RTüK olsaydınız hangi programı kaldırırdınız?

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş Nis 24, 2008 6:24 pm

[font=Arial]yorum yoqq :wink: [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 25, 2008 12:00 am

BEN OLSAM KURTLAR VADİSİNİ KALDIRIRIM DİYENLERİ BU SİTEDEN KALDIRIRDIM

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 25, 2008 12:04 am

engin.kaya yazdı:BEN OLSAM KURTLAR VADİSİNİ KALDIRIRIM DİYENLERİ BU SİTEDEN KALDIRIRDIM
[font=Comic Sans MS]hayırdır engin abi modculukmu oynuyoruz :lol:

konu rütükle ilgili sen rütük olsaydınlı cümleleri tamamlayabilirsin :wink:
[/font]
Resim

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 25, 2008 12:06 am

evet burasıda bir rütük degilmi burda sansür yokmu benim düşüncem mehtap

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Nis 25, 2008 10:44 am

engin.kaya yazdı:evet burasıda bir rütük degilmi burda sansür yokmu benim düşüncem mehtap
Sevgili Engin kardeş,
İnternette her forumda denetim / yönetim vardır, bu üyeler ve forumun selameti içindir. Senin mesajlarınında sağlıklı yayınlanabilmesi için bizler buradayız bak. Sana birisi burada ağıza alınmayacak şeyler yazsa o zaman devreye ne girecek, işte o senin sansür dediğin şey girecek ve seni koruyacak. Tıpkı bu zamana kadar olduğu gibi.
"Söz uçar yazı kalır"

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 25, 2008 4:10 pm

MATRAX:) yazdı:DESTI IZDIVAC RESMEN CANLI YAYINDA KARI PAZARLIYOLAR ARDINDAN SEDA SAYAN GIBI KADIN PROGRAMLARINI KALDIRIRDIM:

aynen katılıyorum matrax ben dıyecektım fakat dıyemedım rezıllık almıs basını gıdıyor artık sabır dıyorum gunduz kadın programları adı altında hersey gıdıyor

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum Nis 25, 2008 5:11 pm

YILLARCA İNSANLARIMIZI ; YALANCI AŞK ,MEŞK FİLİMLERİYLE,YETMEDİ GELİN KAYNANA YARIŞMALARIYLA,GENE YETMEDİ,TOP STAR ,POP STAR YARIŞMALARIYLA,AMACINI AŞMIŞ SÖZDE KADIN PROĞRAMLARIYLA UYUT BABO UYUT.

UYUŞTUKÇA UYUŞTUK.İLK KEZ BİR KADIN PROĞRAMI İZLEDİM YILLAR ÖNCE . BAKTIM PSKOLOJİ ALT _ÜST BİR DAHA MI ASLAA DEDİM.ETRAFIMA ÇOK TAVSİYELER ETTİM BIRAKIN BU İŞLERİ DİYE .NE OLDU .İYİ Mİ OLDU ?

HERGÜN TÜRK AİLE YAPISI BİRAZ DAHA BOZULMAKTA.ACIYA ACIYA ; ACINACAK HALE GELDİKLERİNİN FARKINDA BİLE DEĞİLLER.HALA ,ADAMLAR ;YATIYO,KALKIYO AFFEDERSİNİZ WC YE GİDİYO SENARYO YAZIYO.

YAPRAK DÖKÜMÜ ROMANINI HEPİMİZ BİLİRİZ.FAKAT YETMEDİ ,İNSANLAR KAFALARINA GÖRE REYTİNG UĞRUNA

EKLEDİKÇE EKLİYOLAR.BESLEYİN DİYORUM KARGALARI.....

Kullanıcı avatarı
Ssahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ssahin » Cmt Nis 26, 2008 11:51 am

Televizyon izlemesini sevmeyen biri olarak bana soruldugunda bir kaçı hariç bütün programların kapatılmasını öneririm çünkü artık televizyon kuruluşları tabiri caizse iyice zıvanadan cıkmaya basladılar reyting uğruna neler yapıyolar neler ama kusura bakmayın bizim cahil halkımız sabahtan acıyo tvyi oturuyo basına o saçma türk aile yapısına ters düşen programları izliyo ve onlardan etkileniyo çocukların psikolojisi bozuluyo kadınların düşünceleri değişiyo..
Şahsen ben habertürk ve ntvyi izliyorum sabah ve akşam haberlerinde birde haftada iki akşam bir köprü dizisi için birde kurtlar vadisi için otururum tv karşısına ve tv esiri olup çok izleyenlerede tavsiyem stv, kanal7 ntvdeki bazı programlar ve bazı anlamlı diziler dışında televizyon açmayın reytinglerini yükseltmeyin onları cezalandırın Bir benim izlemememle ne olur demeyin bir bir çogalıyor o reytingler..
Dєяlєя öиüиdє dλнλ çσк ЧσL Vλя ßilмєzLєя вєиi ЧσL тυтλя . .

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Cmt Nis 26, 2008 3:59 pm

Ssahin KESİNLİKLE KATILIYORUM SANA.BİR BİR ÇOĞALIYOR REYTİNGLER.
BENİM TAVSİYEM STV ( samanyolu ),KANAL7,YAPRAK DÖKÜMÜ
BUNLAR DIŞINDA KADIN PROGRAMLARI VB PROGRAMLAR KALKMALI
.
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön