sanal günlük:)

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eyl 23, 2007 3:26 am

sevgili günlük

1000 mesajimi tamamlamis oldum elhd. :)

bazen gönlümden gecenleri yazamadim. bazen anlatmak isteyipte, anlatmadiklarim oldu.Bazen yanlis anlasirim kaygisini tasidim.

ama herhalukarda arkadaslarimin birakmis olduklari mesajlari büyük bir zevkle,heyecanla okudum.Bazi arkadaslarin mesajlarina cok öfkelendim.bazilarini taktir ettim.etkilendigim mesajlar oldu.

kisacasi DEMIRCILISELEMEN.com sayesinde Demircili`leri yakindan tanima sansim oldu.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

hmm

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Eyl 23, 2007 10:42 am

zeynep abla 1000´ci mesajia tebrik ederim.....ilki sen yaptin, bende geliyorum bak ben 89 mesajdan basladim :(
ben taa senin 1000´ci mesaja ulasmam icin 911 mesaj daha atmam lazim.... :o

Haklisin, bazen insan istediklerini yasayamiyor,keskelerde kaliyor,bazen ise evet dedigin gibi, anlatmak isteyipte anlatamadigin durumlar oluyor ,ama basaramiyor, basarabilene helal olsun°!!!

bence hic yanlis anlasilir kaygisini tasima, hepimiz ayni köydeniz....(ama gende BAZEN yanlis anlasilmalar oluyor....

uzun lafin kisasi, 1000´ci mesajina tebrikler :D :wink:
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Eyl 25, 2007 5:53 am

sevgili günlük

sence neden bizim arkadaslarimiz (üyeler) yorum yapmaktan,konusmaktan,paylasmaktan cekinirler korkarlar. oysa insan tanimadigi ve bilmedigi bir seyden korkar degilmi?

neyse sevgili günlük sahur vakti geldi. :) gün ola hayir ola.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Sal Eyl 25, 2007 10:21 pm

korkumuz bildigimiz insanların fikirlerini dikte ederek argoyuda cümleye sokarak kendini ispata çalışmasından kaynaklanıyor ti ye alınmadıgımız kişilerle neden tartışalımki

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Eyl 26, 2007 3:58 am

nefretim yazdı:korkumuz bildigimiz insanların fikirlerini dikte ederek argoyuda cümleye sokarak kendini ispata çalışmasından kaynaklanıyor ti ye alınmadıgımız kişilerle neden tartışalımki
Kardesim bir kac defa okumama ragmen ben hic bir sey anlamadim. rica etsem daha anlasilir bir sekilde yazarmisin,yoksa bir yerlere göndermemi yapiyorsun.

Sevgili günlük:

Hayatta hic dolayli yoldan konusmamisimdir. mId mId demem Armut derim.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Cum Eyl 28, 2007 4:22 am

zeynep günlüge içimi dökmüştüm sizinle uzaktan yakından bi alakası yok :)

ha bu arada 1000 küsürlü mesajınızıda kutlarım

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cmt Eki 13, 2007 3:41 am

Sevgili Günlük

sana öyle bır günümü anlatıcagımkı hayatımda hıc o günkü kadar korkuyu stresı üzüntüyü mahcubıyetı yasamamıstım hata göz yaslarıma engel olamadığım kendımı tutamadıgım bır gündü öncesınde ben tekrarlagım MEVLAM BÖYLE BIR GÜNÜ KİMSELERE YASATMASIN başlıyorum sevgılı günlük bız 3 kız kardesız evımızın gülü var gercektende evımızın gülü adı gül cadı 5yasında cuma 28.9.2007 saat aksam yatmak bılmıyor güzelce yıkadım pijamalarını giydirdım hadı senı yatıragımdedım yok ben oturcamdedı sımdı annamlerde yoklar evde kırmak ıtemedım iyi otur dedım bır zaman gectı yanımıza kalmaya babamın hala oglu ve eşi geldıler pişşt sır ikisınıde cok severım herneyse abım cay demlede ıclım dedı kalktım ıcerı cay demlemeye gıtım bır 5dk sonra bızım güloşşş bır cıglık atarak abımların yanından oturma odasından geldı ben kız kardesımle takıstı sandım ama bır bagrdı abla yuttum iğneği yutum dıge ama ben ben nege ugradıgımı saşırdım bır an kendımı topladım sakınlesmeye calıstım evın ablasıydım ve ötekıı kız kardesım korkmamalıydı ılk .. gıttık sonrasında .. oda ... sevk ettı ama aklımdan o an neler gecıyor neler babama anneme verıcegım cvp bana verılen emanete sahıp cıkamamış olmam benı cok üzdü 29.9.2007 ve cumartesi saat 17:30 cıvarlarında endoskopi ile aldılar benı korkutan tek seyse endoskopi sonuc vermesydi ameliyat demelerı ve sunuda ögrendımkı türkıyede ilk kötü ıhtimali en basta söylüyorlarmış zaten benı beynımden vurulmusa cevıren sey iki yere gıttık akcıgere saplanmıs toplu igne endoskopi demelerı enson gıtığim hastahanedekı Dr. dırek ameliyat dıyınce cooook korktum CANIM abım bana ne destek cıktı gül endoskopi olanakadar geceligin onu izledım hıc uyku uyumadım zaten uyku dıye bırsey gelmıyordu aklıma sadece bır an önce iglessın ıstedım hayata öyle bır dalmışızki aklımıza hıc acıller gelmıyordu mevlam bızı öyle sıhatlı yaratmıskı bır kez daha sükrettım ve sunuda coooooook ama coook iyi anladımkı ANNE BABA cok ama cok ayrı seyler evın dıreklerı onlar olsmazsa hıc bırsey olmuyor babacığımın annecığmın gözlerınden cesaret almak yanında olduklarını bılmek hayattakı herseye deger ama annemler duyunca daha cok yıkıldılar tabı cünkü göremıyorlar gelemıyorlar sonundakı geldıler babamın dedıgı su söz benı azda olsa rahatlattı bız olsakta olmasakta bu olucaktı bununla gecmıs etsın MAVLAM dedı annemde aynı sekılde ama yınede hala mahcupluk var onlara karsı pazartesı cıktı1.10.2007 cıktık annmlar persembe günü gelebıldıler onlarda sonucta gezmeye gıtmedıler hacc ıslemlerı ıcın gıtmıslerdı aslında yazacak cok sey var ama kısa kesıyorum senıde bunaltmak ıstemıyorum hmmm günlük ınsan böyle günlerde dostlarını arkadaslarını coookk iyi tanıyor haaaaaaa ve ben babamla dertlesınce babam bana ohoooooo sen da dur yolun basındasın sen daha ne dertler ne kederler göreceksın daha bu nekı mevlam bununla gecmıs etsın dedı iste böyle ben ayrıntılarıyla beaber bır kagıta yazdım büyüyünce güloşa okutucağım canım benım canım bacım babbık kız
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Eki 19, 2007 11:01 am

Kiymetcigim.

Duygularimizi hernekadar SANAL GÜNLÜGE anlatiyorsakta, indirekte biririmizle paylasmis oluyoruz.Bence güzel`de oluyor.Öyle sicak ve samimi anlatmissinki...sanki duygularini SANAL degilde ÖZEl günlügüne yazar gibi. tebrik ediyorum...

Mutlaka birgün biryerlede birbirimizle tanisacagiz...iste ozaman karsimizdaki insan hayel kirikligina ugramiyacak. heryerde kendimiz gibi olmaliyiz.insanlar dogal olduklari zaman daha cok sempati uyandiriyorlar.

Gülosa gecmis olsun diyorum. hmmm "bir yere yazdim Gül büyüyünce ona okutacagim "demissin. INs. GÜl`ün eli klavye tutunca yasamis oldugu bu kötü olayi burdan bizim site`den kendisi okur.

neyse daha cok yazacaklarim vardi,ama kesmek zorundayim... kahvaltiya cagrildim :)

Kullanıcı avatarı
crazy_zeus

slm

Mesaj gönderen crazy_zeus » Cum Eki 19, 2007 11:13 pm

slm günlük bugün hayatımın en kötü tercrübemi yaşadım.....

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

günlük:(

Mesaj gönderen MATRAX:) » Pzt Eki 29, 2007 6:48 pm

sevgili günlük canım cok sıkılıyor üstelik cokda mutsuzum bu pkk naleti yine canlandı ev ocak söndürmeye devam ediyo bu şerefsiz kürtler ne yaptıklarını bilmiyorlar gencecik vatan evlarını kör kursunla öldürüyorlar her akşam ana haber bültenlerinde haber aynı şehit haberi tek arzun bu terör naleti bir anca biter

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Kas 06, 2007 4:49 pm

sevgili günlük bugün çok güzel bi gündü ehliyetimi aldım darısı almak isteyinlerin başına :oops: :oops:

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Sal Kas 06, 2007 6:00 pm

ay iyi iyi canim, gözün aydin..allah insallah kendi arabani kulandirmayida nasip etsin, insallah......
ehliyet zor bir is, bende yaptim, ve su an da kendi arabami kulaniyorum :D :D :D ordan oraya :D :D :D

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Kas 07, 2007 9:02 am

Demircili_kiz yazdı:ay iyi iyi canim, gözün aydin..allah insallah kendi arabani kulandirmayida nasip etsin, insallah......
ehliyet zor bir is, bende yaptim, ve su an da kendi arabami kulaniyorum :D :D :D ordan oraya :D :D :D
SAĞOL CANIM.HERŞEY NASIP İŞİ İNŞALLAH ARABAMDA OLUR ZAMANLA.ÇALIŞIP KAZANMAM GEREK ÇOK ÇALIŞMAM GEREK ÇOK ARABA İÇİN. :oops: :oops:

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Çrş Kas 07, 2007 6:37 pm

insallah... ne demisler cokk calisman lazm coooook. hehe :-) ama olur zamanla insallah

Emiroglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Emiroglu » Prş Kas 08, 2007 1:52 am

Sevgili günlük,

bugün seninle tanistim ve gecenin bu satinde yazayim su günlügüme bir kac kelime dedim.

Günlügüm yarin ailemin yanina gidiyorum, gurbette gurbet yasamak zor be günlük. Simdiden gözümde tütüyor Babam, Annem,
Abim, Yengem ve bizim ceteler (abimin cocuklari, Mücahit, Yunus ve Ahmet Kerim, büyümüstür Ahmet Kerim).

Iste böyle be günlügüm...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Kas 09, 2007 11:15 pm

Sevgili günlük,

galiba bizler yavas yavas birbirimizi tanimaya basladik. dikkat ettim son zamanlar biraklian mesajlar,yapilan yorumlar ve acilmis olan konular okadar hoski... okuyunca insana huzur veriyor.

Insan bilmediginden korkar degilmi günlük? tanimadigindan cekinir. Oysaki tanidikca muhabbet ve sohbetin tadi daha bir farkli oluyor. üzerimizdeki tedirginlik kalkinca kendimizi daha rahat ifade etmeye basladik. hatta sevgili günlük bazen arkadaslar`dan nasil bir cevap gelecegini kestirebiliriyorum.. hafif bir tebessüm ediyorum... bak iste yanilmadim diyorum.

Sevgili günlük,
En önemlisi biz neyi basardik biliyormusun? birbirimize sevgiyle ve saygiyla yaklasmayi...fevri cikislar yaptigimizda geri adim atmayi ögrendik... karsimizdakini elestiriken kendimizinde elestiriye acik oldugunu samimi duygu ve düsüncelerimizle ispatladik.

iyi geceler... :)

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Cum Ara 07, 2007 11:18 pm

vay be...
sende bozmuşun kendini günlük efendi...
ben namehremiyetini korursun diye düşünürdüm seni...
pencereden yağan karı seyrederken emeklilik yıllarında
yaş kemale erince okunurdun sen.ben öyle biliyorum en azından.

hiçkimseye anlatılamayan
hiçkimseyle paylaşılamayan şeyler paylaşılırdı seninle eskiden...
sendemi sanallaştın günlük efendi...
sendemi yitirdin anlamını...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Ara 07, 2007 11:58 pm

murat_efe yazdı:vay be...
sende bozmuşun kendini günlük efendi...
ben namehremiyetini korursun diye düşünürdüm seni...
pencereden yağan karı seyrederken emeklilik yıllarında
yaş kemale erince okunurdun sen.ben öyle biliyorum en azından.

hiçkimseye anlatılamayan
hiçkimseyle paylaşılamayan şeyler paylaşılırdı seninle eskiden...
sendemi sanallaştın günlük efendi...
sendemi yitirdin anlamını...
:D :D Efe Efe bir yorum olmus

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cum Oca 04, 2008 3:51 pm

Sevgili günlük

Uzuuun zamandır sana yazamadım ama ben o sıralar cok güzel vakitler gecırdım yazmaya kalksam coook uzun sürer ee 1sene gecti :) Hayattaki güzeliklerin bır tanesıde genc yaşta ınsanın Annesinin Babasının Hacı olmasıdır bizler o heycanı yasadık ve bu aksam Ailemi karsılamaya gıdıyorum ve 1bucuk ayın özlemi var ama ilk defa bukadar uzun ikisinden uzak kaldık ama günleri hic saymadım gitikleri yer cok güzel ve bizim yanımızda dünyalar kadar çok sevdiğim halam vardı zaman öylebir gecmişki dün gitmiş gibi bu aksam geliyorlar ve 2007 senesi benım senemdi ve burda noktalıyorum.

Not:

:D murat_efe
şimdi buraya yazmazsak yaşlılığımızda neyi okuyacağız
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Emiroglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Emiroglu » Pzr Oca 06, 2008 1:03 am

Evet uzun bir aradan sonra günlügüm seninle bas basayim. ;)
Bir yil daha gecti, kos koca bir yil günlük. Ama bu yilin bende gercekten ayri bir yeri var:

Demirciliselemen.com'la tanistim günlük, böylelikle seninle günlügüm...

görüsmeyeli ayni zamanda bir yas daha yaslandik günlügüm...

iyi geceler

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt Oca 12, 2008 6:13 pm

BU GÜN ÇOK GÜZEL Bİ KİTABA BAŞLADIM....
OKUMAYA DOYAMADIM :)
TAVSİYE EDİYORUM

İCLAL AYDIN (YAZ BİTMESİN) ...............
Resim

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Çrş May 28, 2008 12:31 am

[font=Verdana][align=center]
hmm...
günlüğümüzün unutulmuşluktan hüzünlü olduğunu düşündüm:)
açılışın devamını getiriyorum...

sebebini bilmiyorum
yada artık aynı sebepten olduğunu bilmek istemiyorum....
içimde kocaman bir acı,öyleki sığmıyor aslında içime,çıkmak için çabaladıkça daha bir mıhlanıyor sonra daha bir acıyorum hem kendime hem acıma...
acıyorum...

bir boşluktur içimi acıtan varlık olsa söker atarım bilirim ki var olandan kurtulmak kolaydır ama bu yokluğun acısı...

hem öyle bir acı ki varlık dahi çare değil....

hani dünya mahkemesinde sadece kanıtlar konuşur
"ama o şunu yaptı, bunu dedi"

bu düzenden dolayı sen haklısın, elim boş....

birde uhra vardır hani...
orada bir bakışın dahi hükmü vardır, herşey kayıt altındadır sakladıklarımız, sustuklarımız,delil istenmez taraflar dinlenmez...

halimin anlaşılması kırgınlığımın hissedilmesi için o vakti beklemekteyiz
acım ben ve sevgim....
[/align][/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş May 28, 2008 2:03 pm

sevgili günlük hafta içi yaptığım piknik organizasyonunun sonunda bu gün pancar gibi kızarmış vaziyetteyim... :oops:
beyaz tenli olmanın en acı tarafıda bu..... :roll:
neyse güzeldiiii yaneeee :arrow: :wink:
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 28, 2008 2:07 pm

SEVGİLİ GÜNLÜK .....
BUGUN DÜNDEN DAHA DA GÜZEL OLUYO...YAZ GELİYO BELKİDE ONDANDIR...GÜNLÜK BENİM İÇİN BUGÜN GÜZEL GÜN ÖYLEDE SONA ERER İLÇEYE ARKADASLARLA GEZMEYE İNİCEZ Bİ AKSILIK OLMAZSA TABİ....SANA DEVAMINI İLÇEDEN GELİNCE AKSAM YAZARIM TAMAM MI GÜNLÜKCÜM.....
[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Haz 01, 2008 1:23 pm

[font=Comic Sans MS]sevgili günlük; sen pazar günü çalışmanın ne demek olduğunu bilirmisin? :arrow: :idea:
yok yok
bilmezsin dur anlatayım... :cry: herkezlerrrr pikniğe gider sen gidemezsin...millet dinlenir sen dinlenemezsin!!! :cry:
bir ikitanede gıcıkkk mı gıcıkkk arkadaşın varsa aaa sen çalışıyormusun YAA PAZAR GÜNÜ ÇALIŞILIRMI diye makara yapıyorsaaa hehhh tamam şimdi oldu.... :arrow: :x
işte biz buna halk arasında pazar günü ıstırabı diyoruz :roll:
ALLAH KİMSEYE VERMESİN :)
[/font]
Resim

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön