izlesene.com da demirciliselemen.com fotoları

Blog larınız , Internet paylaşımlarınız, mp3 linkleriniz ve Teknik konularda (site yöneticisi olarak bende müsait oldukça sorularınızı cevaplayabilirim) yazışabilirsiniz.
net5234

izlesene.com da demirciliselemen.com fotoları

Mesaj gönderen net5234 » Sal Mar 27, 2007 11:57 pm

Türkiye'nin ilk video paylaşım portaline NEFRETİM adlı üyemizin sitemizdeki fotoğrafları kullanarak yaptığı video çekimi için kendisine teşekkür ederiz.

-Forum Moderatörü-
-------------------------------------------------------------------------------
Konuyla ilgili NEFRETİM adlı üyemizin orjinal mesajı :

izlesene.coma demircili için bir kılip yaptım ve bu site üzerinden ilk olarak bu site üzerinden tıklanmasını istedim çünkü resimlerin tamamı demirciliselemen.coma aittir verecegim linke tıklayarak bu çalışmalara destek vermenizi umut ediyorum ilginiz için teşekkürler
http://www.izlesene.com/video/video/67595/demirci

kandoğmuş
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen kandoğmuş » Çrş Mar 28, 2007 6:27 pm

HELALLLLLLLLLL OLSUN VALLAHİ SÜPER OLMUŞ AYNEN KÖYE GİDİP GELMİŞ OLDUM EMEĞİNİZE SAĞLIK
^^UlTrAsLaN KaNdoĞmUş^^

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Mar 29, 2007 12:38 am

katkim olsun diye linke tikladim :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Prş Mar 29, 2007 4:40 pm

sagolasın zeynep hanım zahmet etmişiniz sizide yorduk :D

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Mar 29, 2007 11:53 pm

:) :) :) estagfirullah
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Cmt Nis 14, 2007 2:36 pm

mrb arkadaşlar.nefretim arkadaş yapöış oldugun calışma için tsk. ederim.eline,yüreğine sağlık arkadaşım.güzel olmuş.ah birde takındı yapmasa süper yani sanırım o da siteden kaynaklanan bır durum.
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzr Nis 15, 2007 2:07 am

takıntı derken nerde yapıyor anlamadım ama heralde yani videoyu izlemek için tıkladıgında takılabilir evet o izlesene.com dan kaynaklanıyor ama bikere izleyip tekrar izledigin zaman takıntı olmaz
bide bu videolardaki resimler internet üzerinden buldugum resimlerden derlenmiştir gönül isterdiki eski muhtarından tutunda eski agasına kadar resim olsun ve koyalım ama yok hatta diger başkan adaylarınında resimlerini falan aradım ama bulamadım inşallah bulurum veya bi şekilde birileri ulaştırır diye umut ediyorum kendimi açıklamadıgım için kimseden resim isteyemiyorum daha iyisi için eleştiri lütfen

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Nis 15, 2007 2:21 am

valla kardes ben artik elestiri,espri yapmaya korkuyorum. bundan dolayi üyeler birbirini ne kadar taniyor konu basligini acmistim.

Muhabbetle kal. :)

kadir.ozdemir
İletişim:

Mesaj gönderen kadir.ozdemir » Prş Nis 26, 2007 1:12 pm

merhaba ben kanala yeni kayıt oldum öncelikle çok başarılı olmuş ellerine ve yüreğine sağlık köyümüz çok güzel değerini bilelim ve güzel tanıtımlar bekleriz yeni resimler daha güzel olur umarım allaha emanet ol saygılar :)
herkese selam olsun ben çiğdem kadir özdemirin eşi siteye yeni katıldım herkese hayırlı günler dilerim allaha emanet olun

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Nis 27, 2007 1:23 am

Hosgeldiniz Cigdem Hn. :)

aramiza katilmana eeen cok ben mutlu oldum, siteye hemcinslerim ilgi göstermesi beni sevindiriyor.

haklisin bencede kasabamizin kiymetini bilmeliyiz. gecmisini tanimaliyiz,gelecege dair planlar yapmaliyiz.

mesela: Demirciliselemen.com sitesinin kasabamizi tanimaya/ tanitmaya faydali ve yararli oldugunu inaniyorum.

sadece üye kalmayip,paslasimlarinin devamini özellikle ben bekliyorum.(beni yalniz birakmayin. :wink: )

Muhabbetle kal.

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzt May 28, 2007 12:15 pm

Süper.

Emeğine Sağlık.

Saygılar...

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

selemenlihakan

Mesaj gönderen selemenlihakan » Cum Haz 29, 2007 11:59 am

ByUkaLa yazdı:Süper.

Emeğine Sağlık.

Saygılar...
güzel güzel hosuma gitti ben zaten onu buraya vermeden biliyordum.ok emegin esaglık
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

“İNTERNET, BİLGİSAYAR, MP3, DVD ve TEKNİK KONULAR” sayfasına dön