Severek mi Görücü Usülü mü?

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzr Haz 08, 2008 2:30 am

[size=12[align=center]][font=Verdana]evlenmekten evvel seçim vardır, sevmişsen seçmişsin demektir, seçmek güzeldir evet ama seçilen olmak başkadır...
Kaderimde varsa severim zaten acelesi yok
Ben sevilerek diyorum.....[/font][/size]
[/align]
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen culeser » Pzr Haz 08, 2008 11:12 am

GÖRÜCÜ USULÜ :D

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Pzt Haz 23, 2008 4:59 am

Annem ile babam görücü usülü evlenmişler ama birbirlerini o kadar çok seviyorlarki ve bunun gibi daha bi cok mutlu mesut olan aile vardır.Çoğumuzun aılesı gorucu usulu evlenmıslerdır bence, mutluluk usul tanımaz.Devir yavas yavas değişmeye basladı artık herkez severek diyo ama kım kımı ne kadar seviyo acaba!

SeViYoRuM DiYeNiN SeVgİsİNdEn ŞüPhE Et!ÇüNkÜ AşK SeSsİz SeVgİ DiLsİzDiR!!!!

Bunun devamında size baska b, soru sormak istiyorum!
Anneniz ve babanız gorucu usulumu yoksa severek mı evlendıler ?
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 23, 2008 8:08 am

[font=Arial Black]benim annemle babam severek evlenmişler...Rahmetli büyük babam annemi vermiomuş babama o tarafa kız vermem diye diretmiş...7 sene falan sürmüş rahat.sonunda pes edip vermiş..babam annemle evlenmiş ama kimi insan sever sevdiğine pişman eder kimi insanda sever sevdiğinide üzmeden geçinmesini bilir.bamada öle yapmış.kıt kanaat bugunlere gelmişler birbirlerine destek ola ola.herkes öyle sevse keske....

[align=center]her zaman derim :severek evlemeyi isterim...
evlenmekten evvel seçim vardır, sevmişsen seçmişsin demektir, seçmek güzeldir evet ama seçilen olmak başkadır...
Kaderimde varsa severim zaten acelesi yok
Ben sevilerek diyorum....
aynen katılıyorum gülesevdalı sana....[/align][/font]
Resim

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön