KONU FALAN YOK SERBEST KONUŞMA YERİ

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

BEN BAŞKAN OLURSAM

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Çrş Şub 18, 2009 11:44 pm

BENİM BAŞKAN OLAAGIMA KİMSE İNANMIYOR AMA İNANDIRACAGIM O ZAMAN YAPACAGIM İŞLERİMİ GÖRECEKSİNİZ DEMİRCİLİ KASABASINI YAŞATACAGIM.... OKULLARIMIZI YAPACAGIZ SADEN BİR KAZANAMIYIMDA COK ŞEYLER YAPACAM KASABAMIZA ....DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM .........

SAGOLUN VAR OLUN

DEMİRCİLİ HABER BÜLTENİ KURUCUSU MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ

YILDIZ İNŞAAT

(0535)794 25 77

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: KONU FALAN YOK SERBEST KONUŞMA YERİ

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Mar 26, 2009 1:54 pm

2918 nolu yasa :

YASAYI BİLMEKTE YARAR VARDIR. KİMSENİN BAŞINA GELMESİN AMA, DİYELİM Kİ TRAFİK KAZASI GEÇİRDİNİZ. YARALI VAR, HASTANEYE GİTTİNİZ. ********* 'YAPILACAK MÜDAHALE VE TEDAVİ ÜCRETLERİNİ ÖDEYECEĞİNİZE DAİR ŞU BELGEYİ İMZALAYIN' TEKLİFİ İLE KARŞILAŞIRSINIZ.... ANCAK SİZ DE 'BU BELGEYİ İMZALAMAZSAM, BANA MÜDAHALE VE TEDAVİ ETMEYECEĞİNİZE DAİR BİR BELGEYİ İMZALAYIP GETİRİN.'... DEDİĞİNİZ ANDA, HASTANENİN BÜTÜN İMKANLARI SİZİN İÇİN SEFERBER OLACAKTIR.

2918 SAYILI TRAFİK KANUNUNU MUTLAKA OKUYUN.

TÜKETİCİLER BİRLİĞİ, KAZAZEDELERİN HAKLARIYLA İLGİLİ BİR RAPOR HAZIRLADI. TRAFİK KAZASI SONUCU YARALANAN VE HASTANEYE KALDIRILARAK TEDAVİ ALTINA ALINAN KAZAZEDELERİN, KANUNA GÖRE TEDAVİ İÇİN ÜCRET ÖDEMEMESİ GEREKTİĞİ BELİRTİLDİ. KAZA SONUCU YARALANAN VE HERHANGİ BİR HASTANEDE TEDAVİ GÖREN KAZAZEDELERDEN, BU TEDAVİLERİNE KARŞILIK HASTANE TARAFINDAN ÜCRET TALEP EDİLEMEYECEĞİNİN BELİRTİLDİĞİ RAPORDA,

2918 SAYILI TRAFİK KANUNU'NA GÖRE :

''HERHANGİ BİR TRAFİK KAZASI SONUCU YARALANAN KİŞİ, EN KISA SÜREDE HASTANEYE YETİŞTİRİLMEK VE GEREKEN TEDAVİNİN YAPILMASI'' HÜKÜMLERİNİ İÇERİYOR. YÖNETMELİĞE GÖRE, '' HASTANE ACİL SERVİSİ, KENDİSİNE GELEN KAZAZEDENİN' MADDİ DURUMU, SOSYAL GÜVENCESİNİN OLUP OLMADIĞINA VE HASTANIN ÖZELLİĞİNE BAKMADAN, GEREKEN TEDAVİYİ VE MÜDAHALEYİ HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMEDEN YAPMAK ZORUNDA. BU TEDAVİ SONUCU OLUŞAN MASRAFIN İSE SAĞLIK BAKANLIĞI, KARAYOLLARI TRAFİK DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TARAFINDAN KARŞILANACAGININ BELİRTİLDİĞİ RAPORA GÖRE;

VATANDAŞLARIN HAKLARINI BİLMEDİĞİ İÇİN SORUNLAR YAŞANDIĞINI VE HASTANELERİN BU KANUNDAN BİHABERMİŞ GİBİ GÖZÜKÜP, VATANDAŞTAN PARA TALEP ETMELERİNİN SUÇ OLDUĞU BELİRTİLDİ.

KAZASIZ GÜNLER DİLEGİYLE...
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzt Haz 22, 2009 11:44 pm

BUNLARI BİLİYORMUYDUNUZ

EGER COK SİDDETLİ HAPSİRİRSAN, KABURGALARİNDAN BİRİNİ KİRABİLECEGİNİ?

1 SAAT SUREYLE KULAKLİKLA BİRSEY DİNLEMENİN KULAKTAKİ BAKTERİ SAYİSİNİ %700 ARTTİRDİGİNİ?

YASAMİN BOYUNCA UYKU SİRASİNDA YAKLASİK 70 BOCEK VE 10 ORUMCEK YİYECEGİNİ?( MMMMH!!:)

uyurken ortalama 400 kere pozisyon degistirilir. bu yuzden 'ben yatarken hic hareket etmem' diyenlere kulak asmayin.

kaburga kemiklerimizin dügüm atilabilecek kadar esnek oldugunu

denize atılan bir izmaritin 7 metreküp suyu zehirlediğini? sigaranin faydalarini görüyoruz .... :?
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cum Kas 26, 2010 11:07 pm

Iste benimde bugun 1000'ci mesajim Sayin Admin Yilmaz abi ...:) HayirLi oLsun mu ? :D

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Kas 27, 2010 12:38 pm

Evet, hayirli olsun Cigdem. Belki son zamanlar uyelerimizin katilimi dusuk ama ne olursa olsun onlar bizim forumumuzun uyeler ve hemsehrilerimizdir. Bu ortam sizler icin ve gelecek nesildeki bizler icin var. Bugun yoksa yarin varlar insallah. Sana da istikrarli ve iyi niyetli katilimlarin icin forum yonetimi adina tesekkur eder, huzurlu ve saglikli gunlerde guzel mesajlarla birlikteliginin devamini dilerim.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cmt Kas 27, 2010 12:59 pm

tesekkür ederim Yilmaz abi .....
Yilmaz abi ben elimden geleni yaptim, yeni konular actim forumu elimden geldiqi kadar costurdum....
Üyeleri daha iyi tanimak icin sorular sorduk, oyunlar oynadik, resimler paylastik vs. vs. vs. ama nedense son zamanlara herkese bir suskunluk cöktü ...acaba forum'dami yoksa biz üyeLerdemi bir eksiklik var ?

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Kas 28, 2010 2:46 am

Teknik olarak bir sorun yok Çiğdem, olsa da biz buradayız evelallah. Nihayetinde bu forum geçici amaçlı yada öylesine kurulmadı, gün gelir coşar, gün gelir susar. Burada forumdan kastımız tamamen üyelerin ve insanlarımızın ilgisi tabiki. Şöyle bir baktım son 2 ayda 20 yeni üye var ve henüz onlar yazmamışlar bile. E tabi eski üyelerimizin Demircili İstanbul ve Avrupadan havadisleri buraya yazmalı iletişim halinde olmalıyız.

Mesela twitter,facebook, youtube ve benzeri sosyal paylaşım platformlarında hemşehrilerimizi buraya yönlendirmeli ve forumumuzla ilgili oralarda gruplar kurabiliriz. Bunu artık forum yönetiminden beklemeden üyelerimizin üstlenmesini bekliyoruz. Kısaca forum hepimizin sahip çıkmalıyız.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Kas 28, 2010 10:21 am

Anladim Yilmaz abi, ama sende diyorsunki iki ayin icinde 20 üye kayit olmus peki bu üyeler neden kendini tanitmiyor ...? ozaman adminLerin görevi, yeni gelen üyelere bir hosgeldin mesaji yazmak, cünkü biz göremiyoruz kimin ne zaman üye oldugunu... Twitter Facebook ve vs Sitelerde önemli degil GrupLar kurmak onlar kolay is, ama ilgilenende olcak ..

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Kas 28, 2010 11:49 am

Demircili_kiz yazdı:Anladim Yilmaz abi, ama sende diyorsunki iki ayin icinde 20 üye kayit olmus peki bu üyeler neden kendini tanitmiyor ...? ozaman adminLerin görevi, yeni gelen üyelere bir hosgeldin mesaji yazmak, cünkü biz göremiyoruz kimin ne zaman üye oldugunu... Twitter Facebook ve vs Sitelerde önemli degil GrupLar kurmak onlar kolay is, ama ilgilenende olcak ..

Onlara ilk hoşgeldin mesajını mail ile iletiyoruz Çiğdem. Foruma hiç girmedikleri için şifrelerini göremiyobiliyor yada üye olduklarından haberdar olsunlar diye. Bu dediğini de sizler yapabilirsiniz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Sal Kas 30, 2010 12:45 pm

Insallah haftasonu Almanyadaki hemserilerimizin yaninda olacagim bir dügün merasimi sebebiyle
dönüste Insallah güzel insanimizin güzel haberlerini sizlere iletirim.

Selamlar

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Ara 08, 2010 7:26 pm

Memleketimin insanlariyla güzel bir haftasonu gecirmek nasip oldu Almanya Edingen Demircili köyünde.
Yavuz Sultan Selimhan Camiinde birkac vakit Cemaatla namaz kilip, kasabamin insaniyla hasbuhal etmek
ilac gibi geldi bu kis günlerinde.
Dügün Ender Özdemir kardesimin oglunundu,uzaktan ve yakindan gelen Demircililier cok güzel bir birliktelik saglayarak,
kazasiz,belasiz güzel bir dügünle dünya evine girdi genc kardeslerimiz,Allah onlarida mesut bahtiyar etsin.

Almanyadaki tüm dostlarin yakin ilgileri her gittigimizde bizleri kucakliyor, hepsine ayri ayri tesekkür ederim.
Abdul aganin nazik balik ziyafetinde sitemiz hakkindada konusma firsati bulduk,daha fazla nasil katilimi saglariz
daha nasil aktif oluruzu konustuk.

Edingen gercekten Demirciliden bir parca sanki, her kösede bir yüksek tavan ''Allah Korusun'' yazili Sprinter görmek mümkün,Isvereni ve dinamik calisma gücüyle her kösede bir köylümüzün bahce icinde cok katli gayrimenkulu olmasi diyari gurbette güzel bir duygu,
inanilmaz kalabalik bir gencligimiz ve genc adayimiz var orda,Insallah gelecekte onlara yön vericek hamleleride yapip
toplumumuza daha faideli bir nesil yetisir orada.

Kullanıcı avatarı
senol.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen senol.sahin » Pzt Oca 03, 2011 10:09 pm

altın fiyatları giddikce iyi'ye gitmiyor (2011) ocak ayı itibari ile tl bazında (75 tl) /dolar bazında ise altının (ons) fiyatı (1450) olma yönündeki istikrarının kırdı.yabancı yatırımcıların görüşü ise (2011) yıl sonu tl bazında (85 tl.)allah evleneceklere ve altın borcu olanların yar ve yardımcısı olsun( ilgi alınına giren kişilere önemle arz edilir. ::fikrimvar:: )FAVORİ SATIŞ TEMSİLCİSİ ŞENOL ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Oca 04, 2011 12:56 am

senol.sahin yazdı:altın fiyatları giddikce iyi'ye gitmiyor (2011) ocak ayı itibari ile tl bazında (75 tl) /dolar bazında ise altının (ons) fiyatı (1450) olma yönündeki istikrarının kırdı.yabancı yatırımcıların görüşü ise (2011) yıl sonu tl bazında (85 tl.)allah evleneceklere ve altın borcu olanların yar ve yardımcısı olsun( ilgi alınına giren kişilere önemle arz edilir. ::fikrimvar:: )FAVORİ SATIŞ TEMSİLCİSİ ŞENOL ŞAHİN
Peki Şenol. Altın sence 2011 için iyi bir yatırım aracı mı olacak dersin?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Oca 04, 2011 11:22 am

Adı üzerinde Yılmaz Bey Altıııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Sal Oca 04, 2011 1:44 pm

Tühh keşke bozdurmasaydım :(
Vatana millete hayırlı olsun, ne diyeyim... :D
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Oca 10, 2011 11:23 am

Ugur Ozdemir yazdı:Memleketimin insanlariyla güzel bir haftasonu gecirmek nasip oldu Almanya Edingen Demircili köyünde.
Yavuz Sultan Selimhan Camiinde birkac vakit Cemaatla namaz kilip, kasabamin insaniyla hasbuhal etmek
ilac gibi geldi bu kis günlerinde.
Dügün Ender Özdemir kardesimin oglunundu,uzaktan ve yakindan gelen Demircililier cok güzel bir birliktelik saglayarak,
kazasiz,belasiz güzel bir dügünle dünya evine girdi genc kardeslerimiz,Allah onlarida mesut bahtiyar etsin.

Almanyadaki tüm dostlarin yakin ilgileri her gittigimizde bizleri kucakliyor, hepsine ayri ayri tesekkür ederim.
Abdul aganin nazik balik ziyafetinde sitemiz hakkindada konusma firsati bulduk,daha fazla nasil katilimi saglariz
daha nasil aktif oluruzu konustuk.

Edingen gercekten Demirciliden bir parca sanki, her kösede bir yüksek tavan ''Allah Korusun'' yazili Sprinter görmek mümkün,Isvereni ve dinamik calisma gücüyle her kösede bir köylümüzün bahce icinde cok katli gayrimenkulu olmasi diyari gurbette güzel bir duygu,
inanilmaz kalabalik bir gencligimiz ve genc adayimiz var orda,Insallah gelecekte onlara yön vericek hamleleride yapip
toplumumuza daha faideli bir nesil yetisir orada.
.

Uğur Bey,

Edingende gerçek anlamda Demircili insanının azımsanamayacak bir potansiyeli var.İnsanlarımızın büyük çoğunluğunun ekonomik durumu gerçekten iyi.Bizim oradaki hemşehrilerimizden aslında beklentilerimiz çok fazla değil.Özellikle genç nesillerin eğitime biraz daha eğilmelerini ve bunu yaşadıkları yerlere yansıtmaları zaman içerisinde Avrupada aktif hale gelmelerini beklemekteyiz.Bu yansıma zaten anavatanlarınada mutlaka ileriki yıllarda yansıyacaktır.

Bugün Hıristiyan alemi dediğimiz Avrupa toplumu Müslüman toplumlardan 150-200 yıl ileride ise bu tamamen eğitimle alakalıdır.Gelişmiş olan ülkelere baktığımızda,gerek kendilerine gerekse gelişmekte olan ülkelere hep bir şeyler sunmuşlar.Mesela Almanya'nın Mercedesi gibi.Bizimse sunacak hiç bir şeyimiz hala yok.Olmasınada zaten gayret etmiyoruz......

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Eyl 06, 2013 11:30 pm

sitede söyle bir sörf yaptım... aman allahım ne güzel günler geçirmisiz... iyikide böyle kıymetli bir site kurulmuş hasbelkader bende hatalarımla kusurlarımla ve eksiklerimle içinde yer almışım diyorum, çünkü geriye dönüp baktığimda ileriye ışık tutacak bir çok kıymetli paylaşımlarımız olmuş.ne demişler: söz uçar yazı bakı kalır.

muhabbetle kalınız :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön