DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONU BAŞLIKLARI

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONU BAŞLIKLARI

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Haz 02, 2008 2:00 pm

Değerli Arkadaşlar,

Sitemizde son zamanlarda özellikle Selam,cami,imam terimleri ile ilgili hikayelerden ve alıntılardan bahsetmekteyiz.Anlatılan bu hikayelerin büyük çoğunluğu uydurma hikayelerdir.Aslı astarı olmayan bu hikayeleri bizlerin olmuş gibi dile getirmesi,Güzel dinimiz islamiyet açısından hoş karşılanmayan hadiselerdir.Gerek İslam tarihini,gerek bütün dini kitapları araştırın bunlarla ilgili bir cümle geçmez ve anlatılmasıda tavsiye edilmez.Birilerinin uydurduğu ve kaleme aldığı bu hadiselere lütfen alet olayalım.

Benimkisi sadece bir uyarı,lütfen hiç bir kardeşim sakın üzerine alınmasın.............................................

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 02, 2008 2:28 pm

:) dikkate alınmıştır haklısınız ben kendi açmış oldugum konuyu kitliyorum.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 02, 2008 2:47 pm

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:[font=Arial Black] TŞKLER ERKAN ABİ....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Haz 02, 2008 6:00 pm

Teşekkür ederim arkadaşlar anlayışınız için,inanın bizim değerlerimiz hem bu dünya için hemde ebebi alem için en önemli değerlerdir.Selam Allahın selamıdır.Birbirinizle karşılaştığınızda selam demeyin bunun yerine'selamün aleyküm' deyin,yada yazışmalarınızda zaman zaman banada geliyor'slm'diye konuya başlamak iyi değil her ne kadar iyi niyetli olsakta.Unutmayınız ki 'imamlık mesleği' Peygamber efendimizin mesleğidir.Dünyadaki en ağır mesleklerden birinci sırada gelenidir.Vebali ve sorumluluğu çok büyüktür.Hepimize düşen görev yapamasakta en azın bu kavramların ne anlama geldiğini bilmemiz gerekir diye düşünüyorum.

Saygılar sunarım.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Haz 02, 2008 11:28 pm

Erkan bey size aynen katiliyorum,bu mühim hatirlatmaniz icinde tesekkür ediyorum.Sagolun.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzt Haz 02, 2008 11:54 pm

erkan abi uyarınız iyi oldu saolun
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Sal Haz 03, 2008 12:00 am

Evet Erkan Abı katılıyorum konu acıp hatırlattıgın ıcın tskler

:) :) :)
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön