SİTEYİ SADECE KENDİ KONULARINI İŞLETEN BİR KAC KİŞİYE

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Nis 19, 2008 9:38 pm

Anlayışın için teşekkür ederim Enginciğim..........................................

mekan_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mekan_60 » Cmt Nis 19, 2008 9:47 pm

...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: SİTEYİ SADECE KENDİ KONULARINI İŞLETEN BİR KAC KİŞİYE

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Nis 25, 2009 1:57 am

[quote]ENSSHN demişki.:Bu sitemimi siteye,yöneticilere ithafen duyurmus olayım.İnsanların kisiligine saldırılmadıgı müddetce her konunun konusulmasından yanayım.Kimse kusura bakmasın ama ''eften püften'' ''oyun'' baslıklarıyla,süni gündemlerle nereye kadar?[quote]

Merhaba Enes,

Düşüncelerinin bir kısmına sonuna kadar katılıyorum. Kişiler kendilerini özgürce,rahatça, kasmadan yanlış anlaşırım gaygısını taşımadan ifade edebilmeliler hatta etmeliler.Galiba forumda bizler o çok hassas dengeyi oturtamadık. " Susmayın bildiklerinizi konuşun" diye çağrı yaptığımızda algılama sorunu yaşıyorlar. Kişilerin özeline saldırıda bulunuyorlar bu çok çirkin bişey bana göre haksızlık.Hangimizin mazisini araştırdığımızda utanacağımız yada mahcupluk duyacağımız hususlar çıkmaz mutlaka çıkar değilmi? Kusur ayıp aramak bizlere yakışmaz. arayan dönsün ilk önce kendine baksın.

Sevgili Enes, Estfr, dediğim gibi kusur aramak ne haddimize, "eften püften" "oyun" sözcüklerin beni biraz mahsunlaştırdı.Her zaman çeşitlilikten ve renglilikten yana olmuşumdur. Zaman gelecek kıran kırana hareretli cesurca çekinmeden tartışacagız konuşacağız. Yeri geldimi şaka espri yapacağız biraz esnek ve şeffaf olmak zorundayız.

Son söz olarak bugüne kadar Yönetim olarak kimsenin hakkını yemedim/yemedik. Bu saatten sonrada hakkımızın yenmesine müsade etmem izin vermem. herkesin bıraktığı mesajlar aynen yayınlanıyor. Kendine güvenen arkadaşlar bırakmış oldukları mesajların takipcisi oluyorlar haklarınıda gayet güzel savunuyorlar. Müstehcen, hakaret ve rencide edici mesajlar kişilerin adıyla Forum arşifimizde muhafaza ediliyor.

Biliyorum yine uzattım.. ne yaprsınız yaşlıların çenesi düşük oluyor :)

Enes seni yanlış anladığım düşünme. Bilakıs yorumlarını zevkle okuyorum sadece genç bir arkadaş olarak hayata bu kadar ciddi ve anlamlı bakmana şaşırdim :) yaa biraz "eften püften" takılsak ne sakıncası olur. :wink:

Sevgiyle kal.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: SİTEYİ SADECE KENDİ KONULARINI İŞLETEN BİR KAC KİŞİYE

Mesaj gönderen ENSSHN » Cmt Nis 25, 2009 11:20 am

zeynep yazdı:
Merhaba Enes,

Düşüncelerinin bir kısmına sonuna kadar katılıyorum. Kişiler kendilerini özgürce,rahatça, kasmadan yanlış anlaşırım gaygısını taşımadan ifade edebilmeliler hatta etmeliler.Galiba forumda bizler o çok hassas dengeyi oturtamadık. " Susmayın bildiklerinizi konuşun" diye çağrı yaptığımızda algılama sorunu yaşıyorlar. Kişilerin özeline saldırıda bulunuyorlar bu çok çirkin bişey bana göre haksızlık.Hangimizin mazisini araştırdığımızda utanacağımız yada mahcupluk duyacağımız hususlar çıkmaz mutlaka çıkar değilmi? Kusur ayıp aramak bizlere yakışmaz. arayan dönsün ilk önce kendine baksın.

Sevgili Enes, Estfr, dediğim gibi kusur aramak ne haddimize, "eften püften" "oyun" sözcüklerin beni biraz mahsunlaştırdı.Her zaman çeşitlilikten ve renglilikten yana olmuşumdur. Zaman gelecek kıran kırana hareretli cesurca çekinmeden tartışacagız konuşacağız. Yeri geldimi şaka espri yapacağız biraz esnek ve şeffaf olmak zorundayız.

Son söz olarak bugüne kadar Yönetim olarak kimsenin hakkını yemedim/yemedik. Bu saatten sonrada hakkımızın yenmesine müsade etmem izin vermem. herkesin bıraktığı mesajlar aynen yayınlanıyor. Kendine güvenen arkadaşlar bırakmış oldukları mesajların takipcisi oluyorlar haklarınıda gayet güzel savunuyorlar. Müstehcen, hakaret ve rencide edici mesajlar kişilerin adıyla Forum arşifimizde muhafaza ediliyor.

Biliyorum yine uzattım.. ne yaprsınız yaşlıların çenesi düşük oluyor :)

Enes seni yanlış anladığım düşünme. Bilakıs yorumlarını zevkle okuyorum sadece genç bir arkadaş olarak hayata bu kadar ciddi ve anlamlı bakmana şaşırdim :) yaa biraz "eften püften" takılsak ne sakıncası olur. :wink:

Sevgiyle kal.

Yok Zeynep Abla neden yanlıs anlayayım.Ben oyun baslıkları olsun demiyorum.Her zaman hayatta eglenmekten de yanayım.Eglenmesinide bilirim.Burda da eglenelim.Ama hepte eglenilmez herhalde =) Sadece demek istedigim bi denge olması.Eglenebilecekken düsünebilelim.Spor konusurken güncelden,gündemden uzak kalmayalım.Kültür-Sanat konusurken Din-Diyanette konusalım.Tarih konusalım ama Gelecegimizide unutmayalım.
Son olarak bunların hicbirisi yapılmıyor demiyorum.Eksikler muhakkak var.Bunları tamamlayarak devam edelim istiyorum.
Selametle..
düşünmek taraf olmaktır..

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön