YEŞİL REŞADİYE GAZETESİ

Blog larınız , Internet paylaşımlarınız, mp3 linkleriniz ve Teknik konularda (site yöneticisi olarak bende müsait oldukça sorularınızı cevaplayabilirim) yazışabilirsiniz.
mtozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

YEŞİL REŞADİYE GAZETESİ

Mesaj gönderen mtozdemir » Cmt Ağu 18, 2007 12:56 pm

Reşadiyemizin tek yerel gazetesi olan, YEŞİL REŞADİYE GAZETESİ 'nin 675. sayısından itibaren ulaşabileceğiniz tek adresin http://www.kizilcaoren.org olduğunu biliyormusunuz. Linki tıklayarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.
Fırat Üniversitesi Müh.Fak.
Elk.-Eln.Müh.Böl.
23119 Elazığ
0 424 2370000-5218

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Ağu 18, 2007 2:11 pm

Sayın Özdemir, selamlar.
Görüyorum ki tek mesajla hem irtibat numarlarınızı hem de iki web sitesinin linkini tanıtmışsınız. İsterseniz sitelerimizin linkler bölümünde bir bir linklerimizi verelim. Birlikten kuvvet ve sinerjiyi oluşturalım.
"Söz uçar yazı kalır"

mtozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Tesekküler...

Mesaj gönderen mtozdemir » Cmt Ağu 18, 2007 3:14 pm

Sayın SAHIN, yukardaki bilgiyi ciddi manada vatandaşlarımızın haberi olmadığı için yazmıştım ayrıca yanlış anlaşılma olmasın ama biz kimseden bize yer verin diyemeyiz. Kızılcaören web sayfası linkler kısmındakileride kimseye söylemeden yer verdik. Zaten Demircili Kasabası linkide vardır.
"Birlikten kuvvet ve sinerjiyi oluşturalım " sözünüzede katılıyorum.

Radyo için hala girişimlerimiz (tekliflerimiz) devam ediyor...
Elk.-Eln.Müh.Böl.
23119 Elazığ
0 424 2370000-5218

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Ağu 18, 2007 5:01 pm

Yok yok bir problem yok Fırat Bey. Ben bölgemizdeki tüm yerleşim birimlerinin internette varolmalarını ve onların duyulmalarını isterim. Kizilcaoren ki bizim her zaman yolumuzun üstünde, şirin ve köklü bir kasabadır. Radyo için daha önce belirttiğim gibi benden tam destek. Sevgilerimle.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ağu 19, 2007 11:53 pm

mtozdemir

Sitenizi ziyaret ettim (henüz üye olmadim :oops:) hazirlayan emegi gecen arkadaslarin ellerine ve gönlüne saglik.bize KIZILCAÖREN ì tanittiklari icin teskr. ederim. ayrica sizleri tebrik etmek istiyorum diger köy ve kasabalarin Link`lerini anasayfaniza eklemissiniz bu samimi davranisinizdan dolayida yürekten teskr. ediyorum.

Tokat / Resadiye yöresinin insanlari olarak bizler birbirimizi desteklemeliyiz,hemsehri olararak yardimlarimizi birbirimizden esirgememeliyiz en önemlisi art niyyet tasimamaliyiz. kendi sitelerimizde mesaj birakirken rahatlikla diger memleket sitelerinden`de bash edebilmeliyiz. güzellikleri görüp övgüyle bash etmeliyiz,olumsuz seyleri gördügümüzde`de uslubumuza dikkat ederek elestirebilmeliyiz diye düsünüyorum.

NOT: eee Yilmaz bey artik komsu köy ve kasbalrin LINK`lerini sitemizin Anasayfasina eklersiniz. vala cokta güzel olur. :)
Muhabetle kalin.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Ağu 20, 2007 12:22 am

zeynep yazdı:NOT: eee Yilmaz bey artik komsu köy ve kasbalrin LINK`lerini sitemizin Anasayfasina eklersiniz. vala cokta güzel olur. :) Muhabetle kalin.
Ramazan içinde sitede güncelleme yapacağım. Bahsettiğiniz bilgileri içeren BÖLGESEL adlı bir bölüm açacağım ve planladığım sayfalar arasında olmazsa olmaz bir bölüm olacak inş. Bilgilerinize.
"Söz uçar yazı kalır"

mtozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mtozdemir » Pzt Ağu 20, 2007 1:16 am

zeynep yazdı:mtozdemir

Sitenizi ziyaret ettim (henüz üye olmadim :oops:) hazirlayan emegi gecen arkadaslarin ellerine ve gönlüne saglik.bize KIZILCAÖREN ì tanittiklari icin teskr. ederim. ayrica sizleri tebrik etmek istiyorum diger köy ve kasabalarin Link`lerini anasayfaniza eklemissiniz bu samimi davranisinizdan dolayida yürekten teskr. ediyorum.

Tokat / Resadiye yöresinin insanlari olarak bizler birbirimizi desteklemeliyiz,hemsehri olararak yardimlarimizi birbirimizden esirgememeliyiz en önemlisi art niyyet tasimamaliyiz. kendi sitelerimizde mesaj birakirken rahatlikla diger memleket sitelerinden`de bash edebilmeliyiz. güzellikleri görüp övgüyle bash etmeliyiz,olumsuz seyleri gördügümüzde`de uslubumuza dikkat ederek elestirebilmeliyiz diye düsünüyorum.

NOT: eee Yilmaz bey artik komsu köy ve kasbalrin LINK`lerini sitemizin Anasayfasina eklersiniz. vala cokta güzel olur. :)
Muhabetle kalin.
Sayın Zeynep hanım, ne güzel etmişsiniz sitemizi ziyaret ederek. Bu aralar yurt dışı ziyaretçimiz arttı. Sitemiz üyesi olmanızı da dileriz. Muhtemelen Demircili hemşehrilerimiz nedeni ile olabilir. Zira bizde fazla gurbetçi yok. Hatta yok denecek kadar az.
İyi düşünceleriniz için teşekkür ediyoruz. Bizler (arkadaşlarım ve ben) özellikle iskesür yöresine yapabilirsek kültürel hizmet etmek amacındayız. Tabi bu hedefimize birlikte ulaşabilisek ne mutlu bizlere.

Mahmut Temel ÖZDEMİR
Yılmaz bey, isim bilgisindeki yanlışlığı düzelmtek için yazdım adımı. :wink:
Elk.-Eln.Müh.Böl.
23119 Elazığ
0 424 2370000-5218

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Ağu 20, 2007 8:26 am

mtozdemir yazdı:Yılmaz bey, isim bilgisindeki yanlışlığı düzelmtek için yazdım adımı. :wink:
:shock: :wink: :)
"Söz uçar yazı kalır"

“İNTERNET, BİLGİSAYAR, MP3, DVD ve TEKNİK KONULAR” sayfasına dön