdür

<!--[endif]-->

BAŞAK BURCU
Bu burç da hasat zamanının burcudur, toprak grubudur ve yönetici gezegeni Merkür’dür. Ruh ve beden arasındaki bağlantının sembolüdür. Bu burç kadınları mütevazı ve esrarlıdırlar, gerçek kişilikleri ortaya çıkmaz, şüphecidirler ve harekete geçmeden önce uzun uzun düşünür, detaylara çok dikkat ederler, her şeyi incelerler, aşkta içgüdülerine değil, mantıklarına güvenirler, dış görünüşlerinden belli olmasa da hassastırlar.

Calvin Klein: Eternity,
Balenciaga: Cristobal
Givency: Organza: hanımeli çiçekleri ve çiçek özsularının nefis kokusu...
Dior: L’eau fraiche: Mandalina, limon, gül ağacı, vanilya kokulu...

<!--[endif]-->

TERAZİ BURCU
Bu ekin ekme mevsiminin burcudur, hava grubundandır ve yönetici gezegeni aşkın da sembolü olan Venüs’tür. Çok zeki ve kültürlü kadınlardır, uyum onlar için çok önem taşır, içgüdülerine güvenirler, çatışmalardan nefret eder, uzak dururlar. Aşkta içlerinde birbirine zıt iki kişilik taşırlar: Romantik, evcimen ve tutkulu, serüven meraklısı. Hangisinin peşinden gideceklerini kestirmek güçtür.

Christian Dior: Miss Dior
Estee Lauder: Sıcak ve ağaç kokulu…
Narciso Rodriguez For Her: Beyaz çiçekleriyle romantik yanınıza çok uyar
Chanel: Coca

<!--[endif]-->

AKREP BURCU
Tohum ekme zamanın simgesidir, su grubu olan ve yönetici gezegeni Mars ve Plüton’dur, mücadeleci insanlardır, kişilik sahibi, cesur ve güçlü kadınlardır. Esrarlı şeyler, yasak şeyler onları cezbeder, çok meraklı ve her şeye hazırdırlar, aşkta çok tutkuludurlar, volkan gibi ateşlidirler, çok çekici kadınlardır.

Yves Saint Lauren: Opium ile erkekleri fethedersiniz
Rochas: Alchimie, hafif baharatlı kokusuyla büyüler
Jo Malone: Wild fig ve Cassis, Tuskani bölgesi incirleri ve frenk üzümlü...
Paul Smith: London. Tıpkı Londra’nın sisi gibi gizemli, esrarengiz, portakal çiçeği esanslı…

<!--[endif]-->

YAY BURCU
Yay burcu da tohumların serpilmeye başladığı zamanı gösterir, ateş grubundandır ve yönetici gezegeni Jüpiter’dir, güçlü bir kişilikleri vardır, hayatlarında ahenkli olmak onlar için önemlidir, enerjik, dinamiktirler, anı yaşarlar, hareketi severler. Aşkta mutlu ve sağlıklı ilişkiler kurarlar, tartışmaktan, mücadeleden kaçmazlar.

Hermes: Amazon, dinamizminizi ortaya çıkartacak çiçek ve meyva kokulu bir parfüm…
Nina Ricci: L’eau de temps, yasemin, böğürtlen ve karanfil kokulu..
Dior: Dolce Vita yani ‘tatlı hayat’ sizin hayat dolu kişiliğinize uyar
Giorgio Armani: Sensi..bunu da özellikle seyahat ederken kullanabilirsiniz..

<!--[endif]-->

OĞLAK BURCU
Bu burç kışın dinginliğini temsil eder, toprak grubundandır ve yönetici gezegeni Saturn’dür. Gelişme ve odaklanma onları tanımlar, doğal olarak biraz çekingendirler ama aynı zamanda sabırlı ve hırslıdırlar, çok çalışkandırlar, kolay etkilenmezler, fikirlerini kolay kolay kimse değiştiremez, aşkta ‘seni seviyorum’ u kolay demezler, fakat içlerinde reddedilmekten korkan tutkulu bir kadın vardır.

Burberry: London Woman, özellikle aşık oğlak kadınlarına ‘Singing in the Rain’ şarkısını söyletecektir
Chanel: Allure
Guerlain: L’Heure bleue
Cartier: So Pretty, bu kadınsılığınızı öne çıkartan bir parfümdür…gül ve sandal ağacı kokuludur..

<!--[endif]-->

KOVA BURCU
Bu bitkilerin kök vermeye başlamalarını simgeler, hava grubundandır ve yönetici gezegeni gelişme ve odaklanma sembolü olan Satürn ile bağımsız bir ruhun simgesi Uranus’tur. Bu burcun kadınları bağımsız ve özgündürler, yaratıcıdırlar, içlerinde büyük bir sanatçı ruhu taşırlar, tamamen özgür kalınca kendilerini ifade edebilirler, aşkta idealist ve hayalperesttirler, esrarengiz tipli erkeklerden hoşlanırlar, isterlerse çok cazibeli olurlar, eşlerinin onları özgür bırakmasını isterler.

Giorgio Armani: Armani code pour femme, bal, portakal, sandal ağacı ve tarçının şaşırtıcı bir karışımı…
Boucheron: Miss Boucheron
Nina Ricci: Love in Paris çiçek kokulu bir parfüm..

<!--[endif]-->

BALIK BURCU
Su grubundan olan ve yönetici gezegeni ahenk, uyum sembolü Jüpiter ve değişim simgesi Neptün’dür. Çok hassas, duygusaldırlar ve çok sevilirler, açık fikirli ve pek çok konuda tutkuludurlar, fakat bazen karar vermekte zorlanırlar, aynı zamanda idealisttirler, aşk konusunda kendilerini feda etmeye hazırdırlar, sevdiklerine karşı çok güçlü empati beslerler.

Chanel: L’eau fraiche…amber kokulu ve Haiti bölgesinin çiçek kokuları…
Cartier: L’eau
Miyake: L’eau bylssey..deniz gibi kokar ve içinizdeki balığa çok yakışır…
Dior: Dune de Dior, sevdiğiniz erkeği baştan çıkartacak bir parfüm…

[/align]
[/font]

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 28, 2008 9:05 am

[font=Arial Black]teşekkürler emeğine sağlık.....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Haz 02, 2008 11:55 am

[align=center][font=Comic Sans MS]Koç:
Ben bilirim gerisi boş,
istiyorsan peşimden koş.
Emir almam, ben veririm,
Önderiyim bu feleğin...

Boğa :
Tek dileğim vardır
Bolca para, zengin sofra...
Çok bir şey mi istediğim,
Güvencemdir bunlar benim...

İkizler :
Zekam parlak, dilim oynak,
Her konuya elim kıvrak,
Sıkıntıya hiç gelemem,
Bir de karar verebilsem!...

Yengeç :
Tezcanlıyım, duygusalım,
Dokunsalar akar yaşım,
Annem, babam, çocuklarım,
Ben onlarsız ne yaparım...

Aslan :
yaşadığım bu dünya,
Bir de dönse etrafımda!.
Her dediğim hemen olsun,
Zenginlik ve ün beni bulsun...

Başak :
Yazdım, çizdim, notlar aldım,
Her bir şeyi ayarladım,
Yoktur bende bozuk, yamuk,
Mükemmeli ben yaşattım...

Terazi :
Ben müziksiz yaşayamam,
Hele sevmeden hiç duramam.
Danışsam da her konuda,
Bildiğimden şasmam asla...

Akrep :
En güçlü şüphesiz benim,
Herkesi ezip geçerim.
Hele bana ters yapanı
Doğduğuna pişman ederim...

Yay :
Maceradan, maceraya,
Koşmak asıl işim benim
toplarım hep ilim, irfan,
Bilgeliktir sanım benim...

Oğlak :
Cimrilik mi, benimkisi?
Hesabını bilmek gerek.
Günler aylar düşünürüm
Kararlarım şasmaz benim...

Kova :
Taklitçiliği hiç sevmem,
istesem de beceremem,
Orijinaldir fikirlerim,
Takip edilecek olan benim...

Balık :
Bir dünyam var, sırça saray
Dokunursan kırılırım.
Ben gelemem gerçeklere,
Avunurum hayallerle...
[/font]
[/align]
Resim

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen culeser » Pzr Haz 08, 2008 11:18 am

Tabiatın zenginliği ve hasat mevsiminin burcudur, ateş grubu olan bu burcun yönetici gezegeni güneştir ve gücün ve ışığın sembolüdür. Cesur, korkusuzdurlar, rekabetten hoşlanırlar ama belden aşağı vuranlardan nefret ederler, çünkü dürüst ve sadıktırlar. Aşkta çok şey beklerler, kalplerinin kazanılması için şaşırtılmaları gerekir, sevdiklerini elde tutmak için her şeyi göze alırlar.

Chanel: No 5 Hollywood yıldızlarının parfümleri size çok yakışır, kendinize güveninizi sağlar
Lanvin Eclat d’ Arpege: arzularınızı ateşleyecek çiçeksi bir koku..
Gucci: Gucci Femme: Çiçek ve baharat kokulu bir parfümdür

Bİ SORUN VAR AŞKTA ÇOK ŞEYLER BEKLER YAZIYO BUNDA DAHA EMİN DEĞİLİM ŞİMDİLİK BUNU ŞUTLAYALIM EMEĞİNİZE SAĞLIK :) :)

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Prş Haz 12, 2008 12:41 pm

YENGEÇ BURCU
Olgun meyvelerin burcudur, su grubundandır ve yönetici gezegeni Ay’dır. Anneliğin ve hayallerin sembolüdür. Bu burca sahip olanlar yaratıcı ve hassastırlar, evde oturmanın sıcaklığını, hırçın iş hayatına tercih ederler, kaç yaşında olurlarsa olsunlar çocuksu bir yanları vardır ve bu onlara çok hoş bir özellik verir. Aşkta, güven ve şefkat arayan romantik kadınlardır, beyaz atlı prenslerine rastlarlarsa, peri masallarındaki gibi hemen evlenip çoluk çocuğa karışmak isterler.

Thierry Mugler: Angel, meyve ve çikolata kokuludur
Nina Ricci: Nina, aşktan ilham alan tam bir peri masalı parfümü, prensinizi cezp etmek için ideal.
Lempicka: Lolita, meyva ve likör kokulu, içinizdeki küçük çocuğu ortaya çıkaran bir parfüm.
Cacharel: Nona

Yengeç :
Tezcanlıyım, duygusalım,
Dokunsalar akar yaşım,
Annem, babam, çocuklarım,
Ben onlarsız ne yaparım :D :D
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön