MP3 ve dosya indirme programları (ares2.rar)

Blog larınız , Internet paylaşımlarınız, mp3 linkleriniz ve Teknik konularda (site yöneticisi olarak bende müsait oldukça sorularınızı cevaplayabilirim) yazışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

MP3 ve dosya indirme programları (ares2.rar)

Mesaj gönderen nefretim » Cum Mar 30, 2007 9:01 pm

Görünüm dahil olmak üzere alt yapıda degişmiş, öncede üç beş şarkı bulurdu şimdi ise listeler full, limewire gibi hantal degil ayrıcada bir tane bile virüs sahte dosya falan çıkmıyor aramalarda, ares bu işi bitirmiştir artık sadece 1.5 mb indirme programı diyelim :)

Resim

dowloand
http://www.zshare.net/download/ares2-rar.html

ercan.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ercan.sahin » Cum Mar 30, 2007 10:08 pm

Teşekkürler nefretim...Güzel Paylaşım..
En son ercan.sahin tarafından Cum May 09, 2008 11:56 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Mc_Neron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Mc_Neron » Pzt Nis 07, 2008 3:16 pm

teşekkürler emeğine sağlık umarım dediğin gibidir lime wire'da olmadık videolar indiriyo du

SaF4K
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SaF4K » Sal Nis 08, 2008 5:10 pm

ares bazı mp3 resim videoları trojanlı atabiliyor tabi limewirede en iyisi taratında açın!!
[align=center][font=Arial Black]www.demirciligenclik.org[/font][/align]

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Nis 08, 2008 5:22 pm

Arkadaşlar,
Ares, Limeware, Kaza vb yazılımlar internette paylaşıma açık sunculara bağlandığı ve hatta sizin bilgisayarınızdan da paylaşıma açtığınız dosyaları getiren veya transfer eden programlardır. Ancak burada güvenlik konusunda şu yazılım güvenlli bu yazılım iyi demek kesinlikle isabetsiz bir tespittir. Önemli olan bağlanılan sunucular ve sizin bilgisayarınızdaki güvenliktir.

Önerim kesinlikle antivirüs ve firewall ayarlarınızı güncel ve aktif tutun. Bunun için ;

1- Temel seviyede Windows XP ile gelen Windows Firewall u AÇIK (on) durumda tutun.
2- Mutlaka McAfee, Norton, Nod32, Kyspersky gibi bilinen bir antivirüs programını güncel versiyonunu kullanıın.
3- 2. Maddedeki programın virüs tanıma tarihini güncel tutun.
4- 1. maddedeki firewall haricinde mutlaka ayrı bir (ZoneAlarm, McAfee, Symantec vb) personel / desktop firewall kurun.
5- Belkide en önemli madde ;
- Internette kötü abuk subuk sitelere girmeyin
- Msn, Skype ve mail yoluyla yabancı dosyaları (hatta kişileri) kabul etmeyin
- Piyasadan aldığınız cd ve dosyaları bilgisayarınıza ilk aktardığınızda mutlaka taratın

Ya yukarıdakileri yapmalı ya da mümkünse internete çıkmak için dahi olsa Windows işletim sistemi değil Linux işletim sistemlerinin Türkçe versiyonunu kullanın. İnanın kullanım açısından hiç bir fark yok.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Mc_Neron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Mc_Neron » Çrş Nis 09, 2008 12:27 am

yılmaz abi bana linux indirebileceğim sağlam bi link verebilir misin bi tane tanıtım buldum hoşuma gitti fakat inmiyo, başka yerden indirdiklerim de çalışmadı yardım edersen sevinirim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Nis 09, 2008 1:15 am

Mc_Neron yazdı:yılmaz abi bana linux indirebileceğim sağlam bi link verebilir misin bi tane tanıtım buldum hoşuma gitti fakat inmiyo, başka yerden indirdiklerim de çalışmadı yardım edersen sevinirim
Türkiye'de hızla yayılan ve TÜBİTAK (ve şahsımında gönüllü dağıtıcısı oldu) Pardus'u (anadolu kaplanı) öneririm. Alttaki linkten indirebilir ve nasıl kurulacağını inceleyebilirsin.

http://www.pardus.org.tr/indir.html
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Mc_Neron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Mc_Neron » Çrş Nis 09, 2008 9:49 am

teşekkürler yılmaz abi

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim: