Teşekkürler DemirciliSelemen.Com

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Teşekkürler DemirciliSelemen.Com

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Pzr May 11, 2008 5:04 pm

NEDİR FORUM ,AMACI NEDİR ?DİYE SORMUŞ YILMAZ ŞAHİN...

FORUM ; BU ZAMANA KADAR HASIRALTI OLMUŞ,CESARET EDİLEMEMİŞ , HATTA KONUŞULUNCA SUSTURULMUŞ ,HATIR

GÖNÜL DENMİŞ OLAN KONULARIN GÜN IŞIĞINA ÇIKARILMAYA ÇALIŞILDIĞI BİR ORTAM OLMUŞTUR.

YILLARCA İNSANLARIMIZIN CESARET EDİP KONUŞAMADIĞI SESSİZ ÇIĞLIKLARIN SESİ OLMAYA GAYRET EDEN

BİR ORTAMDIR.OLDUKÇA SEVİYELİ VE TARAFSIZ OLMAYA İTİNA GÖSTERİLEN ORTAMDIR.SORUYORUM : BU ZAMANA

KADAR KAÇ KİŞİ ÖZGÜRCE DÜŞÜNCELERİNİ İFADE EDEBİLMİŞTİR?VE DAHASI BİZ BAYANLAR OLARAK ERKEKLER

KADAR OLAMADIK.YİNE ONLAR BAZI ORTAMLARA GİRİP ÇIKIYORLAR.BİZLER İSE KENDİ KENDİMİZE SORUP YİNE

KENDİMİZDEN CEVAPLAR VERİYORDUK.BU KONULAR GEREK SOSYAL ,GEREK SİYASAL ,GEREKSE GÜNCEL KONULARDI.

NE İSTEDİĞİMİZ ,NELER OLMASINI ARZU ETTİĞİMİZ KONULARI RAHAT Bİ ŞEKİLDE İFADE EDİYORUZ.

BİBİRİMİZİ TANIMA BAĞLAMINDA DA GERÇEKTEN BAŞARILI BİR FORUM .BİR SÖZ VARDIR:

KİŞİ SOHBETİNDEN BELLİDİR DİYE.DEMİRCİLİ CEVHERLERİ BU FORUMDA GERÇEKTEN YER ALMAKTA.

TANIMADIĞIMIZ HATTA BAZEN YARGISIZ İNFAZ ETTİĞİMİZ İNSANLAR İLE TANIŞIP BİR NOKTADA

ANLAŞAMASAKTA EN AZINDAN TARTIŞMANIN BİLE SEVİYELİ OLDUĞU BİR ORTAMDIR DEMİRCİLİ SELEMEN...

BU BAĞLAMDA YILMAZ KARDEŞİME VE YARDIMCILARINA VE DE ÜYELERE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.

DEMİRCİLİ CEVHERLERİ ; SİZLER BU ZAMANA KADAR GERÇEKTEN AĞIRLIĞINIZI BAZI KONU VE KONUMLARDA

ORTAYA ÇIKARSAYDINIZ ÇOK ŞEY FARKLI OLURDU . BU BENİM SİZE SİTEMİMDİR.

SİZ ORTAYA ÇIKSAYDINIZ BAZI CAHİL CESURLARA ZEMİN HAZIRLAMAZDINIZ.DİLERİM Kİ BUNDAN SONRASI

BİZLER İÇİN VE GELECEĞİMİZ İÇİN İYİ OLUR.ARTIK GÜVENİMİZ SİZLERİ TANIMAKLA BİRAZ DAHA ARTTI.

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDER KATILIMINIZIN DEVAMINI DİLERİM . GELİŞİM ADINA..... SAYGILAR.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal May 13, 2008 2:49 pm

Bu güzel ve olumlu eleştiri ve hatta sizde buranın saygın bir üyesi olduğunuz için özeleştiri için teşekkür ederim.

Zamanla ve sabırla hiçbirşeye ve hiçbiryere bağımlı olmadan bugünlere sizlerle gelmenin yanı sıra, ileriye dönük devir teslimimizi en güzel şekilde yapıp, gerçek hayatta düğün cenaze haricinde pek de yapamadığımız birlikteliğimizi DemirciliSelemen.Com'da yine sizlerle ve yeni üyelerimizle yapmaya devam edeceğiz inş.

Gayemiz, şimdiki aklı selim insanlarımızı bu ekranlarda ağırlamak ve buluşturmadan öte , ileriki neslimize güzel niyetlerimizi, onların daha güzelini ve iyisini yapması için bırakmak, sağlam bir temel oluşturmaktır.

Saygılarımla.
"Söz uçar yazı kalır"

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal May 13, 2008 11:39 pm

aynen iskesürlü 60 a katılıyorum gerçekten saygıdeğer yılmaz abimize yöneticilerimize ve sevgili üyelerimize teşekkürler
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 14, 2008 12:15 am

FORUM ; BU ZAMANA KADAR HASIRALTI OLMUŞ,CESARET EDİLEMEMİŞ , HATTA KONUŞULUNCA SUSTURULMUŞ ,HATIR

GÖNÜL DENMİŞ OLAN KONULARIN GÜN IŞIĞINA ÇIKARILMAYA ÇALIŞILDIĞI BİR ORTAM OLMUŞTUR.

YILLARCA İNSANLARIMIZIN CESARET EDİP KONUŞAMADIĞI SESSİZ ÇIĞLIKLARIN SESİ OLMAYA GAYRET EDEN

BİR ORTAMDIR.OLDUKÇA SEVİYELİ VE TARAFSIZ OLMAYA İTİNA GÖSTERİLEN ORTAMDIR. demiş: iskesürlü60

TEŞEKKÜRLER DEMiRCiLiSELEMEN.COM
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Çrş May 14, 2008 8:07 pm

TESEKKÜRLER DEMİRCİLİ SELEMEN COM

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: TEŞEKKÜRLER DEMiRCiLiSELEMEN.COM

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Nis 22, 2009 7:12 pm

Resim
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: Teşekkürler DemirciliSelemen.Com

Mesaj gönderen zeynep » Cum Tem 10, 2009 1:14 am

DemirciliSelemen com. 15 Haziran 2006' da yayın hayatına merhaba dedi. Geride dolu dolu üç yıl bıraktık.Bu üç yıla nekadar çok şey sığdırmışız Demircililerin 30 yılda konuşmadıklarını tartışmadıklarını dile getiremediklerini teknolojinin imkanlarını kullanarak sanal ağ oluşturarak Demircililer arasında bağ kurduk. En baştan beri amacımız Demircilierin var olan güçlerini bireysel olarak değilde toplumsal olarak bir araya getirmek dolaysıyla memleketime vede insanlığa nasıl faydalı oluruz gayesi güddük. Kısmen de başarılı olundu diye düşünüyorum.

Değerli arkadaşlar, Sizlerin katkıları emeği olmasa bugünlere gelmemiz mümkün olmazdı. Zira Reşadiyenin köy ve kasabalarının içinde en hit Site bizim sitemiz.Kesinlikle övünmek yada şımarıklık olsun diye yazmıyorum. Samimi ve içten art niyyet taşımadan yapılan işlerde nekadar başarılı olunduğunu anlatmak amacıyla dile getirdim.

Hülasa Tebrikler DemirciliSelemen com. Başarılarının devamı dileğiyle daha nice yıllara...

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Tem 10, 2009 8:31 am

eveeeeeeeeeeeeeetttttt gelelim buraya... öncelikle zeynep abla anlatmaka istediklerimi bilakis eksiksiz anlatmıssın.ben mesela örnek vereyim seni nerde görüp tanıyacaktım nasıl bir ortam kurup bu muhabbeti kapacaktım ki asla sen ve çoğunu siteden tanıdık ortam yarattık güldük ağladık ve bunların hepsini bu güzel sitemiz DemirciliSelemen com. da yaşadık iyi kurulmussun iyiki varsın emeği geçen tüm herkese ayrı ayrı tesekkür ediyorum basarıların devamını diliyorum.
Resim

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Cmt Tem 11, 2009 11:53 pm

DEMIRCILISELEMEN .COMU KURAN VE YÖNETENLERDEN BIR KEZ DA TESEKGUR EDIYORUM AYRIVA TÜM ÜYELERIMIZDENDE BIRKEZ DA TESGURLER EDIYORUM:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Çrş Tem 15, 2009 1:16 am

:super: :super: :super: :super: :super:
MUTLU IKEN HERKEZ IYI OLUR ADAM KAVGADA BELLI OLUR[font=Arial Black][/font]

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön