...YAGCILIK,YALAKALIK

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
demet_kandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet_kandogmus » Pzt May 26, 2008 11:41 pm

çok konuşan çok biliyorum sanıyo bizim memlekette.HERKEZ KİMİN NE MAL OLDUĞUNU BİLİYO.(RAHAT OLUN)
YAĞCILIK KÖTÜ ŞEYDİR DİMİ :arrow: :wink:
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Sal May 27, 2008 12:45 am

YAĞCILIĞIN BİLİP BİLMEMEKLE İLGİSİ OLDUĞUNU SANMIYORUM. BİZ ,ÇOK BİLİP DE EL ETEK ÖPENLERİ DE GÖRDÜK,

CAHİL PARALIYA PİRİM VERENİDE. ÜSTELİK EN ŞAŞIRDIĞIM İSE TOPLUMDA GÖZE ÇARPAN VE KİMLİK EDİNMİŞ

İNSANLARIN İÇİNE DÜŞTÜĞÜ BİR ZAAF.YAĞCILIK ,DOĞRU BİLDİĞİNİ ALLAH İÇİN SÖYLEMEYİP ,MENFAAT İÇİN

_ HE HE SEN HAKLISIN YAW.BEN HERZAMAN SÖYLERİM SENİN HAS ADAM OLDUĞUNU.

GİBİ SÖYLEMLER... ...O İNSAN DAHA NASIL DÜZELTSİN KENDİNİ.

BİR YANLIŞ BAŞKA BİR YANLIŞLA DÜZELMEZ.BİR YANLIŞ ,BİR DOĞRUYU GÖTÜRÜR.

BU DEVİRDE, GERÇEKTEN ÖZÜ _SÖZÜ BİR OLMAK,MERT OLMAK ,DELİKANLI OLMAK ,HARBİ OLMAK ÇOK MU ZOR ....

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal May 27, 2008 11:48 pm

iskesürlü60 yazdı:YAĞCILIĞIN BİLİP BİLMEMEKLE İLGİSİ OLDUĞUNU SANMIYORUM. BİZ ,ÇOK BİLİP DE EL ETEK ÖPENLERİ DE GÖRDÜK,

CAHİL PARALIYA PİRİM VERENİDE. ÜSTELİK EN ŞAŞIRDIĞIM İSE TOPLUMDA GÖZE ÇARPAN VE KİMLİK EDİNMİŞ

İNSANLARIN İÇİNE DÜŞTÜĞÜ BİR ZAAF.YAĞCILIK ,DOĞRU BİLDİĞİNİ ALLAH İÇİN SÖYLEMEYİP ,MENFAAT İÇİN

BU DEVİRDE, GERÇEKTEN ÖZÜ _SÖZÜ BİR OLMAK,MERT OLMAK ,DELİKANLI OLMAK ,HARBİ OLMAK ÇOK MU ZOR ....

iskefsürlü60: duygularıma tercüman olduğununuz için size teşekkür ediyorum. isterseniz bencil egoist deyin kendimide tebrik ediyorum isabetli bir konu açmışım.

Selametle kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş May 28, 2008 2:11 pm

demiş iskesürlü 60

valla ablacım aynen öyle çok zor...
sitede bile bazen rastlıyorum yağcılık şöyle kötüdür yağcılık böyle kötüdür ama icraat yok...bi toplumda o şöyle böyle diyenler kabak gibi meydana çıkıyorlar
acaba ahkam keserken bu sözlerinden hiç utanmazlarmı...._?

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 28, 2008 2:16 pm

iskesürlü60 yazdı:YAĞCILIĞIN BİLİP BİLMEMEKLE İLGİSİ OLDUĞUNU SANMIYORUM. BİZ ,ÇOK BİLİP DE EL ETEK ÖPENLERİ DE GÖRDÜK,

[font=Arial Black]HERKES GİBİ BENDE BU SÖZLERİNE KATILIYORUM..ÇOK GÜZEL DİLE GETİRMİSİN iskesürlü60 SAĞOL[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Çrş May 28, 2008 2:29 pm

TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE. ASLINDA İNSAN BİR BAKIMA YAĞCIYI DA TANIMASI LAZIM.YAĞCILIK YALAN SAYILIR.

ASLINDA YAĞ YAKAN KİMBİLİR NE ATIFLARDA BULUNUR. İKİ ADIM ÖTEDE :BIRAK ŞU ÜÇ KAĞITÇIYI , O DA ADAM MI

NE SANIYO KENDİNİ DİYECEKTİR.

VE DE ÇOOOK ÖRNEKLERİ BARİZDİR. :twisted: :wink:

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Çrş May 28, 2008 7:39 pm

[font=Arial]bir insan sırtını bi yere dayamışsa mecburen o yere yag ve yalakalık yapmak zorunda çünkü karnı öyle doyuyo

yag ve yalakalıgın bir tek nedeni vardır oda ÇIKARLARI içindir :wink: [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön