bu demircilide cok serefsiz var

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

bu demircilide cok serefsiz var

Mesaj gönderen MATRAX:) » Pzr Eki 29, 2006 11:32 pm

evet bu demircilide cok serefsiz var burda sanal alemde yazılımıcak seyler yazıyorlar ve kflarına göre hüküm sürdükleri sanıyorlr burdan diger cet kanalına girenlere yazıyorum yani kendini insan sıfatına koyan mahluklar deli kanlı olun sorunu olan varsa benle en kralına isyan her herzaman yeke yek gelirim ama deli kanlı olun pc arkasına saklanmayın tıpkı babanızın ananız etegine saklandıgı gib yapmayın benim adım erdoğann ve bu yazıları kendimi tanıtmak için yazmıyorum bana hakaret eden serefsiz okur diye yazıyorum :evil:
MUTLU IKEN HERKEZ IYI OLUR ADAM KAVGADA BELLI OLUR[font=Arial Black][/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

COK CIRKIN BIR YAZI

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Eki 30, 2006 1:43 am

MATRAX kardesim!

beni cok ama coook sasirttiniz. illaki bir cuval elmanin icinde cürüklerde olacak. daha yumusak bir uslub kullanabilirdiniz,dogrusu delikanliliga hicmi hic yakismamis.
sen bu yazinla maksatina ulasmamissin,muhatabin herkimse o maksatina nail olmus bilmem anlatabildimmi?

ÖFKE GELIR GÖZ KIZARIR, ÖFKE GIDER YÜZ KIZARIRIR :shock:
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
selemenli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

COK SINIRLI GELMISSIN

Mesaj gönderen selemenli » Pzt Eki 30, 2006 5:10 pm

SLM EMO ERDOGAN COK SINIRLI GELMISSIN HAYIRDIR SEN YINEDE BOSMA KE... ONLAR KENDINI BILIR SAYGILAR
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: bu demircilide cok serefsiz var

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Eki 30, 2006 9:04 pm

MATRAX:) yazdı:burdan diger cet kanalına girenlere yazıyorum yani kendini insan sıfatına koyan mahluklar
kardeş hayırdır ? bu site veya forum la ilgili bir problem varsa lütfen yaz bana. Sanki sayfaları karıştırmış gibi bir halin var ?
"Söz uçar yazı kalır"

sabu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

amca olu

Mesaj gönderen sabu » Sal Eki 31, 2006 11:24 am

AMCA OLU BIZE YAKISMAZ BAK SEREFSIZLIK BIZIM KIMLIMIZDE YILDIZ YAZIYO BUNU SENDE BILIYON BENDE KIM NE YAPARSA KENDINE YAPAR BUNU UNUTMAYALIM HER KOYUN KENDI BACAGINDAN ASILIR AMCA OLU KIM NE YAPARSA İTİBARINI YÜCELTİR VEYA ALCALTIR BUNU UNUTMAYALIM AMCA OLU SAYGILARIMLAN XXXXX YILDIZ OLU XXXXX
Resim

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

matraxx

Mesaj gönderen MATRAX:) » Sal Eki 31, 2006 8:15 pm

arkadaşlar gecenlerde diger cet kanalında hak etmedigim bir sekilde hakarete ugradım kızlımın sebebi bu ve bu siteyle kesinlikle sorunum yok ama dediğim ğibi bir karaktersiz beni sinirlendirdi biliyorum o insan burayada bir sekilde gelir ama o ona tek sözüm var sorunun varsa yeke yek heryerde her zaman gelirim :evil:
MUTLU IKEN HERKEZ IYI OLUR ADAM KAVGADA BELLI OLUR[font=Arial Black][/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Kas 01, 2006 12:50 am

iyi güzelde kardesim kizginligini öfkeni diger site de dile getirseydin, ya o dedigin sahis buraya ugramassa :) ne diyeyim ALLAh ikinizinde iyiligini versin.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
üniversiteli

SELAM

Mesaj gönderen üniversiteli » Çrş Kas 01, 2006 10:33 am

SELAM DOSTLAR ;

KARDEŞİM BU NE ŞİDDET BU NE CELAL SENİ BU KADAR SİNİRLENDİREN NE OLDU NEDEN ÖFKENİ SİTEYE TAŞIDIN BU SİTEDE MİSAFİRLERİMİZDE DOLAŞIYOR BANA GÖRE SEN YANLIŞ YAPMAKTASIN HANİ DERLER YA HEMŞERİ OLSUN DA ÇAMURDAN OLSUN UNUTMAAAA....

EĞER BİRİLERİ İLE SORUNUN VARSA O ŞAHISLARIN @MAİL ADRESİNE YAZ GÖNDER SORUNUNU BÖLE ÇÖZEBİLİRSİN...

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön