Site Yöneticisinden Bilgilendirme Mesajıdır:

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Site Yöneticisinden Bilgilendirme Mesajıdır:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Oca 19, 2007 1:38 am

-Bu siteyi küfürlü ve saygısızca kullanmaya kimsenin hakkı yoktur.
-Bu site kendini gerçek hayatta ifade edemeyenlerin kötü niyetli mesajları ifade etme yeri değildir.
-Bu site kişisel ve şahsi problemlerin çözüm yeri hiç değildir.
-Bu site Demircili'li dahi olsa seviyesizlerin sürekli takılabileceği bir site değildir.
-Bu site bu konu başlığı altındaki bu uyarıcı ve bilgilendirici mesajları dikkate almayanların yada alamayanların sitesi değildir.
-Bu sitede bundan sonra argo kelimeler için kısıtlama uygulanacaktır. Kötü kelimelerin yerine ?????? ya da ****** görünecektir.
-??????? yada ***** uygulaması müspet site sakinlerimizin bazı mesajları içinde istemeden de olsa otomatikman geçebilir. Bu tür müspet mesajlar düzeltilerek yayınlanmaya çalışılacak.
-Bu site seviyesi ve kalitesi ile bazılarının imrendiği bir site idi bundan sonrada öyle devam edecektir.
-Bu sitenin daim ve düzgün üyeleri bu tür kendini bilmezlere hiçbir zaman cevap vermezler. Bende argo mesaj içeren mesajlara site sakinlerimizin cevap vermemesini rica ediyorum.
-Bundan sonrada bazı argo kelimeli mesajlar olabilir olunca 2. defa aynı kelimelerle mesaj bırakamayacak kadar kısıtlama uygulanacaktır.
-Site sakinlerimize böyle argo mesaj bırakan safderun ve kişisel gelişimden nasiplenememişlerin seviyesiz mesajlarına cevap vermeyerek gösterecekleri anlayıştan dolayı site yöneticisi olarak teşekkür ediyorum.
-Hepsinden öte insan önce insan olmalı ve kendine saygılı olmalıdır.
-Allah bu tür hemşehrilerimize ve insanlara akıl fikir versin. Cidden söylüyorum "onlar içinde dua etmek lazım".

Saygılar & Sevgiler. [Site Yöneticisi ]
"Söz uçar yazı kalır"

Ayla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ayla » Cum Oca 19, 2007 2:54 am

-Bu site seviyesi ve kalitesi ile bazılarının imrendiği bir site idi bundan sonrada öyle devam edecektir.

aynen katiliyorum.

-Allah bu tür hemşehrilerimize ve insanlara akıl fikir versin. Cidden söylüyorum "onlar içinde dua etmek lazım".

Amiiinnnn........
söyleyecek baska hic birsey yok.

Yilmaz bey eminim bu siteyi korumak senin baya bir vaktini aliyordur.
hakini helal et...
tesekkürler.
En son Ayla tarafından Cum Oca 19, 2007 5:33 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
söyledigin söz, karsindakinin anladigi kadardir.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Oca 19, 2007 10:32 am

Ayla yazdı:-

Yilmaz bey emin bu siteyi korumak senin baya bir vaktini aliyordur.
hakini helal et...
tesekkürler.

Helal olsun...
"Söz uçar yazı kalır"

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön