DemirciliSelemen.Com Forum SOHBET Ekranı...

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

DemirciliSelemen.Com Forum SOHBET Ekranı...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Mar 13, 2009 10:39 am

Siz sevgili üyelerimizden gelen talep üzerine bilgisayarınızdaki fotoğrafları forumda paylaşabilmeniz için FOTO GALERİ başlığımız sonrasında SOHBET modülümüzü de tekrar aktif ettik. 7 / 24 çalışan bu sistemimizde hayırlı sohbetler etmeniz dileğimizle.

Resim

Giriş yapabilmek için üstteki resimde görüldüğü üzere forumdayken her sayfamızın sağ üstündeki İSRAİLİ BOYKOT logosunun altındaki linklerden SOHBET Yazana tıklamanız yeterli.

DemirciliSelemen.Com Sohbet modülünü kullanmak için illa forumda olmanız gerekmiyor. Alttaki web adresini bilgisayarınızda direkt yazarak da Sohbet ekranımıza ulaşabilirsiniz.

Sohbet Ekranımızın Adresi : http://forum.demirciliselemen.com/chat/flashchat.php
Hayırlı sohbetler.

NOT: Konuyla ilgili sorularınız için bu konu başlığını takip edebilir ya da forum yöneticilerimize özel mesaj atabilirsiniz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: DemirciliSelemen.Com Forum SOHBET Aktif edildi.

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cum Mar 13, 2009 1:50 pm

Hadi Hayirlisi olsun Yilmaz abi, emeginizin karsiligini alirsiniz insallah .....
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Mar 13, 2009 1:54 pm

Demircili_kiz yazdı:Hadi Hayirlisi olsun Yilmaz abi, emeginizin karsiligini alirsiniz insallah .....
:) Sevgili Çiğdem, karşılık beklemeden, memleketlimizin muhabbeti ve kaynaşması için taleplerinizi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Sizler için yani. Hadi hayırlı olsun. Demircili'lerin kendi MSN i gibi düşünün işte. Elin MSN i ni niye kullanasanız biz bize olalım değil mi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Cum Mar 13, 2009 9:01 pm

eyvallah teşekkür ederim abi ......işin aslı sizin gibi değerli abiler vede işinin ehli ustadlar sayesinde bu gibi ortamlarda sayenizde buluşmanın ve özlemle hasret gidermenin memnuniyetliğini yaşamakdan mutlu olduğumu ve bu işlerde emeği geçenler arasında senin gibi ÖZ abiminde olmasının ayrı bir gururunu yaşadığımı bilmeni isterim.
SAYGILARIMLA.....
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Cum Mar 13, 2009 9:06 pm

:alkis: :alkis: slm hepimize hayirli ugurlu olsun :alkis: :alkis: :alkis:
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzr Mar 15, 2009 2:21 am

Hayirli ugurlu olsun,aslinda bu konuyu sayin yilmaz bey`le bundan 2 yada 3 ay oncesine kadar konusmustuk,boyle bir konuy acip sohbet odasini aktif hale getirmeyi yilmaz bey bana onceligi tanimsiti ama ben o cesareti kendimde goremedigim icin konu basligi seklinde yazmamistim ama boylesi daha guzel oldu.Site yoneticisi tarafindan acilmasi yani simdi en azindan havada kalmaz konu ben acsaydim havada kalabilridi.Evet gec ama guzel oacagina eminim.HAdi hayirlisi,,,
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Mar 15, 2009 12:42 pm

esmer_jojuk yazdı:ben acsaydim havada kalabilridi
Neden böyle düşündün :? açarmısın....
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzr Mar 15, 2009 4:02 pm

Zeynep abla ben sitede sadece bir uyeyim ve acacagim konu yilmaz bey`in acacagi konu kadar etki yaratmaz.Sonucta bir kac defa ufak olsada sitede daha oncesinde deginmistim ve baktim herkez vurdum duymez form un sadece konu acmak yazi yazmak cvb vermekden ibaret oldugunu gordum ve daha da bu konuya yaklasmadim.Cunki biz millet olarak vurdum duymaziz.Sadece yetkili olanlar bir seylar telfuz ederse dikkate aliriz.Bu konuda oyle oldu.

saygialrimla,,,,,,,,,,

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Mar 15, 2009 6:41 pm

Ya Sohbet Odasi Aktiv Edilmis edilmesinede benden baska da kimse yok... belirli saat veripte ozaman görüsmek olmazmi acaba...? yilmaz abiii

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Mar 15, 2009 9:32 pm

Demircili_kiz yazdı:Ya Sohbet Odasi Aktiv Edilmis edilmesinede benden baska da kimse yok... belirli saat veripte ozaman görüsmek olmazmi acaba...? yilmaz abiii
Aranızda ülke saat farklarınıda gözeterek koordine olun işte Çiğdem. Mesela yarın akşam TSİ 21:00 de olalım diyelim bakalım. Hatta ben yeri gelmişken özellikle forum yönetimi ve forumu rutin takip eden üyelerimizin akşam saatlerinde foruma girer girmez bu SOHBET linkine tıklmalarını özellikle rica ederim.

Sa
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Mar 15, 2009 10:23 pm

esmer_jojuk yazdı:Zeynep abla ben sitede sadece bir uyeyim ve acacagim konu yilmaz bey`in acacagi konu kadar etki yaratmaz.Sonucta bir kac defa ufak olsada sitede daha oncesinde deginmistim ve baktim herkez vurdum duymez form un sadece konu acmak yazi yazmak cvb vermekden ibaret oldugunu gordum ve daha da bu konuya yaklasmadim.Cunki biz millet olarak vurdum duymaziz.Sadece yetkili olanlar bir seylar telfuz ederse dikkate aliriz.Bu konuda oyle oldu.

saygialrimla,,,,,,,,,,

Sadece yetkili olanlar bir seylar telfuz ederse dikkate aliriz.Bu konuda oyle oldu.

Yetkili olanların açmış oldukları bir çok konu dikkate alınmadı,Açmış oldukları havada kalan okadar çok konu varki...biliyormusun asıl yetkili olanlar istedikleri gibi yazıp çizemiyorlar. Bu Site Yılmaz beyin değil, lütfen bu artık böyle biline. ( tabi emeği ve hakkı asla inkar edilemez)

Eee Esmer kardeşim söyle bakayım sendemi o vurdum duymazlardan olacaksın. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzr Mar 15, 2009 11:19 pm

Biliyorsun ki sizde bende bu sitenin eskilerindenim .Bu siteye takilmak hosuma gidiyor vacilan her konuya da ilgili olmaya calisiyorum zamanim oldukca bu konuda benim dusuncelrimden biri olduguna gore desteklemmemek olmaz.

saygilar,,,,,,,,

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Mar 16, 2009 9:58 pm

esmer_jojuk yazdı:Biliyorsun ki sizde bende bu sitenin eskilerindenim .Bu siteye takilmak hosuma gidiyor vacilan her konuya da ilgili olmaya calisiyorum zamanim oldukca bu konuda benim dusuncelrimden biri olduguna gore desteklemmemek olmaz.

saygilar,,,,,,,,

Eskimeyen üyelerindeniz devamlı kendimizi yeniliyoruz... ::pc::

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Çrş Mar 18, 2009 8:28 pm

yilmaz.sahin yazdı:
Demircili_kiz yazdı:Ya Sohbet Odasi Aktiv Edilmis edilmesinede benden baska da kimse yok... belirli saat veripte ozaman görüsmek olmazmi acaba...? yilmaz abiii
Aranızda ülke saat farklarınıda gözeterek koordine olun işte Çiğdem. Mesela yarın akşam TSİ 21:00 de olalım diyelim bakalım. Hatta ben yeri gelmişken özellikle forum yönetimi ve forumu rutin takip eden üyelerimizin akşam saatlerinde foruma girer girmez bu SOHBET linkine tıklmalarını özellikle rica ederim.

Sa
aslinda iyi fikir yilmaz abi, insallah bi sey olur yani gelen olur.... ama bugunlük beni affedin, benim dizim var :) YAPRAK DÖKÜMÜ:....

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Mar 20, 2009 10:43 pm

Maşallaaaah sohbet odasıda baya bir aktif. muhabbetinizin daim olsun. lütfen foruma mesaj bırakmayı unutmayın. :)

Bu akşam katılım : PAris. Avusturya. Almanya. İstanbul.yenibosna,Ordu....

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Mar 20, 2009 11:05 pm

zeynep yazdı:Maşallaaaah sohbet odasıda baya bir aktif. muhabbetinizin daim olsun. lütfen foruma mesaj bırakmayı unutmayın. :)

Bu akşam katılım : PAris. Avusturya. Almanya. İstanbul.yenibosna,Ordu....
Aynı zamanda Radyo ISgesür DJ leri de sohbet ekranımızdan istekleri alıp Sohbet ile Radyoyu entegre ediyoruz inş. Genelde her akşam sohbet ekranımızda üyelerimizle buluşma kararı aldık. Tüm üyelerimizi bekleriz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cmt Mar 21, 2009 10:40 am

Vallah cok güzel bi sohbet oldu...hem dj in yayinladigi türkülerlen sarkilarlan, hemde güzel sohbetlerlen, süperdi vallah, devamini beklerim : hep beraber :) yilmaz abi 39 olmamiza az kaldi dimi ;)

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cmt Haz 06, 2009 11:27 pm

Sohbet Odasi ... Unutmayin Arkadaslar, Bu Sitede Yilmaz Beyin Ayarladigi Bir Sohbet Yeri Var, HATIRLATAYIM DEDIM.......
Dosya ekleri
1-8e7d5b17a8422403.jpg
Sohbet odasiii
1-8e7d5b17a8422403.jpg (40.35 KiB) 16675 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Haz 07, 2009 9:07 pm

Sohbet odası pasif hale getirilsin (tabi şahsi görüşüm)

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: DemirciliSelemen.Com Forum SOHBET Ekranı...

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzt Haz 15, 2009 11:13 pm

haydin sohbeteeeeee bekliyoruzz : D

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön