Forum Moderatörleri Hakkında ...

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Forum Moderatörleri Hakkında ...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Mar 10, 2008 2:13 pm

Site yönetici olmanın verdiği en doğal hakkımı kullanarak ZEYNEP, UGUR OZDEMIR ve 3S adlı üyelerimize moderatör olmalarını teklif ettim.
Zorda olsa kabul ettirebildiğim için ne mutlu bana. Üyeler açısından değişen bir şey yok. Herşey aynen devam.
Yeni moderatörler yani Forum İdarecileri / Yetkililerinizi bu başlık altından kutlayabilir, onlarla ilgili açık mesajlarınızı buradan yazabilirsiniz...
"Söz uçar yazı kalır"

seyselvi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen seyselvi » Pzt Mar 10, 2008 2:18 pm

Hayırlı uğurlu olsun. Tebrikler

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Mar 10, 2008 2:57 pm

ARKADAŞLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM.İNŞALLAH SİTE İÇİNDE HAYIRLI OLACATIR.
SAYGILARIMLA.

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Pzt Mar 10, 2008 3:00 pm

HAYIRLI OLUR İNŞALLAH.BAŞARILAR.

Kullanıcı avatarı
tarihci000

Mesaj gönderen tarihci000 » Pzt Mar 10, 2008 5:13 pm

hayırlı olur inşallah

Kullanıcı avatarı
yusuf_daldal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yusuf_daldal » Pzt Mar 10, 2008 11:51 pm

hayirli olmasini diler.insallah katkilariyla daha iyi isler olur.

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzt Mar 10, 2008 11:57 pm

hayırlı olsun..kolay gelsın..
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Sal Mar 11, 2008 8:37 am

hayirli ugurlu olsun, her üc arkadasimis icin.... bunu basaricaklarindan ve yapabileceklerinden eminim....
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Sal Mar 11, 2008 9:36 am

Herkese sonsuz teşekküler..Elimizden ne gelirse artık...
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Sal Mar 11, 2008 4:01 pm

[hr]

Admin abi, seni tebrik ediyorum isabetli bir karar. Tabiki yeni moderatörlerimize de tebrikler. Hayırlı uğurlu olsun...

[hr]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Sal Mar 11, 2008 4:02 pm

Kolay gelsin

Yılmaz kardeşe çok teşekkür ederiz bu işleri başarılı bir şekilde sürdürüp özverili ve seviyeli ilerleyişini takdirle karşılıyoruz

yeni görev alan kardeşlerimizede kolay gelsin diyoruz onlar zaten aktif destekçilerdi şimdi ise aktivite yöneticisi ve yönlendiricisi oldular. Allah işlerini kolay eder inşaAllah.

böyle gönüllü işleri her zaman hizmet aşkı olan duyarlı kimseler yapar

onlarında yegane gayesi bulunmuş olduğu ortamda etrafındakilere ve muhataplarına nasıl bir iyilik ne gibi bir fayda verebilirim şuuruyla hareket etmektir . Hizmet nimettir anlayışı ile adım atarlar ve yönleri Güzele çevrilidir her şeyin güzeline.

kimbilir belkide zaman içersinde çok daha başarılı çalışmalar ve yeni aktiviteler gündeme gelecektir onun için bütün üye ve katılımcıların maharetlerini ve içinde saklı tuttukları cevherlerini azar azar da olsa ortaya koymalarını büyük bir heyecanla bekleriz.

Yolunuz ve bahtınız açık olsun

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Sal Mar 11, 2008 11:19 pm

Degerli dostlar sagolun,Mevlam utandirmaz Insallah.

Hersey Demircili ve Iskefsir icin..........

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Mar 12, 2008 1:29 am

seyselvi, pomemerkan, 5YAGMUR5, tarihci000, yusuf_daldal, ENSSHN, Demircili_kiz, demet.sahin, MERKEZ60 ve huseyni hepinize göstermiş oldugunu ilgi ve alakadan dolayı canı yürekten teşekkür ediyorum.

Yımaz beyin' de yukarda ifade ettiği gibi uzun uğraşlardan sonra mesuliyet ve sorumluluk anlamına gelen bu görevi kabul ettik. İnşALLAH RAbbim bizleri mahcup ve mağdur etmez.

Fakat ben paylaşımdan yana bir insanım, herzaman oldugu gibi sizlerlede bu görevimi ve vazifemi paylaşmak istiyorum söyleki:
cok bilinen malum bir kıssa vardır. Adalatin simgesi olan Hz Ömer efendimiz eshabı kiramınan sohbet ederken sorar: Ömer yanlış yapsa ne yaparsınız? hepsi bir anda kılınçları yukarı kaldırırlar " doğrulduruz yaa Ömer" derler.

Kul olduğumuz için yanlış ve hata yapmaya cok müsaitiz, kısaca değişen hiç birşey olmadı, hepberaber tartışacağız, konuşacagız inş. ortak noktlarda birleşeceğiz.

Saygıyla ve sevgiyle kalınız. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Prş Mar 13, 2008 1:21 am

Yerinde bir karar cok sevındım hayırlı olsun
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Prş Mar 13, 2008 9:41 pm

zeynep hanım uğur bey ve 3S ye hayırlı uğurlu olsun dileklerimi arz ederim sizlerle aynı sitede olmak çok güzel bi duygudur
DELİKANLI ADAMIN AYNAYA GEREKSİNİMİ YOKTUR!!!

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Mar 13, 2008 10:15 pm

[font=Arial Black]zeynep hanım uğur bey ve 3S ye hayırlı uğurlu olsun DIYORUM IYI CALIŞMALAR....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Mar 19, 2008 3:44 pm

3s ,uğur abim ve zeynep ablam HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.....
Resim

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzt Haz 16, 2008 10:33 pm

SAYIN FORUM MODERATÖRLERİ,

GÜNLERDİR GEREKMEDİKCE YENİ BAŞLIK AÇMAYIN DİYE AÇIKLAMA YAPIYORSUNUZ AMA GÖRÜYORUMKİ AÇILAN KONU BAŞLIGINA YAKIN BİR BAŞLIK VARKEN BAZI ÜYELER YENİ BAŞLIK AÇMAYA DEVEM EDİYOR.
İNANIN BAŞLIKLAR O KADAR ŞİŞMİŞKİ İNSAN HANGİ KONUYU ARADIGINI BİLMİYOR.

LÜTFEN GEREGİNİ YAPINIZ.

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Haz 17, 2008 8:32 am

Göktürk bey,

Benim kişisel düşüncem forumlar paylaşıldıkca zengin olur. konuları açan kişiler ait olduğu konu başlığı altına açtıkları takdirde sorun yok. Evet zaman zaman gereksiz konular açılıyor. Çoğu zaman yılmaz bey uyarıda bulunmuştur. İçi boş, absürt, lakait, konu açmak için acılan konular, hatta kendi cesaret edemeyip şunuda yaz bunuda sor diyerek başka üyelere konu açtıranlar, aklınca karşısındakini tartıyor ölçüyor.Özel hayatında birilerine gıcıkolmuş, burdan gönderme yapanlar herneyse... :)

Mesaj kirliliği yapan konuları kilitlediğimiz ve sildiğimiz zaman Üyeler ters tepki veiyorlar. yanlısınız tarafsınız, site üç beş kişi tarafından v.s diye. :) yada birbirine benzeyen aynı konuları ona yakın konu altına taşıdığımız zaman busferde isim sorunu cıkyor. benim açmış oldugum konu felan diye. :) Bir diger sorunda: forumu sürekli takip eden üyler yeni konu olmayınca sıkılıyorlar haklılarda çünki diğer açılmş konulara iştirak etmişler mesaj bırakmışlar arkası ve devamı yok.. :) hee zamanı elverdiğince katılan üyeler: yaa yetişemiyoruz hepsini okuyamıyorum hangisine cevap yazacagım bilmiyorum diyorlar ee. onlarda haklılar :) İşte kırmadan küstürmeden geregini yapmaya çalışıyoruz :)

Göktürk bey, :) benim sizden bir ricam olsa, eminim büyük bir olgunlıkla yerine getirirsiniz . Forumlarda büyük harfle yazı yazmanın ne anlama geldiğini biliyorsunuzdur. geregini düşünür :) yazılarınız küçük harflerle ifade edermisiniz.

Ayrıca doğru bir noktaya temas ettiğiniz için size teşekkür ederim

Muhabbetle muhabette kalalım :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Sal Haz 17, 2008 10:09 pm

Cevap: Forum Moderatörleri Hakkında ... Tarih: 08:32 17-Haziran-2008

""Zeynep hanım demişki""

Göktürk bey, benim sizden bir ricam olsa, eminim büyük bir olgunlıkla yerine getirirsiniz . Forumlarda büyük harfle yazı yazmanın ne anlama geldiğini biliyorsunuzdur. geregini düşünür yazılarınız küçük harflerle ifade edermisiniz.

Ayrıca doğru bir noktaya temas ettiğiniz için size teşekkür ederim

Sayın Zeynep Hanım,
Evet tabiki büyük harfle yazmanın ne anlama geldigini biliyorum. Böyle yazmamın amacı insanların daha rahat okumalarına yönelikti. Başka bir nedeni yoktu.
Siz forum moderatörü olarak küçük karakterde yazmamı istiyorsanız bizede buna icabet etmek düşer.
Forum moderatörlerinin görüş ve önerileri benim için önemlidir. Belirtmiş oldugunuz kurala katılıyorum zeynep hanım.

Saglıcakla kalınız,

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Haz 18, 2008 1:18 am

Göktürk bey,

Öncelikle anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim. hangi düşünceyle büyük karekter kullandığınzı biliyordum.Sizdeki olgunluğu gördüğüm için, sizin nezninizde diğer arkadaşaları uyarmaktı. umarım diğer arkadaşlarda dikkate alırlar.

Selametle kalınız. :)

ASK.RUZGARI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ASK.RUZGARI » Çrş Haz 18, 2008 1:26 pm

hepimize hayırlı olur inşallah. her üç üyeyi, Yılmaz beyde dahil olmak üzere tebrik ederim. görevinizde başarılar dilerim. umarım sitemiz düzenini bozmadan, kendinden ödün vermeden güzel çizgisinde devam eder.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Yeni Forum bölüm yöneticileri (mod lar)

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Haz 24, 2008 8:43 am

Forum yönetimimiz olarak, üyelerimizden merkez_60 (nurhan) ve em-RE (emre) nin moderatör yani forum bölüm yöneticisi olmaları yönünde karar aldık. Sağolsun bu iki üyemizde bu görevi seve seve kabul ettiler. Herkese duyurulur.

NOT: Biz forum yönetimi olarak memleketimizin her sülalesinden en az 1 tane forum yöneticisi çıkacağına inanıyoruz. Tabi bu görevi soyisme göre değil üyenin samimiyetine ve foruma bağlılığına veriyoruz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Haz 24, 2008 9:08 am

[font=Arial Black]YILMAZ ABİM, ZEYNEP ABLAM VE UĞUR ABİM ÖNCELİKLE BU TÜR GÜZEL Bİ ORGANİZASYONDA BİZLERİ DÜSÜNÜP TEKLİFİ SUNDUGUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.İNSALLAH GÜZEL Bİ SEKİLDE DEVAM EDERİZ.ELİMDEN GELDİKÇE DEĞİL GELDİĞİNİNDE ÖTESİ ÜSTÜME DÜSENİ MUTLAKKİ YAPACAĞIM.EMRECİM SENİDE TEBRİK EDERİM.[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Haz 24, 2008 11:00 am

Sevgili Nurhan ve Emre,

forum moderatör göreviniz hayırlı olsun.
Temennim üyelere yetrince yardımcı olmanız ve konulara gereken itina ve özeni göstermenizdir.
Zeynep hanımın bilgi ve tercubelerindende istifade etmenizdir.

Bir öneri sakın duygusallıgınızı sorumlulugunuza yansıtmayınız sevgili Nurhan ve Emre.

TEKRAR HAYIRLI OLSUN.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön