Hangimiz Katil Ruhluyuz ????????

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Hangimiz Katil Ruhluyuz ????????

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Prş Mar 06, 2008 12:48 pm

Öykünün kahramanı bir genç kız. Bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor. Bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor. Aradan bir kaç gün geçiyor. Genç kız, kız kardeşini öldürüyor. Polis neden öldürdüğünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor?

Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Cevap: Genç kız,adamın cenazeye geleceğini ve adamı orada göreceğini umuyor.

Bunu doğru cevapladıysanız, polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin. Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testiymiş. Öldürebilme zihniyetine sahip kişiler buna doğru cevap verirlermiş. Seri katillerin çoğu bu teste hiç düşünmeden doğru cevabı vermişler. Doğru cevabı bulamadıysanız, ne iyi!
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Mar 06, 2008 1:32 pm

[font=Arial Black]VALLA CANIM TÜĞLER ÜRPERTİCİ Bİ VAKA....İNAN SİMDİ ÖĞRTMEN ARKADASLA OKUDUN DEDİM BULDUNMU CVBI ODA BANA SORDU SEN BULDUN BİRBİRİMİZE BAKTIK KALDIK.CVBI BULAMADIM HATTTA 3 KERE OKUDUK SONRA BAKTIM ASAĞIDAKI CVBA ÖĞRENDİK... ÇOK ÜRKÜTÜCÜ YA....

SONRA ESPİRİYLE KARISIK BEN BULDUM YAPTIM KIZA UZAK DUR DEDİ.. :D :D [/font]
Resim

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön