Ilk Görüste

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Ilk Görüste

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Şub 03, 2008 2:42 am

Sizce Ilk Görüste ASIK olmak gibi bir sey varmi?? Inanirmisiniz???
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Pzr Şub 03, 2008 3:41 am

öncden olsa inanmıodum da şimdi olsa inannırım ama işte ama her şey geçmişte kalıo malesef
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
Ssahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Ilk Görüste

Mesaj gönderen Ssahin » Pzt Şub 04, 2008 2:05 am

Demircili_kiz yazdı:Sizce Ilk Görüste ASIK olmak gibi bir sey varmi?? Inanirmisiniz???
Bence iLk goRuste aSk vaRdiR SonuCta GonuL bu Soz geciRmeSi ZoR oLuR..
iSte biR inSanin baSina GeLebiLecek enKotu Sey buDuR
Dєяlєя öиüиdє dλнλ çσк ЧσL Vλя ßilмєzLєя вєиi ЧσL тυтλя . .

Kullanıcı avatarı
gamali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen gamali » Pzt Şub 04, 2008 9:50 am

bencede ilk görüşte aşk vardır. ben yaşadım çünkü...
Unutulanlar unutanları asla unutmazlar...

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Şub 04, 2008 10:55 am

[font=Arial Black]TABİKİDE VARDIR İLKGÖRÜŞTE AŞK EVET EN ZORUDA ODUR.yani ilk bakıs,ilk görüş,ilk karsı karşya geliş,ilk dakikalar unutlumaz.
herşey yalan olsa olsa bile en güzel aşk zor olandır.ilk görüste aşka bir okadarda zordur.ulaşmak istersin ulasamazsın ne biliym bir sürü şey işte.zordur ama.[/font]
Resim

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Pzt Şub 04, 2008 2:21 pm

Arkadasların dusuncelerıne sonnuna kadar katılıyorum.
Ilk göruste asık oldugunuz bırını sakın elınızden kacırmayın :) sonra pişman olabilirsiniz.
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzt Şub 04, 2008 5:53 pm

mkatiliyorum mavi_perns........ :D

asyam_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asyam_60 » Pzt Şub 04, 2008 9:17 pm

bencede ilk grsdeee ask vardir ama zaman gececince aklina gelince bi bakmsin ilk görüs askin yok olur yalan olurr ama asklarr insani cok secer ..... ama bide zayif bir insansan ozaman isde ask asil orda baslarr :oops:

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzt Şub 04, 2008 11:31 pm

Arkadaslar anlatırmısınz nasıl oluyorrrrr
:? :? :?

:D :D :D
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Prş Şub 07, 2008 10:11 am

Cok güzel bı ssoru tebrık ederım Kıymet_Özdemir :)
Kımse cvp veremıyo cunku askı nasıl anlaatalım helede o ılk anı anlatılmazkı yasamak lazım.
Kendıme göre cevap vermeye calısacagım.
Dıyelım bır kısı msnden kızın bırısıyle konusmaya baslıyo 1 -2 ay muhabbet edıyo hersey cok guzeldır, sıra gelır kızla bulusmaya ıcınden gecırır cocuk ben teklıf falan etmem daha ılk bulusma,cocuk bunları dusunurken kız pat dıye gelır, kız o kadar da guzel degıldır ama farklı bırseyler vardır onda onu baska kızlardan tamamen farklı gormeye baslar cocuk, oturması,kalkması,konusması yanı tamamen o onun ıcın sankı herseyden ustundur.Cunku artık onun gozlerıne kaptırmıstır kendını, sonra dayanamaz ve kıza teklıf eder.Kızda dusunmek ıcın zaman ıster ve sonra kız gıder.
Kız gıttıkten sonra hep onu dusunur,bir sn bıle olsun aklından cıkmaz,onunla yatıp onunla kalkar(dusunce olarak),onun ıcın hayatındakı herseyı arkadasına bakmadan sılecegını dusunur.kız gelmeden teklıf etmeyecegı dusuncesı aklının bı ucunda kalmıstır.sevmıyorum dıye dusunur aslında ondan baska dusunecek bırseyım yok onun ıcın onu dusunuyorum sanar saf cocuk ama ıs ısten gecmıstır bagımlı olmustur artık ona, ayrılsalarda bırlesselerde onu zıhnınden atamayacaktır bir ömür boyu.İşte ilk görüste ask budur bence.İlk göruste askı yakaladıgınız bı kısıyı sakın elınızden kacırmayın.yoksa uzulen sız olursunuz.

İnsallah sorunuzu cevaplayabılmısımdır Kıymet Hanım!

Kısaca ask gelırken kapı calmaz gıderkende gıdıyorum demez.Yasamak en ıı ogrenme yoludur.

Usttekı hıkayenın kahramanının kım oldugunu ögrenmek ıstermısınız?
Tesk.
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

caner_arc
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caner_arc » Prş Şub 07, 2008 10:54 am

evet vardır inanıyorum eşime ilk görüşte aşık oldum

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Prş Şub 07, 2008 6:53 pm

mavi_prens yazdı:Cok güzel bı ssoru tebrık ederım Kıymet_Özdemir :)
Kımse cvp veremıyo cunku askı nasıl anlaatalım helede o ılk anı anlatılmazkı yasamak lazım.
Kendıme göre cevap vermeye calısacagım.
Dıyelım bır kısı msnden kızın bırısıyle konusmaya baslıyo 1 -2 ay muhabbet edıyo hersey cok guzeldır, sıra gelır kızla bulusmaya ıcınden gecırır cocuk ben teklıf falan etmem daha ılk bulusma,cocuk bunları dusunurken kız pat dıye gelır, kız o kadar da guzel degıldır ama farklı bırseyler vardır onda onu baska kızlardan tamamen farklı gormeye baslar cocuk, oturması,kalkması,konusması yanı tamamen o onun ıcın sankı herseyden ustundur.Cunku artık onun gozlerıne kaptırmıstır kendını, sonra dayanamaz ve kıza teklıf eder.Kızda dusunmek ıcın zaman ıster ve sonra kız gıder.
Kız gıttıkten sonra hep onu dusunur,bir sn bıle olsun aklından cıkmaz,onunla yatıp onunla kalkar(dusunce olarak),onun ıcın hayatındakı herseyı arkadasına bakmadan sılecegını dusunur.kız gelmeden teklıf etmeyecegı dusuncesı aklının bı ucunda kalmıstır.sevmıyorum dıye dusunur aslında ondan baska dusunecek bırseyım yok onun ıcın onu dusunuyorum sanar saf cocuk ama ıs ısten gecmıstır bagımlı olmustur artık ona, ayrılsalarda bırlesselerde onu zıhnınden atamayacaktır bir ömür boyu.İşte ilk görüste ask budur bence.İlk göruste askı yakaladıgınız bı kısıyı sakın elınızden kacırmayın.yoksa uzulen sız olursunuz.

İnsallah sorunuzu cevaplayabılmısımdır Kıymet Hanım!

Kısaca ask gelırken kapı calmaz gıderkende gıdıyorum demez.Yasamak en ıı ogrenme yoludur.

Usttekı hıkayenın kahramanının kım oldugunu ögrenmek ıstermısınız?
Tesk.

katiliyorum sana .ve cok iyi anlatmisin askin ne oldugunu, bu arada bu aski yasayan kahraman kim acaba???? :? :D

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Şub 08, 2008 9:39 am

[font=Arial Black]?????????????? BEN DE MERAK ETTİM SAHSEN.....[/font]
Resim

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Cum Şub 08, 2008 10:04 am

Anadolunun bagrından kopmus fakır ama aynı zamanda gururlu bır genc yani ben :)
Offf offff bosverın askı yasamayın sonu ayrılık olursa ve seven taraf siz olursanız cok uzulursunuz.Ya once karsı tarafın sıze asık olmasını bekleyın yada kendınıze asık edın emin olduktan sonra duygularınızı ona karsı gonlendırın!
Bir ilişkide her zaman zor olan sevılır eger karsı tarafın sızı sevmesını sıze baglanmasını bu askın bıtmemesını ıstıyorsanız benden size tavsıye zor olun, kolay olursanız bitmesi o kadar kolaylasır.Zor olun derken ne demek ıstedıgımı herkez anlamıstır ınsallah.
(Tecrube konusuyo)

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cmt Şub 09, 2008 9:12 pm

tehhhhhh cok üzüldüm ... ;-) bosver takma.. unutursun insallah ......

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Cmt Şub 09, 2008 9:24 pm

Demircili_kiz yazdı:tehhhhhh cok üzüldüm ... ;-) bosver takma.. unutursun insallah ......
Ben unutmak ıstesemde Kalbım unutmuyo demıcılı_kız 2 sene gectı aradan hala unutamıyorum kım bılır belkı sonsuza kadar onun anıları ıle yasayacagım.Tavsıyelerınıze ıhtıyacım var, ask doktoru yokmu bu forum da:)

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cmt Şub 09, 2008 11:34 pm

vallah mavi_prens, ask doktoro yok ama.. cok tasiye edebilecek kisilerimiz var forumda ama yazmiyorlar .. :?
hani bir laf vardir kel melhem bulsa zaten kendi keline sürer... :wink:
tabiii unutmak cok zor, unutamiyorsun zaten ilk ask hic bir zaman unutulmas unutamasiniz da, ölene denk kalbinin bir ucunda olacak :cry:
unutamasin yaniiiiiiii, hic bosuna deneme ...

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Pzr Şub 10, 2008 12:14 am

Sağol demırcılı_kız cok yardımcı oldun walla:)
Ben sanıyorum unutrsun hatta unutabılmem ıcın bana tavsıyelerde yada deneyımlerde bulunacagınızı dusunurken en azından benı kandırmaya calısacagınızı dusunurken sız gerceklerden bahsedıyorsunuz:)
Unutamayacagımı bende bılıyorum ama napalım kendımızı kandırıyoruz ıste...

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Şub 10, 2008 1:11 am

:D :D Yangina benzinlen gidiyorum misaliiiiii :D
yok saka maka bir yana ama gercekten cok zor unutmak,unutabilene ask olsun diyecegim ama gene teseli olmuyacak senin icin!!! :cry:

unutmak kolay olsaydi, kerem ile asli unuturdu :D

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Pzr Şub 10, 2008 4:01 pm

arkadaşlar övünmek gibi olmasın ama İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLDUM EVET OLUNUYOMUŞ VE ŞUANDA ALLAHA ŞÜKÜR ÇOK MUTLUYUM :roll:

HAYATTA OLMAZ DİE BİŞİ YOKTUR

1 SAAT SONRA NE OLACAĞIMIZ BELLİ OLMAZ

O YÜZDEN HERŞEİN TADINI VE MUTLULUĞUNU ALMAMIZ GEREK
DELİKANLI ADAMIN AYNAYA GEREKSİNİMİ YOKTUR!!!

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Prş Şub 14, 2008 5:20 pm

[font=Comic Sans MS] [/font]
BENCE İLK GÖRÜŞTE AŞK VAR.KARŞINA ÖLE BİRİ ÇIKARKİ HİÇ UMMADIĞIN Bİ ANDA DİLİN TUTULUR HEMEN GÖRDÜGÜN ANDA AŞIK OLURSUN.TABİ HERZAMAN OLMAZ BU :) İNŞALLAH HERKEZE GERÇEKTEN AŞIK OLACAK BİRİLERİ ÇIKAR KARŞIMIZA.HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN :)

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Şub 24, 2008 2:26 pm

haklisin 5YAGMUR5 binde bir olur bu olay, yani ilk görüste elektirik alacaksin o an hemen hihi:D

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön