...YAGCILIK,YALAKALIK

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

...YAGCILIK,YALAKALIK

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Eki 06, 2007 7:57 am

Arkdaslar

Yagcilik yalakalik aynimidir

Yagci yalaka kimlere denir?

etrafinizda böyle insalar varmi? varsa tepkiniz ve tavriniz nasil?

hepimizin rahatlikla yorum yapabilecegi bir konu enine boyuna tartisalim

BUYURUN

NOT: erkan bey diger konu icerisinde cevap vermek istemedim, konu baska yerlere cekilmesin diye
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Cmt Eki 06, 2007 8:51 am

aslında zeynep bu konuyu buraya aldıgın için sana çok teşekkür ederim allah razı olsun bu konuyla ilgili bi düzeltme yapmayı bende düşündüm ama kendisi cevap vermiyecegim dedigi için açıklama fırsatım olmadı degişik bir başlık altındaki bir konuda geçen yagcılık kelimesini o an içerisinde fevri davranarak yada cümleleri karıştırarak yalakalık olarak algılamış oldum heralde bu konuyla ilgili bir kırgınlık verdiysek ben kendisinden açmış oldugunuz başlık altında özür dilerim sayın erkan beye borçlu aldugum bir yükü üzerimden kaldırma fırsatı verdigin için tekrar teşekkür ederim zeynep

inşeallah kendiside yapmış oldugum bu hatayı anlayışla karşılar ve inşeallah hakkını helal eder benim için önemli çünkü

çünkü (zeynep) allahuteala büyüktür nefretle düşünülen herşeyi ilahi bi adalete çevirebilir
biz zalimin zulmünden allaha sıgınırız

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Re: ...YAGCILIK,YALAKALIK

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt Eki 06, 2007 10:44 am

Arkdaslar

Yagcilik yalakalik aynimidir

Yagci yalaka kimlere denir?

etrafinizda böyle insalar varmi? varsa tepkiniz ve tavriniz nasil?

hepimizin rahatlikla yorum yapabilecegi bir konu enine boyuna tartisalim

Bazıları için 'yalakalık'bir yaşam biçimi olmuştur,onlar 'yalakalık' yaptıklarının farkında bile değildir,bu onların kanına işlemiştir.Büyük ihtimalle bu onların genlerinden geliyor olsa gerek.Yağcılık ve yalakalık aynımıdır_ bence ikiside doğru orantılıdır....:)
yağcı ve yalaka kimlere denir diye soruyorsunuz zeynep ablacım; onlar kendi kişiliklerini hiçe sayıp bi kenara koyarak başka bedenlerde bütünleşme çabası içinde olan kişilerdir....ve herzaman dışlanmaya mecbur şahıslar anlıyacağınız!!!!!

BİDE YALAKALIKTAN HOŞLANAN TİPLER VARDIR; onlarda makamı mevkii ne olursa olsun bence aslında çok uyanık kimselerdirki o yalakalar'dan sonuna kadar yararlanıp kullanırlar ve onlara ufak tefek menfaatler sağlarlar.Kısaca her iki taraf içinde utanç verici bir durum.

BÖYLE İNSANLAR TANIYORMUYUM; OOOOO ÇOKKKKKK....ama benim şahsi fikrim herkezi olduğu gibi kabul etmek kanaatindeyim...yani o yalakaysa yalaka olarak kalmalı,,,,ne demişler CAN ÇIKARDA HUY ÇIKMAZ,,,BOŞA KÜREK ÇEKMENİN Bİ MANASI YOK...
tşkler :)
Dosya ekleri
yalaka.jpg
yalaka.jpg (32.6 KiB) 13791 kere görüntülendi
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Eki 06, 2007 6:03 pm

Sevgili Meltem:

İnsan beyni çeşitli roller üstlenir.Hayat sahnesinde başrolde mi oynayacağı yoksa figüranmı kalacağı orada şekillenir.Beyin bazı şeyleri fark etmeye başladığında kendiliğinden harekete geçer.Örneğin, kafatası içinde durduğu insanın başrolde oynamasını ister.Bunun için gerekli olan şey bilgidir. ''EN İYİ EN DOĞRU BİLGİ KİTAPTIR.''Bu insanda okuma isteğini arttırır.İnsan okuması sayesinde beynin gerekli bilgilerle donanmasını sağlayacaktır.Dolum seviyesi yeterli düzeye ulaştığında,barajın elektrik üretmesi gibi fikir üretmeye başlayacaktır.

İNSAN

Bazen hırsı ile kirlenir,gönlü ile temizlenir.
Bazen nefsi onu zorlar,sabır ilim ve amelleri ile onu terbiye eder.
Bazen de çoşar gönlü,seller olup tüm setleri aşar şükürle buluşturur gönlünü
BAZEN DE KAYBEDER KENDİNİ ,KENDİ OLMAKTAN ÇIKAR.

Bizlerin artık burada bu gibi kavramları yorumlamamıza gerek yok.Zaten herkes anladığı dilde yorumluyor.Bugun Türk dünyası ve İslam alemi geri kaldıysa bize sunulan değerleri yeterince anlayamayışımız ve en önemlisi bunu bütün islam alemi için söylüyorum:İnsanlara haketmedikleri sıfatları vermeyi bırakın dizdiğimiz methiyelere daha sonra biz bile inanmıyoruz.

Demokrasi anlayışı henüz islam aleminde malesef anlaşılamadı,birde kalkıp demokrasiyi yorumlamaya çalışıyoruz.Bugun İslam alemine bir bakın,Suriyede Esat öldü yerine oğlu geçti,Mübarek kırk yıldır Mısırın başında,Kral Faht öldü isviçre bankalarında milyarlarca dolar para sekiş tane eş ''ne güzel dünya'' Saddam otuz yıl ırakın başında kaldı hali ortada.Filistinin dramını hepiniz biliyorsunuz.Şimdi size soruyorum bunun neresi demokrasi.Tabiki gelir ABD Kafanıza vurur,

Bizler burada da şahit olduğunuz gibi bilmediğimiz şeyler hakkında,önce dine imana sarılıp,sonra sanki o işi görmüşüz gibi,yapmışız gibi,san ki bizler bu ülkede yaşamıyor muşuz gibi,san ki bu insanları tanımıyor muşuz gibi davranılıyor.Bizlerin geri kalmasının diğer bir sebebide ''TOPLUMLARI İNSANLARA DEĞİŞMEMİZDİR''

DÜŞÜNCELERİNİN BERRAKLIĞINDAN EMİN OLMAYAN,CESARET VE KORKU KAYNAKLARINDAN DA EMİN OLMAYAN ZAMANLAR,BU ZOR ZAMANLARDIR.Herkese hayırlı iftarlar.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eki 07, 2007 4:19 am

Nefretim,

göstermis oldugun erdemlikten dolayi seni tebrik ediyorum. Tasvip etmedigimz bazi seylerin asdigimizin göstergesi...bu örnek teskil edecek davranisindan dolayi sana tesekr. ediyorum.

ha birde arkadaslar haklilar, Nefretim nicki`nin yaninda hic degilse parentez icinda kendi adini yazabilirsin. bu kadar siteye ilgi gösteren, katkilari olan hemsehrimize adi ile hitap etmek eminim hepimizin hosuna gider. Muhabbeti artirir diye düsünüyorum.

Nefretim (....) biliyorum bizleri kirmaz Parentezin icini doldurursun. :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eki 07, 2007 5:13 am

ZEYNEP HANIM:

Bizlerin bu tür konularda kırgın olduğunu asla kimse düşünmesin,öyle bir şeyde olamaz.Kişilerin özel durumları varsa ve çekinceleri varsa ona saygı duyarım.Bizler yabancı olmadığımıza göre aynı yörenin insanları olduğumuza göre,birbirimizi tanımaktan daha doğal ne olabilir.Ben sosyal psikoloji okudum.İnsanların özel durumları olabilir ona saygı duyarım.

Özel konular yoksa bizim burada yazışmamızın bir anlamıda yok.Sizide mesela üyelerimizin çoğu tanımıyor bende dahil ama ben yazılarınızdan esinlenerek sizi araştırdım.Aile efratınızın hepsi olmasada bir çoğuyla güzel diyaloglarım var.En azından yazın Kasabada merhabalaşıyoruz.Çün ki böyle bir platform Demircilide en azından seviyeli bir şekilde ilk defa oluyor.Ama çok çok özür dileyerek affınıza sığınarak belki kötü bir şey ama değerli kişilere önem verdiğimden,tekrar affınıza sığınarak kesinlikle tüm hakları saklı olmak kaydıyla bazı ipuçlarım var.Tekrar ediyorum lütfen yalnış anlamayın.Bu yazdıklarım karşısında gelecek olan tepkiyede, çün ki yalnış olduğunu kabul ediyorum ve saygı duyuyorum.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eki 07, 2007 6:24 am

Mehtapcigim,

düsüncelerini bizlerle paylastigin icin tesekkür ederim.

son zamanlar genc arkadalarimizin katiliminda bir düsüs gözlemliyorum. bu site sizlerle güzel. inanin bana renk katiyorsunuz.
Özellikle ve altni cizerek belirtmek istiyorum sitede en hassas oldugum konulardan bir tanesi gruplasmak farkindamisiniz bilmem elimden geldigi dilimin döndügü kadar istisnasiz hepinizin acmis oldugu konulara ve yorumlariniza ilgi gösteriyorum... diger arkadaslarimdan`da bekliyorum.

önemli! önemli! önemli! unuttuk zannetme.. :D

Mehtap Demircili gencligi nerde ne yapiyor konu basligina sana adinla cagri yapmistik. lütfen cagrimiza kulak veririmisin.

Erkan bey,

evet kimse tanimaz beni. bende bircogunuzu tanimiyorum hatta hic kimseyi tanimiyorum desem daha dogru olacak. biz ayni kasabanin cocuklariyiz. birbirimizi tanimakta en dogal hakkimiz. bu sitede sülalesiyle beraber ilk kendini tanitan bendirim. bi saniye kopyalayip buraya ekleyeyim: :)

Arkadaslar Demirciliyim diyen herkes kendini baba adi ile yada sülalesinin lakabiyla tanitmali bu cok önemli birbirimizi tanima ve kaynasma acisindan biliyorsunuz bizim köyümüzün insani gurbetci herbiri bir tarafa dagilmis ve ayni zamanda yabancilarla evlilikler yapilmis köylü birbirini tanimaz olmus belkide böyle bir sitenin olmasi birbirimizi tanimada yardimci olacaktir.

simdi ben kendimi tanitayim
Ben:BASMACi dursun aganin kizdan torunu,NAZIM Hocanin erkek oglundan torunuyum.
simdi daha cok kafaniz karisti degilmi? dursun Aganin kac kizi vardi, nazim hocanin hangi oglunun kizi diye.

Muhabbetle kalin

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzr Eki 07, 2007 7:51 am

s.a arkadaşlar

Hangi hal üzere olursa olsun insanın vasıflarını dengeye oturtan vasfı “erdem”dir diye düşünüyorum. Ben bir cümleyi yanlış yazmışsam bedelinide öderim

ama hiç kimsenin gururunu rencide edicek cümle kurmamayada dikkat ederim yanlış yaptıgını düşündügüm veya ayıbı veya hatayı veya eksigi hiç bir demircili vatandaşın böylesi sanal oratmlarda demirciliye ait bir sitede meziyetmiş gibi anlatılmasınıda tasvip etmedim buna dün karşı çıktım bugünde karşı çıkıcam yarında buna örnek daha önce yazdıgım yazılarda var zaten çünkü benim düşünceme göre demircilinin bir iyisi vardır birde çok iyisi vardır kol kırılır yen içinde kalır yani kısacası demircili milliyetçiligine varsanız ben her türlü varım sonuna kadar

yukarda yazmış oldugunuz samimi yazılar içinde teşekkür ederim

melteme e cevabende bi gün senin tuttugun tarafada bişeyler denirse biz onada yalakalık yaparız beni tanımadan yargılama derim :)

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Eki 07, 2007 1:24 pm

melteme e cevabende bi gün senin tuttugun tarafada bişeyler denirse biz onada yalakalık yaparız beni tanımadan yargılama derim

Hiçbir ALLAH kuluna yargısız infazda bulunmak zaten bizim haddimize değil(bu bir)
Demirciliselemen.com'da benim tuttuğum taraf diye bi mantığın olmamasını isterim.....Kİİİ ozaman zeynep ablamın kurduğu bu cümleyi tartışmak zorunda kalırız(((Özellikle ve altni cizerek belirtmek istiyorum sitede en hassas oldugum konulardan bir tanesi gruplasmak farkindamisiniz )))????(bu iki)

Birgün benim tuttuğum tarafa birşeyler denirse' nin sonunu (ONLAR ZATEN KENDİNELİRİN SAVUNURLAR KİMSENİN YALAKALIK YAPMASINA GEREK YOK ) DİYE CEVAP VERMEK HİÇÇÇÇ İSTEMİYORUM.....(bu üç)

BAKINIZ YUKARIYA......BİDE YALAKALIKTAN HOŞLANAN TİPLER VARDIR; onlarda makamı mevkii ne olursa olsun bence aslında çok uyanık kimselerdirki o yalakalar'dan sonuna kadar yararlanıp kullanırlar ve onlara ufak tefek menfaatler sağlarlar.Kısaca her iki taraf içinde utanç verici bir durum.....

Mehtap Demircili gencligi nerde ne yapiyor konu basligina sana adinla cagri yapmistik. lütfen cagrimiza kulak veririmisin. (istinaden)......
ablacım zaten gereken yorum ve açıklamalar yapılmış...benim düşüncelerimi ben yazıp yazmamakda çok düşündüm...ve sonuçta yazmamaya karar verdim.....
Resim

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzr Eki 07, 2007 2:21 pm

Tekrar merhabalar. Zeynep abla nicklerimizin yanında isimlerimizide istemiş. Bencede cok iyi olur. Sahilli52 (DEMET) :) Evet simdi gelelim konumuza. Benim üniversitede ve annemden babamdan kısaca ailemden ilk uzaklaşmam olan bu ayrı bir hayatta 2 yıl içinde bircok yalaka ile karsılastım - aynı ortamı paylaştım hatta maalesef sahit oldum yalakalıklarına. Örneğin gecen gün iç mimari tasarımı dersindeyim. hoca bir soru sordu bizde tabiki birkaç arkadaş böyle tam cevaba uygun olmasada cevaplar verdik . (Bence yanlışda olsa herkes fikrini söylemelidir. Ve okul hayatımda hiçbir zaman susmayı tercih etmedim. Pişmanda değilim :wink: ) Sonra hocamız doğru cevabı söyledi. Bizim cevaplar hocanın cevabının yakınından gecsede tam cevap değil. Ama arkadaşlar aramızda işte ben aslında doğru söylemişim surayı söylemeyi unutmuşum gibi muhabbetler geciyor tabi şaka ile karışık. Arkadaşın biri kalktı işte sesinı hocaya duyurmak istercesine hocam bunların hepsi sacmaladı siz süper bir cevap verdiniz dedi. ki bu kişi az önce bizim gibi cevapları mırıldanarak söylüyordu. Tabiki bu arkadaşın bizim gözümüzdeki değeride onun kendi kişiliğe verdiği kadardır bundan sonra...
Evet zor bir ders . Ama bu hocaya yalakalık yapmamıza sart kılmaz. Kendimce empatı kurdum. Acaba hocanın bu öğrenciye karsı o anki kurduğu haleti ruhiyesi nasıl diye. Benim gözlemlediğim kadarıyla olumlu ve tebrik edici idi. Demekki insanlar kendilerine yalakalık yapılmasındanda hoşlanıyor. Tabiki buda dahil yapılan tüm genellemeler yanlıştır demeyide eksik etmek istemiyorum :wink: :roll: Vel hasıl bir yalakalığada sahit olduk ve olduğumuzla kaldık. :roll:
Hayırlı günler...
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Pzr Eki 07, 2007 4:31 pm

arkadaşlar

NE YAĞCILIK DÜŞÜNDÜK NEDE OLDUK YALAKA
HEP DOĞRU BİLDİĞİMİZİ DEDİK YESEK BİLE FALAKA
HERKES KİŞİLİĞİNİ SERGİLER DAVRANIŞ VE SÖZ İLE
BU MUHABBET NERDEN ESTİ BİLMEMKİ NE ALAKA

KİMİSİ ÜZÜMÜ YEMEZ DÖVER BAĞCIYI
KİMİSİ YARANMAK İÇİN YUTAR ACIYI
YALAKAYA SÖYLENECEK YOK HALİ BELLİDİR
AMA HİÇ SEVEMEDİM SAHTEKAR YAĞCIYI

KİMSELER MEDET UMMASIN SÖZ-Ü YALANDAN
YALAN GİRDİĞİNDE KALBE ÇIKAR İMANDAN
HAK İÇİN DÜRÜST OL GAYRI YOKTUR ZARARIN
KİMSEYİ KANDIRAMAZSIN ZİRA OKUNUYOR SİMANDAN

SELVİ HÜSEYİN SAKIN YALANA DÜŞMESİN DİLİN
SONRA VİRAN OLUR HAS BAHÇEDE GÜLÜN
ELESTU BEZMİNDEN HABERİN YOKMU
RABBİYLE AHDİ VAR YARATILAN HER KULUN

SEVGİLER SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eki 07, 2007 5:04 pm

Klavyene sağlık Hüseyni Bey,

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzt Eki 08, 2007 11:56 am

Bütün konuştuklarımızı özetler sekilde bir şiir. Süperr..
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
EMRE KANDOĞMUŞ

Mesaj gönderen EMRE KANDOĞMUŞ » Pzt Eki 08, 2007 12:25 pm

Tabiki bütün milletlerde toplumlarda bu gibi kişiler bulunmakta.Ama zannedersemki bizim köyümüzdede böyle kişiler var.
Almanyadan gelen gurbetçilerimize hacdan gelmiş gibi muamele yapan yalakalardan bahsediyorum.
anlayan anladı!
:wink:

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Eki 08, 2007 12:47 pm

EMRE KANDOĞMUŞ yazdı:Tabiki bütün milletlerde toplumlarda bu gibi kişiler bulunmakta.Ama zannedersemki bizim köyümüzdede böyle kişiler var.
Almanyadan gelen gurbetçilerimize hacdan gelmiş gibi muamele yapan yalakalardan bahsediyorum.
anlayan anladı!
:wink:
EMRE ABİCİM VERMİŞ OLDUĞUN ÖRNEK NET VE SOMUT BİR ÖRNEK ASLINDA...
SENİNDE DEDİĞİN GİBİ BİZİM KÖYÜMÜZE HAS ÖZELLİK DEĞİL ASLINDA TAMAMEN İNSANCIL!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Eki 08, 2007 1:54 pm

EVET KONUYU TAM TAKİP EDEMEDİM AMA.YAĞCILIK İNSANIN YAPISINDA VAR.YANİ ÖZELLİKLE ORA BURA SURA DEĞİL.İNSANLARA MENFAATLERİ UĞRUNA YALAKALIK YAPANLAR VE ASLINDA YAĞCILIK YALAKALIK ETTİĞİ KADAR PEKTE Bİ ÖNEMİ OLMAYAN İNSANLARI HAVALANDIRMA HUYU ÇOK. ÇOK SAÇMA BENCE.

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Pzt Eki 08, 2007 10:48 pm

huseyni yazdı:arkadaşlar

SEVGİLER SAYGILAR
[font=Comic Sans MS]
Sanırım Bu şiir Herseyi özetliyor...
[/font]
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Eki 10, 2007 4:46 am

demircilinin bir iyisi vardır birde çok iyisi vardır demis: nefretim

bizde aksini iddea etmiyoruzki... hep kendilerine iyi olmasinlar.kabuklarindan ciksinlar. sitemlerimiz: elinden is gelipte yapmayanlara,faidesizce siluit gibi ortada dolasanlara. daha daha, iyisini arzu ediyoruz.

Muhabetle kal. :)

Kullanıcı avatarı
OSMAN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen OSMAN » Çrş Eki 10, 2007 10:46 am

Güzel bir konuya değinmişsiniz arkadaşlar.Ama kimin yalaka ve yğcı oldğuğnu bilmek çok zor.Bunun için insanların kalplerini okumak gerekir.Bu ise çok zor bir sanattır.İnsanları iyi tahlil etmekten geçer.

Hem şu söz bunu özetler "BAŞKALARININ HAREKETLERİNİ SU-İ TEVİL (KÖTÜYE YORMAK) EDENLERİN HAREKETLERİ YAKIN BİR GELECEKTE SU-İ TEVİLE UĞRAR
"
HER SÖYLEDİĞİN DOĞRU OLMALI FAKAT HER DOĞRU HER YERDE SÖYLENMEZ

erdal coşar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdal coşar » Cum Eki 12, 2007 11:50 am

S.A. Arkadaşlar sizin bu anlattıklarınız yani yalaka ve yağcı dediğiniz kişiler burda yani türkiyede çok ama çok var hele hele resmi dayrelerde malesef bir mevki ve koltuk sevdası yüzünden bu yağcı ve yalakaların yapamıyacağı hiç bir şey yok ha şu da bir gerçek ki dobra dobra insanlar malesef türkiyede hep sürülmüş itilip kakılmış lardır bu da türkiyenin acı ve gerçeğidir çevreniz de varmı diyecek olursanız malesef sayamıyacağım kadar çok tabi bu kişilerle hiç ama hiç uyuşma imkanım olmadı ve de olmayacak ben itilip kakılıp sürgün gitmeye razıyım yeterki ALLAH beni onlardan etmesin biz lere düşen görev onlara pirim vermemektir.saygılarımla. hayırlı bayramlar.

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cmt Eki 13, 2007 2:16 am

[font=Times New Roman]Allahım'a bın sükür yalakalık gıbı yagcılık gıbı huylarım yoktur ıcımden geldıgı gıbı davranırım etrafımdada cok ama cok nadırdır ama ben o tür ınsanlara kızamıyorum sadece gülüp gecıyorum düşdüklerı durum cok komik oluyor haaa ama mesafe koymasınıda bılırım. [/font][/size]
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Çrş Eki 24, 2007 10:13 pm

Kıymet_Özdemir yazdı:[font=Times New Roman]Allahım'a bın sükür yalakalık gıbı yagcılık gıbı huylarım yoktur ıcımden geldıgı gıbı davranırım etrafımdada cok ama cok nadırdır ama ben o tür ınsanlara kızamıyorum sadece gülüp gecıyorum düşdüklerı durum cok komik oluyor haaa ama mesafe koymasınıda bılırım. [/font][/size]
????????? :?: :?: :?: :?:
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Prş Kas 29, 2007 10:53 pm

selemenlıhakan

anlamadım soru ısaretlerı ne anlamaa gelıyor,anlatırmısın?
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Pzr Nis 27, 2008 2:59 pm

huseyni yazdı:arkadaşlar

SEVGİLER SAYGILAR

BUYRUN BURDAN YAKIN..... :wink: BÖYLE OLUP DA KALANLARA ,HATTA KARAR VERENLERE SELAM OLSUN.

BÖYLE GÜZEL ANLATILIR İŞTEEEEEE. :wink:

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Pzt Nis 28, 2008 4:28 pm

agzına saglık zeynep abla tamda bazılarının damarına bazzan bir konu acmışsın yalaka istemedigin kadar cok bide gazcılarımız var ben sana isimlerini tek tek vere bilirim yalakaların istersen bizim demircilide bundan bol ne var yalakasıda bol yagcısıda bol yagcılıgın sonuda ayakcılıktır

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön