SİTEYİ SADECE KENDİ KONULARINI İŞLETEN BİR KAC KİŞİYE

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SİTEYİ SADECE KENDİ KONULARINI İŞLETEN BİR KAC KİŞİYE

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 18, 2008 1:01 am

BEN BÖYLE BİR ORTAM BEKLEMİYORDUM BU NEDİR YA KONU ACIYORUM BÖYLE KONU OLURMU CEVAP YAZIYORUM BU KADAR CEVAP YAZILIRMI İNANDIKLARINA CEVAP YAZ FALAN FİLAN BUYRUN ARKADAŞLAR SİTEYİ KENDİNİN SANAN BİR KAC KİŞİ ALIN SİTENİZ SİZİN OLSUN BÖYLE YÖNETİM OLMAZ GERCEKLERİ YAZMAK CEVAPLAMAK NİYE BUKADAR TEPKİ CEKİYO BANA UYUZ OLANLAR VARMIŞ BANA UYUZ OLANIN ALAYINA UYUZ OLURUM BEN BU ORTAMDAN CEKİLİYORUM KİM BENİ İPTAL EDİYOSA ETSİN SAMİMİ OLMAYA CAGRILIYORUM BENİM KADAR SAMİMİ YAZAN İNSANLAR BURDA BARINAMAZ ANLAŞILAN BUYRUN SİTE SİZİN BİR KAC KİŞİ SİZ BAYAGI SAMİMİSİNİZ ANLAŞILAN BEN BİRLİK FALAN DENİLİNCE TAMAM İŞTE BU DEDİM HERŞEYİ YAZAR HERŞEYİ SÖYLERİZ AMA NERDE BEN YİNE DEMİRCİLİLİYİM BU MESAŞI DİKAT CEKMEK İCİN DEGİL GERCEKLERİ İNANDIGIM GERCEKLERİ SÖYLEDİGİM İCİN YAZIYORUM ARKADAŞLAR KİMSE KİMSEYİ YÖNETEMEZ SİZİN BENDEN ÜSTÜNLÜGÜNÜZ NEDİR ENGİN KAYA

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Nis 18, 2008 1:43 am

Engin bey,

bu ne hiddet bu ne celal, seni cok iyi anlıyorum. şahsen yeni katılmanıza rağmen aktifliğiniz dikkat cekiyordu, kural olmadan istikrarı sağlayamassınız. düzen bozulur. şahsi olarak algılamayın.

İstisnasız herkes düşündüğünü inandığı yere kadar yazma hakkına sahip. Sitede hassasiyetle üzerinde durduğum konulardan bir tanesidir kimsenin önü kesilmesin,üyeliği iptal olmasın diye. zaman zaman hepimiz haksızlıklara uğradık, rencide edildik. fakat kendine güveni olan üyeler hiç bir yere gitmediler. pes etmek kaçmak zayıf insanların işi, burda kalıp bizimle el ele gönül gönüle mücadeleye varmısın.

Muhabbette kalalım :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 18, 2008 2:09 am

tatlı dil yılanı deliginden cıkarırmış ilginize sonsuz teşekürler beni anlayışla karşılayıp cevap yazdıgınız icin

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Nis 18, 2008 2:26 am

inanın en içten samimi duygularımla yazdım. "kardeş kardeşi bıcaklamış dönmüş arkasını kucaklamış" Köyümüze ,Derneğimize.Sitemize Birbirimize sahip cıkalım.

İlerde çocuklarımıza miras olarak bırakatığımız vede bırakacağımız mesajlarımızla övünsünler.

Engin bey ben size teşekkür ediyorum, katılımlarınızın devamı dileğiyle.

Muhabbetle kalınız. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 18, 2008 8:16 am

En son zafer.sahin tarafından Cmt Nis 19, 2008 11:33 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: SİTEYİ SADECE KENDİ KONULARINI İŞLETEN BİR KAC KİŞİYE

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Nis 18, 2008 8:24 am

engin.kaya yazdı:BU NEDİR YA KONU ACIYORUM BÖYLE KONU OLURMU CEVAP YAZIYORUM BU KADAR CEVAP YAZILIRMI İNANDIKLARINA CEVAP YAZ FALAN FİLAN
Sevgili Engin,
Bu sitenin bir forum yöneticisi ve 3 tane de forum yetkilisi var. Bunlardan ziyade kuralları var. Bu forumda yukarıda bıraktığın gibi cümleler senin dediğin gibi olsa idi yayınlanmazdı. Yani burası insanların fikirlerini yorumlarını özgürce ifade edebildikleri ortamdır. Çamur at izi kalsınla olmaz bu iş. Sen gerçek hayatta buradaki insanların olduğu bir ortama yeni girdiğini düşün. Her konuşanın konusuna yorum mu yaparsın, yada hepsinin sözünü kesip hep bir şeyler söylemek (yazmak) istersin.

Seninle bu zamana kadar bu foruma üye olmandan tutta, kullanımına kadar sana ne kadar yardımcı olduğumu nasıl görmezden gelirde bu foruma böyle şeyleri yazarsın anlamıyorum. Biz burada "duyarlı üyelerimizle birlikte" belli kurallara uyan, düzgün ve mesaj kirliliği olmayan bir ortam oluşturduk. Bu iş 50-100 üye ile yada 1-2 yılla yapılamayacak bir şey. 700 e yakın üye 7 ye yakın yıl oldu neredeyse. Sen köyümüzün bir genci olarak burada olmayı herkes kadar hakettin ve bu hakkını da özgürce kullanıyorsun. Eğer 700 kişinin uyduğu kurallar sana uymuyorsa seni hiç sıkmayalım biz. Forum ile ya da üyelerle ilgili bir problemin var ise bana ya da bölüm yöneticilerimize özelden mesaj atabilirsin. Bu 700 kişi ile böyle ilgilenen bir forum yönetimine karşı da biraz anlayışlı olmak lazım.

Sen bir meclise geldin. Hoşgeldin dedik kabul etttik, mecliste olmak istiyorsan meclise uyacağız kardeşim. Bu mesaj sana samimiyetle yazılmış bir mesaj ama benzer durumdaki tüm üyelere de gider. Derdimiz düzgün bir forum, düzgün bir Demircili'ler birliği.

Zafer Hoca : Sana hiç bir şey demiyorum. Çünkü uzun zamandır bizlesin ve neyin ne olduğunu bilen, Demircili'nin Tarihçesi bölümünün sorumlusu bir üyemizsin.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Nis 18, 2008 8:36 am

zafer.sahin yazdı:ENGİN KARDEŞİMİZİN NEDEN BÖYLE BİR TEPKİ GÖSTERDİĞİNİ TAKİP EDEMEDİM. YALNIZ SİTEDE BİŞEY YAZMAYA KALKIŞTIĞINIZDA 3-5 KİŞİ ATEŞ KÜPÜ OLUYO SİTE YÖNETİCİSİNİ TENZİHEN BU VE BU GİBİ ?????. VARLIĞINI GÖRMEMEK ELDEN DEĞİL. bİR KAÇ AKTİF ÜYE FAZLA MESAJBIRAKTIĞI İÇİN KENDİNİ SİTENİN HAKİMİ ZANNEDİYORLAR BU SİTE BİR KAÇ KİŞİNİN Mİ 7- DEN 77 HERKESİN Mİİ.
BEN FİKRİMİ DİLE GETİRMEK İSTERSEM ŞAHSEN MODERATÖRLERİN RESİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTERDİM. TANIMADIĞIM YÜZÜNÜ BİLE GÖRMEDİĞİM İNSANLARI TANIMAK İSTERDİM. ÖZGÜRCE DÜŞÜNCELERİMİ SÖYLÜYORUM. BAKALIM NE KADAR DEMOKRATİK VE ÖZGÜRCE YAKLAŞACAK BAZI ARKADAŞLAR.

bİR KAÇ AKTİF ÜYE FAZLA MESAJBIRAKTIĞI İÇİN KENDİNİ SİTENİN HAKİMİ ZANNEDİYORLAR....

KURAL VE SİTEYE UYDUKTAN SONRA KİMSE KENDİNİ BİSEY ZANNETMEZ DİYE DÜSÜNÜYORUM...BU SİTE HEPİMİZİN.HEPİMİZ DEMİRCİLİLİYİZ..HEPİMİZİ BİRİZ.....CÜMLELERİNİZİ İSE BİR EĞİTİMCİ OLARAK BİRAZ TOPLAYARAK YAZARSANIZ İYİ OLCAĞINI DÜSÜNÜYORUM...
En son merkez_60 tarafından Cum Nis 18, 2008 9:52 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: SLM

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 18, 2008 9:07 am

En son zafer.sahin tarafından Cmt Nis 19, 2008 11:31 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

ASK.RUZGARI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ASK.RUZGARI » Cum Nis 18, 2008 9:26 am

sizcede yönetim kısa yazılmış ve/veya anlamsız yazıların yeraldığı mesajlara dur diyorsa bu sitenin daha iyi mi, kötü mü olması içindir. daha sade ve düzenli bir forum istenmesi neden yanlış anlaşılıyor? tam anlamıyla olayları takip edemedim ancak yazılanlar gibi bir durum mevcutsa yönetime hak veriyorum. fakat ben öncelikli olarak hepsinden farklı bir noktaya dikkat çekmek istiyorum; herkes patlamaya hazır barut fıçısı gibi. bir kıvılcım geldi ve şimdi olay şahıs nezdinde atışmalara kadar gidiyor gördüğüm kadarıyla. lütfen her forum kardeşliklerin pekişmesi için vardır, kardeşler arasında küslük çıkarmak için değil. daha mesafeli olabiliriz birbirimize, fakat kimsenin kimseyi hakir görmesi asla kabul edilemez. yönetimden daha aktif rol alarak ikilik çıkaracak konuları silmesini talep ediyorum. bu foruma katkı için yapmış olduğunuz uyarı ve önlemler için teşşekür ederim. eğer aktiflikle site sahiplenilecekse bende dağdan gelir bağdakini kovarım bu anlayışta eğer somut kanıtlarla sabitse yanlış bir davranış elbette.

barışla kalalım

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 18, 2008 9:44 am

BİR ÜSTTE GÖNDERDİĞİM MESAJIM SİLİNMİŞTİR. SİLİNMESİ GEREKN MESAJIN İLGİLİ ARKADAŞ OLDUĞU KANAATİNDEYİM. EĞİTİMCİLİĞİME DİL UZATILDIĞI ZAMAN ZAMAN SİTE GÖRÜLMÜŞ OLUP SİTE İLE OLAN İLGİMİ UZUN SÜRELİ KESME KARARI ALDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM. kASABAMIZDA EĞİTİME İHTİYACI OLAN BU İNSANLARIN ACİLEN KENDİLERİNİ GÖZDEN GEÇİRMELERİ GEREKİR. ÖZGÜRCE YAZILARIMI YAZAMAM SIKINTISINI BİLFİİL YAŞAMIŞ BULUNMAKTAYIM. SİTE YÖNETİMİNİN YANLI VE TARAFLI DAVRANDIĞINI DÜŞÜNMEKTEYİM. ENGİN VE BENİM GİBİ BİR ÇOK İNSANIN DA BU KONUDA SIKINTI ÇEKTİĞİ VARİD. OLMUŞTUR. SAYGILARIMLA
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Nis 18, 2008 9:56 am

zafer.sahin yazdı:BİR ÜSTTE GÖNDERDİĞİM MESAJIM SİLİNMİŞTİR. SİLİNMESİ GEREKN MESAJIN İLGİLİ ARKADAŞ OLDUĞU KANAATİNDEYİM. EĞİTİMCİLİĞİME DİL UZATILDIĞI ZAMAN ZAMAN SİTE GÖRÜLMÜŞ OLUP SİTE İLE OLAN İLGİMİ UZUN SÜRELİ KESME KARARI ALDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM. kASABAMIZDA EĞİTİME İHTİYACI OLAN BU İNSANLARIN ACİLEN KENDİLERİNİ GÖZDEN GEÇİRMELERİ GEREKİR. ÖZGÜRCE YAZILARIMI YAZAMAM ????? BİLFİİL YAŞAMIŞ BULUNMAKTAYIM. SİTE YÖNETİMİNİN YANLI VE TARAFLI DAVRANDIĞINI DÜŞÜNMEKTEYİM. ENGİN VE BENİM GİBİ BİR ÇOK İNSANIN DA BU KONUDA ????? ÇEKTİĞİ VARİD. OLMUŞTUR. SAYGILARIMLA

[font=Arial Black]HOCAM BUYRUN BİR SINIFTA SİZİN İÇİ KASABADA BULUNANLAR İÇİN AÇALIM EĞİTİN EĞİTİLELİM..İYİ GÜNLER.
POLEMİĞE GEREK YOK..PATLAMAYA HAZIRMISSINIZ Kİ PATLADINIZ.. SİTEDE GERGİNLİK YARATMAK İSTEMİYORUM.ENGİN ABİMSE BU KONUDA SİZLE BAĞDASMIYOR BİLE.SİZİN KONU İLE ENGİN ABİMİZİN KONUSU FARKLI.[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Nis 18, 2008 10:26 am

zafer.sahin yazdı:BİR ÜSTTE GÖNDERDİĞİM MESAJIM SİLİNMİŞTİR. SİLİNMESİ GEREKN MESAJIN İLGİLİ ARKADAŞ OLDUĞU KANAATİNDEYİM. EĞİTİMCİLİĞİME DİL UZATILDIĞI ZAMAN ZAMAN SİTE GÖRÜLMÜŞ OLUP SİTE İLE OLAN İLGİMİ UZUN SÜRELİ KESME KARARI ALDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM. kASABAMIZDA EĞİTİME İHTİYACI OLAN BU İNSANLARIN ACİLEN KENDİLERİNİ GÖZDEN GEÇİRMELERİ GEREKİR. ÖZGÜRCE YAZILARIMI YAZAMAM ????? BİLFİİL YAŞAMIŞ BULUNMAKTAYIM. SİTE YÖNETİMİNİN YANLI VE TARAFLI DAVRANDIĞINI DÜŞÜNMEKTEYİM. ENGİN VE BENİM GİBİ BİR ÇOK İNSANIN DA BU KONUDA ????? ÇEKTİĞİ VARİD. OLMUŞTUR. SAYGILARIMLA
Zafer Hoca,
Forumumuzda öncelik mesleki ünvanlar değil kişisel haklardır. Öğretmen olmanız hiç bir üyemizi küçük görme hakkını size vermiyor.
(Silmediğim) Düzenlediğim mesajınızda üyemizi küçük görme / aşağılama ifadeleri vardı. Dediğiniz gibi forumumuzdan ilginizi uzun süre çekmeniz forum içinde sizin içinde hayırlı olacaktır inş.
"Söz uçar yazı kalır"

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 18, 2008 10:58 am

En son zafer.sahin tarafından Cmt Nis 19, 2008 11:24 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 18, 2008 12:38 pm

engın arkadas haklı ben bu sıteye geldıkten sonra taraflı oldugunu gordüm 3 4 kısı sıteye oturmus kendı kendılerıne yazıyorlar

2 haftadır kımseye cevap bıle yazmıyorum sadece bunu engın de farketmiş bu sıte taraflı bir sitedir iki üc kişiye aittir

zaten site sohbet odası kapandıktan sonra potansıyeli düsmüstür

cyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cyildiz » Cum Nis 18, 2008 1:46 pm

engin kaya ya hak veriyorum gerçekten doğruları yazmış sonuna kadar arkdandayyım enginnn kaya
[font=Comic Sans MS]EğEr kÜçÜkKeN bİlgİ AğAcInI DiKmSsEnİz BüYüyÜnCe GöLgEsİnE SıĞıNaCAğInIz biR AğAcInIz oLmAyAcAkTıR[/font]

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Nis 18, 2008 2:41 pm

necmı yazdı:engın arkadas haklı ben bu sıteye geldıkten sonra taraflı oldugunu gordüm 3 4 kısı sıteye oturmus kendı kendılerıne yazıyorlar 2 haftadır kımseye cevap bıle yazmıyorum sadece bunu engın de farketmiş bu sıte taraflı bir sitedir iki üc kişiye aittir zaten site sohbet odası kapandıktan sonra potansıyeli düsmüstür
Sonu gelmez ve kıtsal polemiklere girmemek adına normalde üyelere birebir forum üzerinden cevap vermiyorum ama sizin sebebinizle yeni üyelerimize ya da yukarıdaki "bence yapıcı olmayan" eleştirilerinizi okuyacak ve üye olmayı düşünen insanlarımızı doğru bilgilendirmek adına yazıyorum sevgili üye necmi :

- DemirciliSelemen.Com sitesi şahsi bir site değildir, resmi bir site ise hiç değildir, "kendini bilen aklı selim samimi" Demircili'lerin ve insanların sitesidir.

- DemirciliSelemen.Com forum, taraftır. Samimiyete, sevgiye, iyi niyetli insanlarımıza, doğrulara (bu kim olursa olsun)

- Forumumuzda gönüllü olarak 1 yönetici (acizane ben) ve 3 adet bölüm yetkilisi vardır. Tüm şkayetlerinizi her zaman bu kişilere PM ile iletebilirsiniz. Bu işlere talip olan yani gözü kesen varsa lütfen bana PM (özel mesaj göndersin)

- Bu forum bugün ortaya çıkmadı, beklentisiz, çıkarısz 10 yıllık gönüllü bir çalışmanın ve üye olsun olmasın "has" Demircili'lerin desteğinin ürünüdür. Forumumuzda Toplam Mesaj sayısı 13394 Toplam üye sayısı 684. (Rakamlar 2008 Nisan 18 itibari ile)

- Forumumuz oturak değildir, bu yüzden 3-5 kişi oturmuyor, günlük ziyaretçisi, ortalama 60-100 dür. (Ortalama günlük üye girişi 30-40)

- Sohbet modülümüzü kişisel saldırı,hakaretler olmasın diye ve teknik bazı sebeplerden dolayı bilerek açmıyoruz. (Çok isteyenler için iyi ki msn var)

- Bu foruma herkes üye olabilir ama bırakılan mesajlarınıza verdiğimiz önem gereği mesajlarınızı sadece üye olanlar okuyabilir.

- Site yönetimi olarak üyelere mesleğine, ünvanına, soyismine, eğitimine ve özel durumlarına bakılmaksızın "FORUM KURALLARI" çerçevesinde eşit yaklaşılır.

- "Yapıcı" eleştiriye her zaman açığız ama Demircili ve bölge halkımızın çok kıymet verdiği önemsediği saygı duyduğu bu platformu ve siteyi birkaç mesajı ile kimsenin kirletmesine ve burada mesaj kirliliği yapılmasına, üyelerimize olan saygımızdan ve aldığımız kültürden dolayı müsaade etmeyiz.

- Herkese duyurulur.

YUKARIDA YAZDIKLARIMI BİLEN ÜYELERİMİZE : Siz forumunuzu zaten bazı haşerelerden koruyorsunuz bunu site yönetimi olarakda biliyoruz. Ama kişisel tartışmalara girmeyelim arkadaşlar. size taş atana siz sabır ile karşılık verin, işin içinden çıkamazsanız bölüm ve forum yetkililerine havale edin.

Teşekkürler.
"Söz uçar yazı kalır"

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 18, 2008 3:55 pm

yorum yok

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Nis 18, 2008 4:43 pm

[font=Georgia]engin abinin yazdıklarını bende takip ediyorum vede katılıyorum engin abi öyle güzel ve gerçekçi şeyler yazmışki niye başka arkadaşlar tarafından dikkat çekmiş onu anlıyamadım herşeye gerçekçi mantıklı bakalım diyoruz ama gerçekçi bakılınca niye böyle tepkiyle karşılanıyo işte köyümüz böyle insanlar yüzünden asla ileri gitmez ve bakılırsa gitmicekte

yılmaz abi olsun site yöneticilerimiz olsun son konuları özelliklede engin beyin yazdıklarını bi gözden geçirmelerini istiyorum o tepki gösteren arkadaşlar hangi konu ve yazıya tepki göstermişler burda boş ve yalan şeyler konuşulmaz biz herzaman gerçekçiyiz ve sitemizinde seviyesini asla düşürmeyiz

engin abi sen herzaman gerçekçisin bu kişiliğinlede herkes tarafından sevilirsin taktir görürsün yılmaz abimizin dediği gibi varsa bi sorunu olan yılmaz abimize söylesin

saygılar

emre kaya[/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Cum Nis 18, 2008 5:18 pm

EM-re yazdı:[font=Georgia]yılmaz abimizin dediği gibi varsa bi sorunu olan yılmaz abimize söylesin saygılar

emre kaya[/font]
Sevgili emre.kaya, necmi, engin.kaya, zafer.sahin ve diğer üyelerimiz :

Forum yöneticileri olarak amacımız sizlerin düzenli, objektif ve özgür bir şekilde bu ekranlara yazışmanızı, fikirlerinizi belirtmenizi ve bundan tüm insanlığın faydalanmasını sağlamak. Sanmayinki biz yokuz ve bunları görmüyoruz. Hepinizden istirham ediyorum ki forum ya da üyelerle ilgili bir sorununuz var ise bunu hemen ulu orta foruma yazmak yerine biz bölüm yetkililerine iletirseniz seviniriz ve mutlaka yardımcı oluruz. Yani bazı eleştirel mesajlar vardır foruma alanen yazılabilir bazı mesajlarda şikayet gibi talep gibi öneri gibi bunları forumda biz bölüm yetkililerine özelden gönderebilrisiniz. Bu forumda o kadar üye içinde 5-10 tane ard niyetli olabilir. Çözüm bu forumu sürekli kötülemekten geçmez. Çözüm var ise bir probleminiz bizlere iletmenizden geçer. Ama biz forum ve bölüm yetkilileri olarak görüyoruzki siz birbrilerinizle çatışıyorsunuz. Forum böyle forum şöyle diye. forumun kuralları belli. Şahıslara indirgemeden kişiselleştirmeden fikirlerinizi yazmak. Bu konu başlığını dış köyden yad a kasabadan biri okusa kendi evinde odasını yıkan dağıtan yaramaz çocuk izlenimi görür. Neden mi? Bu forumu internetteki diğer belediye ve köy üyeleri ve yöneticileride ziyaret ediyor. hiç hoş değil.

Özetle: Forum ile ve üyelerle bir probleminiz var ise foruma yazmadan önce bölüm yöneticilerine yazmanız. O kadar özgür bir ortamda yazışıyorsunz ki sizlerin tüm yorumlarını eleştirilerini olduğu gibi yayınlayan bu forumu acımasızca eleştirebiliyorsunuzda. Bunun kıymeti çok büyüktür. Herkesi samimi ve güzel bir ortamda olduğunun farkına varmaya davet ediyorum. İyi eğlenceler.
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 18, 2008 6:02 pm

sayın yılmaz şahin demişki haşerelerden koruyorsunuz

yorum yok bu cümleyi derinlemesine açıklamanızı rica ederim bu cümleniz ne kadar taraflı veya tarafsızdır bide siz düşünün

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 18, 2008 6:05 pm

bizler tabiki bu siteyi kötülemek icin yazmadık sezimisi duyurmak icin siz degerli yöneticiler bize vermiş oldugunuz imkanlar güzel ama dedimya bir kac kişi ne yorum yazsa yada konu acza harika olmuş süper olmuş falan filan ben futbolun icinden gelen biri olarak tabiki agırlıgımı futbola ve spora koyucam bundan rahatsızlık duyan arkadaşlar beli bunlar bayan oldugu icin bukadar spor konusu acılırmıymış diye özele mesaş alıyorum görüyoruz o arkadaşların actıgı konuları cok yararlı benim actıgım konularsa sacma oluyo o arkadaşları deşifre ederseniz memnun oluruz burda her konuyu işleyecek insanlar var benim konumu işleyecek insanda var buna ite yöneticilerinin dışında yok sacma yok böyle olurmu bu nasıl konu diyemez siz degerli site yöneticilerine duyrulur saygılarımla ENGİN KAYA

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Cum Nis 18, 2008 7:36 pm

engin kaya cok onemlı seylere degınmıssın..sonuna kadar hak verıyorum..gercekler soylendıgı zaman yılmaz abı sozum sana deıl ılgılı ılgısız alakası olan olmayan herkes ahlam kesıyor bana ahkam kesmeye calısanda kendını bılıor..yanı bunlara konusacak sadece sıte yonetıcısıdır..kım olursa olsun nerenıın sahıbı olursa olsun sıte yonetıcısınden baskası burda ahkam kesemez kesmemelı
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Nis 18, 2008 9:27 pm

necmı yazdı:sayın yılmaz şahin demişki haşerelerden koruyorsunuz

yorum yok bu cümleyi derinlemesine açıklamanızı rica ederim bu cümleniz ne kadar taraflı veya tarafsızdır bide siz düşünün
Yakında site yönetimi ve forum yetkilileri toplantısı yapılacak. O toplantı sonrasında açıklanır yada anlaşılır sevgili necmi. Forumu kötü niyetli üyelerden korumak iyi niyetli ve siz gibi güzel mesajlar yazan üyelerimiz için mühim bir konudur. Vakti geldiğinde temizlik kaçınılmazdır. 700 e yakın üyeli bir forumda tabiki site yöneticisleri tarafında teşbihi beliğ anlamında "haşere" diye tabir edilen üyelerde olmuyor değil. Çok yakında netleşir. Herşey bu platformun ve buradaki sizlerin rahatı ve düzenli mesajlaşması içindir. Tşk.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Nis 18, 2008 11:15 pm

Değerli arkadaşlar;

Sevgi saygı ve hoşgörü her kapıyı açan anahtar, yaşamın lokomotifi ve mutluluğun şifresidir.

Dünyamızın ve toplumumuzun yaşanılır hâle gelmesi için her şeyden faza sevgiye sagıya ve hoşgörüye gereksinimi var diye düşünüyorum.

Yaşamın her alanında ve anında sevgi ve saygı olmadan hiçbir şeyin doğru dürüst yapılamayacağı ortada. Nasıl ki bir canlının suya, ışığa ve havaya gereksinimi varsa, insanın da her dönemde sevgiyeve saygıya gereksinimi vardır. İnsanın barış ve huzur içinde yaşaması önemli ölçüde bu kavramlara bağlıdır. İnsan sevgisinin olmadığı bir dünyayı düşünmek bile istemiyorum.

İnsanın dünyadaki tüm ilişkilerinde en büyük belirleyici kuşkusuz sevgi ve saygıdır. Ticarî, sosyal, ekonomik, kültürel, psikolojik ve dinsel ilişkilerde hep bu kavramların gücü belirleyicidir. Düşünebiliyor musunuz?İnsanın doğumundan ölümüne kadar geçen sürede, tüm ilişkilerde sevgi ve saygının hoşgörünün gücü başrolü oynamaktadır. Doğuyorsunuz, büyümeniz için sevgiye gereksinim var. Okula gidiyorsunuz sevgiye gereksinim var. Başarılı olmak istiyorsunuz, ülkenizi ve ulusunuzu yüceltmek istiyorsunuz ona gereksinim var. Evlenip yuva kuracaksınız ve mutlu olmak istiyorsunuz onsuz olamazsınız. Daha yüzlerce örnek verilebilir. İnsanı, içine düştüğü kötü durumlardan, bedensel ve ruhsal hastalıklardan kurtaracak olan yine odur. Öyleyse sevgi ve saygı için, yaşamın yapıcı, , onarıcı ve sürükleyici gizil gücü diyebiliriz. Başka bir deyişle yaşamın lokomotifi, mutluluğun şifresi dememiz için hiçbir engel yoktur sanırım.

Bu kavramların olmadığı toplumlarda birlik ve beraberlikten bahsetmek mümkün değildir.Birbirimizi iyi anlayalım,iyi analiz edelim,burada her yazdığımız doğru olacak diye bir kural zaten yok.Eğerki kötü giden bir şeyler oluyorsa bunları yapıcı bir şekilde ve düzelterek yaptığımız zaman daha güzel bir iletişim kurmuş oluruz.

Birbirimizi sevelim arkadaşlar..........................................

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cmt Nis 19, 2008 1:52 pm

haklısın erkan abi

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön