Gerekmedikçe yeni konu açmamayı rica ediyorum....

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Gerekmedikçe yeni konu açmamayı rica ediyorum....

Mesaj gönderen gulesevdali » Prş May 31, 2007 9:02 pm

çok konu eklemektense konulara yorum yazmayı tercih edelim...ben her konuya yorum yazmak istiyorum ama aynı kişi günde 10 konu ekleyince çokta mümkün olmuyor...şikayetimdir lütfen konu sınırlaması olsun...
(biliyorum bu aralar pek bi dırdırcı oldum ama)
yani açıyorum forumu eyvah diyorum bu kadar konuya yetişemezsin çık dışarı :)
şayet ben bu fikirde tek değilsem bi oturup konuşalım ve düzenleyelim derim...yani son olarak şunu diyeyim çok konu eklemek çok aktif bir üye olmanın kanıtı değil bence...
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cum Haz 01, 2007 10:45 am

KesinLikLe KatıLıyorum..

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş Haz 06, 2007 4:05 am

ARKADAŞLAR BENDE RİCA EDİYORUM......

BAZI KONULAR TEK Bİ BAŞLIK ALTINDA TOPLANIRSA ÇOK DAHA HOŞ Bİ GÖRÜNÜM OLUR, FAZLA KONU BAŞLIĞI OLMAZ VE FORUMUMUZDA DİĞER FORUMLAR GİBİ BASİTLEŞMEZ......

ÖRNEĞİN FIKRALAR Bİ BAŞLIKTA, ŞİİRLER Bİ BAŞLIKTA, EĞLENCE KOMEDİ Bİ BAŞLIKTA VE TARİHLE İLGİLİ KONULARDA TEK Bİ BAŞLIK ALTINDA OLURSA DAHA GÜZEL OLUR......

HEM KENDİMİZ HEMDE FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZ RAHATSIZ OLMAZ FAZLA KONU BAŞLIKLARI YÜZÜNDEN....

İNŞALLAH DİKKATE ALINIR........
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

vaveyla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen vaveyla » Çrş Haz 06, 2007 8:13 pm

bnde katılıyorum denden :D :D çok konu oluyo hangisine yazcağımı şaşırıyorum :) :)

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş Haz 06, 2007 8:21 pm

vaveyla yazdı:bnde katılıyorum denden :D :D çok konu oluyo hangisine yazcağımı şaşırıyorum :) :)

SEN YORUM YAZIYOMUSUN AAA...... HİÇ DENK GELMEDİM :twisted: :!: :twisted:

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Haz 06, 2007 10:49 pm

salih yazdiklarina aynen katiliyorum.

HEM KENDİMİZ HEMDE FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZ RAHATSIZ OLMAZ FAZLA KONU BAŞLIKLARI YÜZÜNDEN....
Muhabbetle kalin :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: Gerekmedikçe yeni konu açmamayı rica ediyorum....

Mesaj gönderen nefretim » Prş Haz 07, 2007 4:12 am

gulesevdali yazdı:çok konu eklemektense konulara yorum yazmayı tercih edelim...ben her konuya yorum yazmak istiyorum ama aynı kişi günde 10 konu ekleyince çokta mümkün olmuyor...şikayetimdir lütfen konu sınırlaması olsun...
(biliyorum bu aralar pek bi dırdırcı oldum ama)
yani açıyorum forumu eyvah diyorum bu kadar konuya yetişemezsin çık dışarı :)
şayet ben bu fikirde tek değilsem bi oturup konuşalım ve düzenleyelim derim...yani son olarak şunu diyeyim çok konu eklemek çok aktif bir üye olmanın kanıtı değil bence...
forum sitelerinin amacı paylaşımdır burası ziyaretçi defteri degilki bu arada her açılan konuya yorum yapmama hakkınızda var zaten sadece ilginizi çeken konulara yorum yaparsanız daha kaliteli konulara dogru gidilir mesela PlayerBoys bu aralar konu açarak bu siteye ve sizlere katkı saglamaya çalışıyor en azından onu törpülemeyin :) açılan konular sırtınızda yük degil cevap verip vermemek üyelerin elindedir konuların çoklugu demişiniz fıkra bölümüne baya bi konu açtım bende farkındayım açmamdaki sebepte fıkra bölümü açılmış boş kalmasın dedim bide byukala nın bi sözü alt alta konu açılmasın cevap yazamıyorum demişti onun için üst üstte açmıştım onada kulp bulunduya neyse

ha bu arada açtıgım konulara cevap istememe sebebime gelince bu toplanmış bi sitemdi sadece korkum şuydu bu siteninde uslubu bozulurdu kaygım vardı çünkü bazı açılan konular verilen cevaplar ikili tartışmalara ve sulu cevaplara sebep oluyordu mesela üyelerin birbirine söyledigi cevaplar yontulmamışlıgın anlamı yok boş koooy gibi cümlelerdi spor bölümünü söylemiyorum bile

admine gelince bu tarz argo yazışmalarda bazen banlama hakkını kullanabilirsin :?:

insanlar buraya gelirken biraz vakit geçirmeye geliyor kimsenin başka bi maksatı yok zaten
kırmak veya kırılmak için degil

bu sitenin misyonu ne olsun demişiniz başka bi başlık altında hazır burada yazmışken bilgili arkadaşlar varken bilgi derim bilgilerini burada paylaşabilirler internet dünyası hakkında agırlık olursa daha iyi olur derim
bide başlıkları fazla çogaltmayın üye sayaısı çok ama yazan yok onun için başlıklar çok olunca insanların kafası karışıyor ve cevap yazmaktan sıkılabilirler katılımı çogaltmak içinde mentıklı ve egitici konular açılması gerekir bizim gençler sadece chatı biliyorlar katılımı çogaltmak için spaces siteler veya beleş site yapımına agılık verilirse anlatım olarak hem gençler bilgilenir hemde katılım fazlalaşır ve soru sorma yetenegi gelişir tabi taktir sizin

okuma zahmetinde bulunan tüm arkadaşlar teşekkürler allaha emanet olun hayırlı konular konu açmadan korkmayın

ben bi müddet buralara ugrayamayacagım kendinize iyi bakın :)

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Haz 07, 2007 9:24 am

nefretim yazdı:admine gelince bu tarz argo yazışmalarda bazen banlama hakkını kullanabilirsin :?:
Banlamak yani problem üyenin siteye girişini engellemek teknik olarak mümkün ama hiç kullanmak istemediğim ve şu ana kadarda kullanmadığım bir şey. Kaldı ki bu sitede banlamayı gerektirecek bir tane mesaj gösteremezsin bana. Ha insanız gözümüzden kaçan bir şey var ise onuda özel mesajla gönderirsen değerlendiririm nefretim. Argo her dile yerleşmiş bir konuşma biçimidir. İstesekte istemesekte bu yerleşmiştir, önemli olan karşıdakini kırıcı anlam taşımaması. Dilimizi güzel konuşma ile ilgili forumda o kadar paylaşımda bulunduk hatırlıyorsun. yine de bir üye diğerinden yani mesajından şikayetçi ise bunu forumda tartışmaya açmadan birebir çatışmacık mesajlara girmeden forumun özel mesaj gönderme seçeneği ile gerek problemli gördüğünüz üye ile gerekse bana mesaj atarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Anlamadığım şey, anlamsız atışmalar oluyor, ne gerek var! Aranızda halledin, yetişkin insanlarız. Ne ise kendine iyi bak,ama kendini buralara uzak koma. Avatarındaki gibi sırt dönme, biz sırt dönülesi bir forum değiliz değil mi?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Prş Haz 07, 2007 11:05 am

nefretim yazdı:forum sitelerinin amacı paylaşımdır
Kesinlikle katılıyorum ama açılan konuya tepkiyle cevap vermemek şartı ile, msn konusu açmışsın ben daha teknolojik birşey yapıp bunu programla öğrenebilmeleri için link atmışım yaptığın yorumu sen biliyorsun...
nefretim yazdı:PlayerBoys bu aralar konu açarak bu siteye ve sizlere katkı saglamaya çalışıyor en azından onu törpülemeyin :) açılan konular sırtınızda yük degil cevap verip vermemek üyelerin elindedir
Biz her gece saat 2'lere kadar Düşünüyoruz ne açabiliriz foruma, üyelere nasıl faydalı oluruz, kimler bu konuya girer, nasıl hiti artırırız,
(yok be salih abi şimdi onu yazarsan o kelime ağır olur, yok be abi o program kötüdür, yok abi o uzun olur okumazlar koymayalım, aa güzel oldu bak salih abi evet o konu güzel koyabiliriz vb....) diye.
tuttuğumuzu atmanın mantığı işte bu yüzden yoktur neden? Nedeni yukarda nefretim bi daha yazdırma bana ;)

nefretim yazdı:byukala nın bi sözü alt alta konu açılmasın cevap yazamıyorum demişti onun için üst üstte açmıştım onada kulp bulunduya neyse
Espiri mayetinde mi?, laf sokma eylemi mi? anlayamadım türkçeyi o kadar iyi kullandığıma inanan bir insan olarak hala çelişkideyim hangi anlamda :?: Bazen bir kelime kullanırken ya bu kelime böylemi yazılıyordu? yok yok öyle değildir diyor ve o kelime yerine başka kelime kullanıyorum, milletin diline pelesenk olmuş kelimeleri kullanmaktan kaçınıp daha farklı kelimelerle cümlelerime daha perspektif görünüm vermeye çalışıyorum.. dalga geçtiğin konu varya alt alta, üst üste muhabbeti bak bu açılan konuyu gülesevdalı allah razı olsun buraya açmış CUK (tam yerinde) diyoruz biz ortamımızda, ortam insanı ;) Bu sitem o çok ama boş konularadır yani yine sözlerimin arkasındayım...
nefretim yazdı:bazı açılan konular verilen cevaplar ikili tartışmalara ve sulu cevaplara sebep oluyordu mesela üyelerin birbirine söyledigi cevaplar yontulmamışlıgın anlamı yok boş koooy gibi cümlelerdi
Dünyada sadece iyi yoktur, ki tartışmasız bir forumun veya muhalefet olmayan bir forumun nasıl tadı çıkar bilemiyorum...
Boş koooooy yüzünden cocuk msn'de, sitede nasıl özür diledi sen kendin gördün çocuğun erdemliğini sen gördün, herkesten tek tek özür diledi, bunu burda kullanman anlamsız, o şekilde bir hareketi sen yapmış olsan o derece özür dilermiydin bilemiyorum...

nefretim yazdı:admine gelince
Saygısızlığın alemi yok..
nefretim yazdı:insanlar buraya gelirken biraz vakit geçirmeye geliyor kimsenin başka bi maksatı yok zaten

Vakit geçirmek değil, ben o kadar boşluğu olan bir insan değilim.
Benim amacım sitemizin herkes tarafından duyulması, köyümüzün bilinmesi (iyi bir şekilde, bu manzara hiç hoş değil) ve köyümün insanını tanımak, onlarla kaynaşmak tek amacım bu (vakit geçirmek basit kalıyor ;) can sıkıntısına girmiyorum buraya, can sıkıntısı için ve vakit geçirmek için daha farklı şeyler var..? kumda oynamak gibi :) ).

nefretim yazdı:cevap yazmaktan sıkılabilirler katılımı çogaltmak içinde mentıklı ve egitici konular açılması gerekir bizim gençler sadece chatı biliyorlar

işte üst üste açtığın konulara yazmaktan sıkılıyor ve artık teşekkür edip kapatıyordum, chate gelince her forumda bu şekilde bir chat ortamı yok olmazda kuramazlarda, eger getirebiliyorsan bir üyede sen getir chatimize...

nefretim yazdı:soru sorma yetenegi gelişir tabi taktir sizin
Sen en son ne zaman soru sordun? arkadaşlar bu nasıL yapılıyor, arkadaşlar bunu nerden bulabilirim diye yada farklı birşey, biliyorum sen herşeyi biliyorsun zekisin, ama kimseye hakaret etmeye hakkın yok bunu ben bir hakaret olarak algılıyorum sayın yetenekli beyefendi
nefretim yazdı:konu açmadan korkmayın
Ve Yine Nefretim yazdı:cevap yazmaktan sıkılabilirler katılımı çogaltmak içinde mentıklı ve egitici konular açılması gerekir bizim gençler sadece chatı biliyorlar
Hmmm Çelişkideyim...
nefretim yazdı:ben bi müddet buralara ugrayamayacagım kendinize iyi bakın :)

neyin nesi bu Trip?

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Prş Haz 07, 2007 3:25 pm

zeynep yazdı:salih yazdiklarina aynen katiliyorum.
ÇOK ŞASIRDIM VALLA ZEYNEP BANA KATILDIĞINI YAZMIŞ, ÇOK SAĞOL, HALA ŞOKTAYIM :) :) :)

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 07, 2007 3:55 pm

PlayerBoys yazdı:
zeynep yazdı:salih yazdiklarina aynen katiliyorum.
ÇOK ŞASIRDIM VALLA ZEYNEP BANA KATILDIĞINI YAZMIŞ, ÇOK SAĞOL, HALA ŞOKTAYIM :) :) :)

:D :D :D :D :D :D :D

bir zamanalar yildizoglu (cevat) vardi onunla cok ugrasirdim, o coktantir ugramiyor. eeh kardes simdide seninle ugrasmak hosuma gidiyor .inan art niyyetim yok.

:D :D :D :D :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Prş Haz 07, 2007 3:59 pm

zeynep yazdı:bir zamanalar yildizoglu (cevat) vardi onunla cok ugrasirdim, o coktantir ugramiyor. eeh kardes simdide seninle ugrasmak hosuma gidiyor .inan art niyyetim yok.

:D :D :D :D :D
AAAAA LAFIMI OLUR CESARETLİ İNSANLARI SEVERİM.....AMA GELMİYOSUN ESKİSİ KADAR......... :twisted: :twisted: :twisted:

vaveyla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen vaveyla » Cum Haz 08, 2007 8:12 pm

:D :D hehe playerboys çok yorum yapamasamda arada yapıyorum :oops: herzamn siteye bakıyorum ama çok zamanım olmuo yazmak için :!: :)

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Cmt Haz 09, 2007 8:56 am

vaveyla yazdı: :D :D hehe playerboys çok yorum yapamasamda arada yapıyorum :oops: herzamn siteye bakıyorum ama çok zamanım olmuo yazmak için :!: :)

ARADA SIRADA OLMUYO MUTLAKA YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ ÇÜNKÜ SİZ YORUM YAPMAYINCA BİZİM YAPTIKLARIMIZIN ANLAMI OLMUYO.....:oops: :) :oops:

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Çrş Haz 13, 2007 10:02 am

Evet kesinlikle yazılması gerekli vaveyla :D sana ceza hergün geLip bi yorum yazacaksın :D

saygılar... 8)

vaveyla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen vaveyla » Pzr Haz 17, 2007 5:41 pm

:D :D inş. yazıcam artık :D :D

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum May 30, 2008 2:37 pm

gulesevdali yazdı:son olarak şunu diyeyim çok konu eklemek çok aktif bir üye olmanın kanıtı değil bence...

:wink: :wink: :wink: :wink: :arrow: :roll:
Resim

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum May 30, 2008 10:42 pm

iskesürlü60 adına açtığım konular içinde , işe yaramayan , gereksiz ve yer işgal eden konularımın silinmesini sayın

adminden rica ediyorum.kimseye faydası olmayacaksa varsın hepsi silinsin. :?

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum May 30, 2008 11:42 pm

iskesürlü60 yazdı:iskesürlü60 adına açtığım konular içinde , işe yaramayan , gereksiz ve yer işgal eden konularımın silinmesini sayın

adminden rica ediyorum.kimseye faydası olmayacaksa varsın hepsi silinsin. :?
Mesaj filtresi dediğiniz gibi forum yöneticilerimiz ve şahsımın vazifesidir. Ama asıl önemli olan üyelerin dikkatidi ve düzenidir. Kimseye faydası olup olmama kriteri çok mühimdir. Bu işinde zor yanı da budur. Biz elimizden geldiğince bunu yapıyoruz yani konuları ve mesajları takip ediyoruz. Forumumzda silmek değilde taşıma fonksiyonunu sadece kişilere birebir hakaret boyutuna varan ya da etik değerlerimize aykırı mesajlarda çok nadir kullanıyoruz. Ama sizin şu ana kadar öyle bir mesajınıza tanık olmadık.

Yine de sizin nezdinizde yeri gelmişken "benzer nitelikdeki" konuları ayrı başlıklar açarak değilide daha önce açmış olduğunuz konunun devamına CEVAP YAZ diyerek girmenizi tüm üyelere tekrar hatırlatırız.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt May 31, 2008 12:15 am

Yılmaz beyin' de belirtiği gibi hiç bir mesaj silinmiyor DEMiRCiLiSELEMEN.com. 'un arşivine taşınıyor.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt May 31, 2008 5:09 pm

bence açılan konular hep anlamlı konular zaten amaçsız bi konuya kimse bişi yazmaz öle bi konuda ben göremedim
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Haz 01, 2008 1:20 pm

[font=Comic Sans MS]biraz daha dikkat etmenin kimseyi zararı olmaz...
:wink:
[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzt Haz 02, 2008 1:00 am

hmmm hıc üstüme alınmıyorum cünkü uzunnn zamandır konu acmadım

:D :wink: :D

son zamanlarda acılan konular cok güzel konular
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 02, 2008 10:21 am

[font=Arial Black]UYARI İÇİN TEŞEKKÜRLER...DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR..BENDE İÇİNDE....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Haz 05, 2008 9:18 pm

Bende Gülesevdalıya katılıyorum,yeni konu açmaktansa açılan konulara katılım daha fazla olursa daha anlamlı olur kanısındayım.....................

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön