sanal günlük:)

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Prş Haz 12, 2008 12:35 pm

SEVGİLİ GÜNLÜK BUGÜN ÇOK MUTLUYUM YARIN OKUL BİTİYOR.TATİL GELDİ KÖY ZAMANI GELDİ.İYİ BİR TATİL GEÇİRECEĞİM İNŞALLAH. :)
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Prş Eyl 18, 2008 2:28 am

Sevgılı günlük bakıyorumda en son tatılden önce yorum bırakılmıs hayırdır

:) :) :)

hmmm ben sana az bır kac satır yazayım bu sene ızın cok güzel gectı köyün tadını ıyıce cıkardık

geldık hemen ramazan gırdı araya bayramdı dekerken gecverıyor günler hayat ıste hep bır kovalamaca var

sende meraklanma en kısa zamanda üye arkadaslarda döner sana hadiii ben cıktımmmmmmmmmm

:wink: :wink: :)
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Prş Eyl 18, 2008 10:43 am

!!Canım Kıymetciğim ben başlıyayım o zaman,aslında hiç beceremem duygularımı kelimlere dökmeye ama denıyeyyım..)
Selam günlük;Ben sana hiç yazmadım şuana kadar biliyormusun,aslında önceden başımdan geçen kötü bır olayı hatırlamış olmamın kaynağında yatıyor olabilir sebeb. 17 yaşlarında iken güzel kilitli bir defterim vardı,hergün olmasada ona belirlikli aralıklarla yazardım ama sonra onu nereye saklayacağım dıye yanar tutuşurdum.çünkü biz ev kalabalıktı.ve okumaya can atan ablalarım vardı.ve bırgun korktugum başıma geldi ve okudular artık 17 yaşındakı kızın heyacanlı kalbınde neler yazmış olabileçeğini düşünün.sonra benı ıyıce makaraya aldılar ve o gunden sonra ,asla yazmadım..sıkıldığım zamanlar bır beyaz a4 yaz karala hemen imha et oldu sonrası..
Bugun ise keşke o yıllarımı yazmayı bırakmasaydım dıyorum ,o ömrünün en güzel yaşalarında hayatımı, şimdi okuyup,tebessum ederdim..
EVET gunlük burdakı sana dönelim..hayatı çok kısa buluyorum zamanın koşan ayak seslerını duyuyorum..nereye....
2 gundur canım çok sıkıldı bazı,kendini bir yerdeyım sanan kişiler gereksiz yere,çoçukça harektelerde bulundular..Neyse günlüğüm sana yazmak güzelmiş tekrar görüşmek dileğiylee
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön