AŞK mı PARA mı

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Çrş Oca 30, 2008 10:26 am

Selam arkadaşlar;bende katılabilirmiyim bu anketinize;Gönül ister her ikiside olsun ama madem birini seçmek gerekıyor.şu zamanda para derim , ama 20 yıl sene önceye gitsek kesınlıkle aşk derim.Niyemi?zamanla duygularımızı,yaşantımızı günümüz şartlarına öyle odaklamışızki ,dışarıdaki hayatın bizi etkilememesi mümkün değil. Yani kısaca bu zamanda parasız aşk olmuyor...olsada kısa sürüyor...
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Çrş Oca 30, 2008 6:13 pm

3S yazdı:Selam arkadaşlar;bende katılabilirmiyim bu anketinize;Gönül ister her ikiside olsun ama madem birini seçmek gerekıyor.şu zamanda para derim , ama 20 yıl sene önceye gitsek kesınlıkle aşk derim.Niyemi?zamanla duygularımızı,yaşantımızı günümüz şartlarına öyle odaklamışızki ,dışarıdaki hayatın bizi etkilememesi mümkün değil. Yani kısaca bu zamanda parasız aşk olmuyor...olsada kısa sürüyor...
cok dogru.tebrikler
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Çrş Oca 30, 2008 9:35 pm

COK HÜHİM BİR SORU ŞİMCİK BEN HANGİ CAVABI VİRSEMDE COGUNLUGA GİRSEM AMA ŞU KESİN PARASIZ PAZARA KEFENSİZ MEZARA DEMİŞLER ÖNCE PARAN OLUCAKKİ SORA AYARLARSIN AŞKI YANİ PARAA PARRA PARRA PARRDA PARRDA PARRA

Not :) aşk herzaman üstün gelir

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Çrş Oca 30, 2008 10:22 pm

abilerim ablalarım çok kıymetli hemşerilerim ve herkes.bu işin sonucune mi olur size dieim;bu işin sonu karakolda anca biter çünkü yakında katliama dogru gidio :lol: tabikide şaka yaptım ama iiçene uzuycak gibime gelio çünkü her zman için yoruma çık bi konu bence buyrun her zman beklerim.afiyet olsun herkese :lol: :lol:
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
dadaş_25
İletişim:

Mesaj gönderen dadaş_25 » Prş Oca 31, 2008 3:04 pm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WLnhw4-cyDY[/youtube]

EĞER AŞK BU ESER DEKİ GİBİ OLURSA TABİKİDE AŞK AMA BU DEVİRDE ADAM AKILLI AŞKI BULMAK ÇOK ZORRR
BEN YİNEDE AŞK DERİM.AŞKI YAŞAMAK BAŞKADIR YAŞAYANLAR BİLİR...

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Pzt Şub 04, 2008 8:08 pm

Boyle guzel bı ask zor be dadaş_25 onun ıcın zaten para dıyorum ya.ASkı bulmak ıcın aramaktan cok daha fazlası gerek.Ben ask konusunda kendımı astıgımı dusunuyorum.Yanı fazlasıyla yasadım, sonuc: onu dusunurken mutlu oldum onunla yatıp onunla kalktım(dusunce olarak) ve sonunda her guzel sey gıbı bıttı.Ama karnımı doyurmak ıcın onu dusunmem yetmedı daha fazlası yanı para gereklıydı bır tarantula hıc yemek yemeden 2 yıl yasayabılır peki ya ınsanlar?
İşste bu sebeplerden dolayı ben para derım cebınde paran varsa karnını doyurabılıryosan ask ı bulursun sevgıyıde!
'BENCEEEEE'
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Çrş Şub 06, 2008 1:27 am

erkek için aşktır önemli olan ama kadın için para tabiki yani hepsi değil aşk diyende wardır ..... ama geneli para yani lüx bi hayat sürmek isterler .... bu konuya da açıklık getirmiş olalım ... dimi yarenler
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Çrş Şub 13, 2008 7:35 pm

[font=Comic Sans MS] [/font]
BENCE PARA TABİKİ ŞİMDİKİ AŞKLAR YALAN OLMUŞ ARKADAŞLAR.PARA OLMADAN MUTLU OLUNMUYOR.AŞK Bİ YERDE BİTİYO.BENIM FİKRİM BÖLE :)

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzt Mar 10, 2008 6:16 pm

bi erkek için ask derim ama kızlar pekde ole deil işte..para olmadan askda olsa bıyere kdr kızlar bıtırır..paran sana yetcek kdr olcak askın hat safhada olcak en ii yasam..
düşünmek taraf olmaktır..

mrt-7
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mrt-7 » Prş Mar 13, 2008 8:52 pm

[font=Comic Sans MS]gerçekten çok düşündüm;BENCEDE AŞK aşk karın doyururmu zihniyetindeki insanlarada şunu söylemek isterim;peki kaç kişinin ruhu parayla doyuyor?[/font]

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Mar 13, 2008 10:19 pm

[s][font=Arial Black]ALLAH ASKINA YA AŞKIN ERKEGI KADINI VARMIDIR NASIL BI SOZ O SEVEN ERKEK KADIN HIC FARK ETMEZ SEVENDIR.GORUYORUZKI PARA GUNUMUZDE ONDE PARAN VARSA ASKTA VAR DIYEN COK....
ONEMLI OLAN ASKINA SAHIP CIKMAKTIR.....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
yusuf_daldal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yusuf_daldal » Cum Mar 14, 2008 12:04 am

Arkadaslar bence en önemli olan SAGLIK:
SAGLIK OLMADAN PARA NE ISE YARAR ASK NE ISE YARAR:
SELAMLA KALIN:

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cum Mar 14, 2008 12:12 am

Dadas_25 kardesim emegine saglik,Mustafaminda yüregine saglik.....

Mevlam gercek aski yasayabilmeyi bizlere nasip eylesin.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Mar 14, 2008 8:35 am

NE AŞK NE DE PARA ÖNCE SAĞLIK VE HUZUR
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Mar 14, 2008 8:51 am

[font=Arial Black]TABİKİDE HERSEYDEN ÖNCE SAĞLIK SIHAT AN BASTA......SAĞLIK OLMADAN İKİSİDE OLMAZ BUNUDUA BİLİYORUZ.....

AMA TARTISTIĞIMIZ KONU SAĞLIK DEĞİL DİKKAT EDERSENİZKİ ASKMI ? PARAMI ? ONU TARETISIYORUZ............
[/font]
Resim

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Mar 14, 2008 8:58 am

SAYIN NURHAN HANIM

AŞK MI PARA MI ? GÜZEL SORU AMA TARTIŞILMASI GEREKMEYEN BİR KONU....
NE AŞK NE PARA ÇÜNKİ İKİSİ DE OLMADAN OLMAZ BU DEVİRDE GENELDE ŞİMDİKİ GENÇLER PARADAN YANA.... SONRA AŞK GELİR DİYOLAR......ÖRNEKLERİ ÇOK DEĞİLMİ BASINDA MEDYADA İZLİYORUZ
HER ŞEYİN ÖLÇÜLÜ OLANI İİDİR.
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Mar 14, 2008 10:30 am

[font=Arial Black]ARKADASIMIZ EMRAH AÇMIS EMEĞİNE SAĞLIK BENCE TARTIŞILMAYA DEĞER Bİ KONU BU GÜNÜMÜZDE BU SADECE DEMİRCİLİ SELEMEN COMDA TARTIŞILMIYO FORUMLARIN SİTELERİN ÇOĞUNDA TARTISILIYO.....
ANKETLER ÇIKARILIYO TARTISMA GEREĞİ DUYMAYAN TARTISMAZ KATILEMAZ AMA FİKRİNİ YAZAR TABİ.SİZ ZAFER ŞAHİN BEY YORUMUNUZU GÜNÜMÜZDE GENÇLER UZÜRENDE ÖRNEKLEYEREK YAZMISSINIZ Kİ BUDA BİNEVİ KONUYA KATILMIS OLMANIZDIR.YANI TARSILMAYA DEĞERMİS DEMEKKİ......[/font]
Resim

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Cum Mar 14, 2008 9:22 pm

Yani arkadaşlar !

bu konuyu açana "AŞKOLSUN "

parayla aşkı nasıl kıyaslarsınız

ikiside birbirlerine çooook uzak şeyler hatta alaka bile kurulamaz kaldı ki tercih konusu bile olamaz

para madde ile ölçülür aşk mana ile
para cepte gezer aşk gönüldedir
para çalışılarak kazanılan bir metadır aşk sevginin kalpteki yoğunlaşmış halidir
para el kiridir aşk İlahi bir duygudur....
...................

yani o kadar çok farklılığı var ki saymakla bitmez

parayı herkes kazanabilir ve çok kolayca kaybedebilir

ama aşk ne kolay kazanılır nede kolay kaybedilir

sanırım o parayla kıyaslanmış olan aşklar aşktan gayri birşeylerdir keşke onun adına başka bir şey deselerdi

çünkü aşk ne lafla olur nede parayla

acizane diyorum ki "AŞKOLSUN"

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Prş Nis 03, 2008 9:36 pm

BANA GÖRE AŞK...

ODA BULUNURSA ARTIK AŞKLAR SATILIK OLMUŞ KİMİN PARASI ÇOKSA ONA AŞIK OLUNUYO
SAÇMALIYOSUN YOK ÖLE ŞEY DİYENLERİ DUYAR GİBİYİM AMA GERÇEKLER ACIDIR....
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Cmt Nis 05, 2008 10:10 pm

[font=Arial Black] [/font]ENGIN TECRÜBEME DAYANARAK SÖYLÜYORUM PARA PARA YAW PARA OLMADAN NASIL SEVEBILIRSINKI SEVSENDE NASIL ALABILIRSINKI HAYAT ÖYLE YESIL CAM FILIMLERINDEKI GIBI FAKIR AMA GURUR BIR GENCIN KAZANABILECEGI SEKILDEN CIKTI ZATEN OZAMANLARDA ÖYLE BIR SEY YOKTU HEeee SEVGIYIDE BIR KENARA BIRAKMAK OLMAZ SEVGISIZDE YASAMIN BIR ANLAMI YOK BU DEMEKKI NSEVGIYI BIR KENARA BIRAKMAMAK GEREK YAW YEGEN NiE BÖYLE KAZIK BIR SORU SORDUN MILLETIN BEYNINI SULANDIRMA OZAMAN SENDE CEVAP VER BU SORUYA

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cmt Nis 05, 2008 10:51 pm

ask para ıkısıde bırbırıne muhtac tır oyuzden günümüzde askpara araba ınternet vvs parasız olmaz

matrax ve playsboy katılıyorum matrax selam

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Pzr Nis 06, 2008 11:57 am

HÜSEYNİ BEY ,TEBRİK EDERİM . ÇOK GÜZEL AÇIKLAMA YAPMİŞSINIZ. BUNUN ÜZERİNE YORUM YAPMAK BENCE SAÇMALIK OLUR.İKİSİDE BİRİRİNE TEZAT KONUNUN YANYANA OLMASI ABESLE İŞTİGAL DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
MADDE İLE MANAYI KARIŞTIRMAMAK LAZIM.

aydın
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen aydın » Pzr Nis 06, 2008 12:34 pm

:? :D :D
En son aydın tarafından Cmt May 10, 2008 10:13 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Pzr Nis 06, 2008 2:14 pm

:? :? :?
En son iskesurlu60 tarafından Cum Nis 11, 2008 2:27 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 11, 2008 2:14 am

bence bu para konusu bizim köyümüzde daha cok geciyo ben ne gencler gördüm para icin köle olan ben ne genc kızlar gördüm para icin yarmalara varan kısaca para bizim köyün en büyük silahı paran varsa en güzel kızları alırsın örnekmi istiyosunuz kendini paralı sanıpta genc kızları alıp sonrada boşayanlar varya onlar işte onlar degeri aslında beş para etmeyen ş........ dir bunu dikate alın artık bitsin bu sevda ne buya hem kızlarımıza yazık hemde genclerimize

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön