DUYURULUR!!!

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

DUYURULUR!!!

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Ağu 30, 2006 10:24 pm

Arkadaslar sitemizi zenginlestirelim fikir ve düsüncelerimizi paylasalim,ya bizim oranin insanlari sicak kanlidirlar insanlarla kaynasmakta zorluk cekmezler . Siteyi baskalarina tavsiye edelim inanin ben kac arkadasima kasabayi gezdirdim yeni daha güzel fotograflar bekliyoruz lütfen resimlerin altina kücük notlar düsünüz neresi ne taraf diye.

Yilmaz bey kardesim forumda eksik bölümler var mesala siir, fikra v.s gibi serbest kürsü foruma alinabilir.

Muhabbetle kalin
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Pzt Eyl 04, 2006 9:32 pm

evet yılmaz.
sitemizin yöneticisi olarak amatör anlamdada olsa yaptığım fotoğraf calışmalarını site sakinleriyle paylaşmak isterim.
birde bu konuya el at lütfen...

sevgiler.

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

EVET ARKADAŞLAR SİZE KATILIYORUM

Mesaj gönderen asilkartal » Çrş Eyl 06, 2006 11:09 am

HAH BENDE GÜNLERDİR SİZLERDEN BU KONUDA CALIŞMA BEKLİYORDUM Bİ ZAHMET ARKADAŞLAR OLAYA BİR EL ATIN YALNIZ HERŞEYİ YILMAZDAN BEKLEMEYİN SİZİNDE YAPACAGINIZ COK İŞLER VAR HANİ CALIŞMALARINIZI BEKLİYORUM SAYGILAR /naci

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön