memleketim

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
YILDIZOGLU
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

memleketim

Mesaj gönderen YILDIZOGLU » Pzt Tem 09, 2007 11:13 pm

selm demircilinin güzel insanları ve sıte sakınlerı nasılsınız bakalım baya zamandan beri katılamıyorum demircili selemen sitesine ama katılmasamda bazen vakit buldukca bakıyorum kusura bakmayın yaz sezonu oldu icin işlerim sıkı oldu icin ama katılmasamda kalbım hep sizlerlen ha BU ARADA DEMİRCİLİ KASABAMIZDA yavas yavas şenlenmeye basladı yayla senlikleri bi yandan selemen bi yandan yasamaya deger yanı hersey yakacaksın sobayı ısıtacaksın suyu demlıceksın cayı yaylada sısılı havada iceceksın gel keyfim gel alaha emanet olun salıcak kalın cevat yıldız

Ayla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ayla » Sal Tem 10, 2007 12:07 am

hosgelmissin yildizoglu.

özlettin kendini valla.

aman aman nazar degmesin. allah bozmasin.
masallah islerin iyiymis insallah hep öyle gider.
söyledigin söz, karsindakinin anladigi kadardir.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Tem 10, 2007 12:27 am

amanda aman kimi görüyorum.yıldızogluuu ugramis siteye. yani simdi bizi catlatmakmi istiyorsun, kasaba senlenmeye basladi hee...saka tabi gidenlerin sefasi olsun.

isin cok fazlada olsa arada bir yaz. sen yoksun ugrasacak kimsede yok..

hadi muhabbetle kal.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

erdal coşar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: memleketim

Mesaj gönderen erdal coşar » Prş Tem 26, 2007 10:50 pm

yıldızogluuu yazdı:

selm demircilinin güzel insanları ve sıte sakınlerı nasılsınız bakalım baya zamandan beri katılamıyorum demircili selemen sitesine ama katılmasamda bazen vakit buldukca bakıyorum kusura bakmayın yaz sezonu oldu icin işlerim sıkı oldu icin ama katılmasamda kalbım hep sizlerlen ha BU ARADA DEMİRCİLİ KASABAMIZDA yavas yavas şenlenmeye basladı yayla senlikleri bi yandan selemen bi yandan yasamaya deger yanı hersey yakacaksın sobayı ısıtacaksın suyu demlıceksın cayı yaylada sısılı havada iceceksın gel keyfim gel alaha emanet olun salıcak kalın cevat yıldız

sayın yıldız oğlu maşallah işiniz yoğun ALLAH hayırlı ve bol kazanç versin ALLAHTAN dileğimiz o ki hep böyle bol kazanasın ki o ballandıra ballandıra anlattığın çayından bizede inşallah ikram edersin yada en iyisi sen bütün üyelerin yerine birer bardak içersin serin havada da ?????? çayı iyi gider vala afiyet şeker olsun kardeşim erzincan dan sevgi ve selamlar ALLAHA emanet ol :)

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön