Forum Moderatörleri Hakkında ...

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Haz 24, 2008 2:43 pm

İsmet bey,

Güzel temennileriniz için teşekkür ediyorum.İnşAllah yakında bayrak dervir teslimi edeceğim.Genç arkadaşlarımızın sitelerine sahiplenmelerini yoğun ilgi göstermelerini tüm kalbimle arzu ediyorum.

bu vesileyle Nurhan ve Emre arkadaşlarıma muvaffakiyetler diliyorum. Herzaman onlaraın yanıda ve destek olduğumuzu bilmelerini isterim.

Muhabbetle kalınız. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Haz 24, 2008 6:00 pm

Hayırlı ve uğurlu olsun arkadaşlar,

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Haz 24, 2008 7:09 pm

Öncelikle yılmaz abime ve zeynep abla ugur beye tesekkür ederim bizi böyle güzel ve anlamlı bi vazifeye tercih ettikleri için herzaman sitemizin varolmasi için elimden geleni yapmaya çalıştım tabi diger arkadaşlarıma ve büyüklerimde bu üstlerine düşen vazifeyi yerine getirdiler temennimiz daha iyi yerlere gelmek bunuda birlik ve beraberlik içinde başaracagız inşallah

İsmet Bey ve Erkan Beyede çok teşekkür ederim almış oldugumuz sorumlulugun farkındayız ve elimizden geleninde en iyisini yapıcaz ALLAH'ın izniyle

Nurhancım bende seni tebrik ederim :roll: teşekkürler
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Sal Haz 24, 2008 8:51 pm

hayırlısı bakalım

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Haz 25, 2008 12:34 am

Ohhhh beee :D sıte(forum) bız genclerin eline gecti coooook sevındım merkez_60 ve Em-re hayırlı olsun Arkadaslar

:) :wink: :)
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Çrş Haz 25, 2008 1:04 am

HAYIRLI OLSUN.
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Çrş Haz 25, 2008 1:38 am

murat efe kıymet ve yagmur tesekkür ederim sevgili arkadaslarım insallah genclerimizi burda daha aktif yapmaya çalışıcaz ve bunun içinde çalışmalarımıza başlıcaz inşallah
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Haz 25, 2008 8:29 am

hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim...[font=Arial] [/font]
Resim

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Prş Haz 26, 2008 12:32 am

Öncelikte yeni modlarımıza hayırlı olsun dıleklerını ıletmek isterim.
Mod olmak ıcın ne yapmak gerekıyo modlar bu sorumu cevaplarlarsa sevınırım ben hıc mod olmadım :(
Torpıl falan mı lazım nası yapıyoruz :D
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 26, 2008 12:42 am

mavi_prens yazdı:Öncelikte yeni modlarımıza hayırlı olsun dıleklerını ıletmek isterim.
Mod olmak ıcın ne yapmak gerekıyo modlar bu sorumu cevaplarlarsa sevınırım ben hıc mod olmadım :(

Çok güzel bir soru. zeki ve akllıca mavi prens seni tebrik ediyorum. Bravo :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 26, 2008 1:15 am

mavi_prens yazdı:
zeynep yazdı:
mavi_prens yazdı:Öncelikte yeni modlarımıza hayırlı olsun dıleklerını ıletmek isterim.

Çok güzel bir soru. zeki ve akllıca mavi prens seni tebrik ediyorum. Bravo :)
Guzel sozlerınız benı onurlandırdı zeynep hanım tesk. ederım.Bu arada sorumun cvp ı gelmedı, admın olmak ıcın ne yapmalıyım ?
Cvplarsanız sevınırım.
Simdiden tesk. ederım.

Dur duuur bakim, biraz yavaş. :) sırasıyla henüz ilk soruna cevap gelmemiş. :)

Bende size teşekkür ederim . sevecen ve güzel sorular sorduğun için.

çiçeği burnunda mod arkadaşlarım buyrun cevabı siz veriniz. merak edildiniz neden ve nasıl bu görev size verildi diye.

muhabbetle kalınız. :)

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Haz 26, 2008 8:50 am

teşekkür ederim...mavi_prens...

Öncelikle sunu belirteyim.foruma girdiğim bu günden bu yana aklımda mod olmak gibi bi gaye yoktu...giriodum zevkli konular vardı eğlenceli, güzel msj bırakan üyeler vardı hoşuma gidiyodu bende öyle yaptım paylasımlardabulundum..verilmesi gereken cvpları benim doğruma göre verdim ne mi gerekiyo bende bilmiyorum ama sunları paylasmak isterim.....yılmaz abiden zeynep abladan uğur abiden gördüğüm öğrendiğim kadarıyla....üye bir kere modsa 2 kere düsünmeli....üye ağzına geleni hemen yazabilir...

valla buyrun bakın onların verdiği karara saygı duymalıyız....torpil söz konusu bile değildir....kimsede çıkıpda beni mod yap sunu bu bunu su yap diye bi istekte bulunmaz zaten....torpil cümlesine gülmedim değil yani :):):)
teşekkür ederim.....iyi günler...
[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Prş Haz 26, 2008 9:43 am

[font=Comic Sans MS][hr]
Emre ve Nurhan kardeşlerime yeni görev ve sorumluluklarında başarılar dilerim. Hayırlı uğurlu olsun. :) :wink:

[hr][/font]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş Haz 26, 2008 3:17 pm

mavi prens öncelikle tesekkür ederim

mod olmak icin valla zor bi soru cünkü mod olmak aklımdan hiç geçmemişti ama saolsunlar yılmaz abim zeynep ablam ve ugur bey bize bu teklifi sundular bizde seve seve kabul ettik buzamana kadar daima vakit buldukça sitemizde olmaya calıstim vede sitemize sahip cıkan her arkadasımız ve büyügümüz bir moddur

demet sahin sizede tesekkür ederim

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Yeni Forum bölüm yöneticileri (mod lar)

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cum Haz 27, 2008 1:48 pm

yilmaz.sahin yazdı:Forum yönetimimiz olarak, üyelerimizden merkez_60 (nurhan) ve em-RE (emre) nin moderatör yani forum bölüm yöneticisi olmaları yönünde karar aldık. Sağolsun bu iki üyemizde bu görevi seve seve kabul ettiler. Herkese duyurulur.

NOT: Biz forum yönetimi olarak memleketimizin her sülalesinden en az 1 tane forum yöneticisi çıkacağına inanıyoruz. Tabi bu görevi soyisme göre değil üyenin samimiyetine ve foruma bağlılığına veriyoruz.

Tühhhhh :( benım sülalemden bır kısı oldu ben olamıcakmıyım yokmu :? :? sansım

:D :D :D

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Yeni Forum bölüm yöneticileri (mod lar)

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Haz 27, 2008 5:55 pm

KIYMET_OZDEMIR yazdı:
yilmaz.sahin yazdı:Forum yönetimimiz olarak, üyelerimizden merkez_60 (nurhan) ve em-RE (emre) nin moderatör yani forum bölüm yöneticisi olmaları yönünde karar aldık. Sağolsun bu iki üyemizde bu görevi seve seve kabul ettiler. Herkese duyurulur.

NOT: Biz forum yönetimi olarak memleketimizin her sülalesinden en az 1 tane forum yöneticisi çıkacağına inanıyoruz. Tabi bu görevi soyisme göre değil üyenin samimiyetine ve foruma bağlılığına veriyoruz.

Tühhhhh :( benım sülalemden bır kısı oldu ben olamıcakmıyım yokmu :? :? sansım

:D :D :D
Kıymet'çiğim dikkat edersen "en az 1 kişi" demişim. Yani hala potansiyelsin. :)
"Söz uçar yazı kalır"

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Cum Haz 27, 2008 7:01 pm

Hep üzülürdüm su koca forumda bı tane bıle akrabam olmadıgına sımdı sevınıyorum cunku modluk ıcın rakıpsız olmak kadar guzel bırsey yoktur sanırım :D

Benm ne dıger akrabalarımdan daha cok mesaj bırakma, ne daha fazla samımı olmama, nede onlardan daha saglam bı torpıl bulmaya hersey benden yana gerıye sadece forum yonetıcılerının benı farketmesı...
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Haz 28, 2008 2:16 am

Hmmm :)

Rekabet cokta kötü birşey değil. Bilakis olmasıda gerekiyor. fakat küçük bir ayrıntıya dikkat etmek gerekir. Hırs yapmamak ve nefsi davranmamak gerekir.

merak etmeyiniz bu forumda herkes fark ediliyor. pasif üyeler var. aktif üyeler var.samimi üyeler var. samimiyyetinden süphe edilen üyler var.Bunlarda gayet normal.

Kişiler düşünce ve fikirleriyle kendilerini fark ettiririler . nekadar samimi paylaşımlarda bulunurlarsa okadar dikkat çekerler. dolaysıylada kendi şahsiyet ve kişiliklerini ortaya koymuş olurlar. öyle ısmarlama ne sevgi nede saygı olur.

MODLUK: aranan kriter ne biliyormusun. samimiyet. istikrar ,Siteye ilgi.

bu forumdan kimler geldi, kimler geçti. bir zamanlar öyle arkdaşalar vardiki.. Forumu şaha kaldırdılar hani nerdeler? nankör gelmiyorum bu günlere gelindiyse, onların katkı ve emeklerinin büyük rolu var. hiç birini unutmadık.

Mod olmak istiyorum demek gayet normal. doğrusu genç arkadaşalrımdan' da bu cesareti beklerdim. malesef kimse kendinde bu özgüveni bulamadı.

Emre ile nurhan kardeşimiz henüz test aşamasındalar. nekadar bu görevlerini ciddiye alırlar başarırlar zaman gösterecek. İstisnasız hepimiz bu siteye çok emek verdik. Zoru başarmaya çalışıyoruz. kolay olmadığınıda hepiniz gayet iyi biliyorsunuz.

Mavi-prens Demircili olup olmamam öneml degil , diyorsanki.. bende fikir ve düşüncelerimle katkıda bulunmak istiyorum. Arkadaşlık, dostluk, ve kardeşlik kurmak istiyorum. Faydalanmak ve faydalı olmak istiyorum. Buyur... işte sana gönlümüzü ve yüreğimizi actık.

Muhabbetle kalınız. :)

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Haz 28, 2008 2:29 am

zeynep abla dogru söylüyo mavi prens suan deneme asamasındayız bi bakarsın mod sen olmuşsun :) bizde buzamana kadar sitemize yüregimizle sahip çıkmaya çalıştık ama mod olmak deil yemin ediyorum mod olmak hiç aklımdan bile geçmemişti zaten suan deneme sürecindeyiz :) çünkü buzamana kadar neyazdıysam neyaptıysam ve nekadar aktif olduysam sadece sitemizde olmaya çalıştım kendimide sitemize göre ayarladim ve nezamanda pc başında olduysam hep sitemizde aktif olmaya çalıştım bana nekadar köylümden fayda varsa bir o kadarda sitemizden fayda var

zeynep abla sizin gibi degerli büyüklerimizden cokşeyler öğrenicez inşallah

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Cmt Haz 28, 2008 10:29 am

Hmmm :)
Zeynep hanım yine dokturmussunuz, sızden ozel bı rıcam var lutfen bu kadar uzun ve karmasık yazılar yazmayın sonra altından kalkamıyoruz:D
Rakabet her zaman ıı bısı degıldır cıddı sorunlar dogurabılır bence rekabet dıye bırsey olmasa dunya daha guzel olur.bende bu forumda tek olmam benı kotu degıl ıı yonde etkıleyen bır faktor olarak dusunuyorum.
Bu forumda ben nasıl tanındım acaba merak edşyorum pasif, aktif,samimi,samimiyetinden süphe edilen, kesin sonuncu sudur da :)
"öyle ısmarlama ne sevgi nede saygı olur." bu cumleyı bı yerden hatırlıyorum cvp ını orada vermıstım burada vermeme gerek olmadıgını dusnuyorum...
Modlukta aranan ozellıkler bende fazlasıyla oldugunu dusunuyorum cokmu yeteneklıyım acaba:):D
Benı de unutmazsınız insallah.
Ben mod olmak istiyorum ve bizim gibi genclerın önunun acılması gerektigini düsünüyorum:)
Bence bu test asaması yok yanlıs bı uygulama sız bu kisileri mod olarak secmıssenız o teklıfte bulunmussanız zaten bı sekılde sızın gozunuzde testı gecmıs demektır.Bu ıkıncı test neden!
Zeynep hanım ve demırcılıselemen ın guzel ınsanları ben bu forum da samımıyetı saygıyı ve sevgıyı gordugum ıcın devam edıyorum ve bırseyler guzellıkler katmaya calısıyorum, bundan sonra da elımden gelenı yapacagımı dusunuyorum.

EM-re butun modlar demıssınız hıc dusunmedık sudur budur bence bu forumda herkez mod olmak dıger uyelerden faklı olmak ıster (sıradanlıgı kım ıster ki özel olmak varken ) bunları sızlerınde ıstedıgını dusunuyorum.
Sizler zaten test asamasını gecmıssınız bu test formalıte ıcabı bence :) takılmayın ve daha fazla ılgılenın sadece ana sayfaya bakmayalım yazılarımız ve dusuncelerımız ıle guzellestırelim forum u o zmn ne test kalır nede kafanızda soru ısaretı...

Tesk.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Ağu 29, 2008 1:11 am

Mod arkadaşlarıma

Nurhan, Emre... hayırdır tatil bitti.. herkes evine köyüne döndü.. işine gücüne başladı.. unutmayın sizlerin üstlenmiş olduğu bir sorumluluğu var .. en azından kısada olsa mazeretinizi belirtebilirdiniz. yani arkadaşlar olmuyor... ben bayrağı teslim etmek istiyorum.. sizler alın ileri götürün, zirveye taşıyın.. bizlerse geri çekilelim arkamıza yaslanıp gururla zevkle sizleri izleyelim...yapmış olduğunuz yorumlara bırakmış olduğunuz mesajlarınıza işte budur diyelim.

Uğur bey, samimiyyetinden özverinden zerre kadar süphe etmiyorum... fakat.. bu kadar agır bir yükü tek başıma götürmem çok zor.. benimde sizler kadar işim gücüm var sizler kadar zamanım kıymetli...

Mod arkadaşlarım -> üye arkadaşlarım . şayet sizlerde destek olmazsanız caba göstermesseniz nemelazımcılk ederseniz.. nasıl olsa keyfi girip okuyorum..inanın birgün elimizdeki bu nimette, kayıp etmiş olduğumuz diğer değerler gibi yok olup gidecektir.

Sınırları zorlamadan diğerlerinin yapamadığı şeyleri yapabilir ve hemde uyum sağlayabiliriz.

öyle değilmi... :)

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cum Ağu 29, 2008 12:37 pm

Zeynep ablam cok haklisin,

Izin dönüsünün kosusturmasini üzerimizden atmaya calisiyoruz,Insallah daha aktif olucaz,yalniz sen bayragi en önde tasimaya
devam et.

Allah'a emanet ol.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Ağu 29, 2008 4:06 pm

ZEYNEP ABLACIM HAKLISIN SANA SÖZLÜ OLARAK BELİRTTİĞİM GİBİ BURAYADA YAZMAM GEREKİTİ YAZIN VATANDASLARIMIZIN GELMESİYLE BİZDEN EVRAK EVLENME BEYAN DERKEN 8.AYIN BİTMESİ İLE YIĞILAN BİR SÜRÜ EVRAKLARIMIZI SİMDİ YENİ YENİ BİTİRMEYE BASLADIK..SİTEYE GİRİP ÇIKIYORUM YORUMLARI ELİMDEN GELDİKÇE YAZMAYA ÇALISIYORUM.AZ Bİ ZAMAN ZARFINDAN SONRA HER ZAMAN AKTİF OLUCAM...
TEKRAR KUSURA BAKMAYIN....BAYRAĞA GELİNCE UĞUR ABİNİN DEDİĞİNE KATILIYORUM
[font=Arial] [/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzt Eyl 01, 2008 12:29 am

zeynep abla bu seferlik affet tatilimiz bitti çok şükür kazasız belasız geldik bundan sonra sitemizdeyiz insallah

you''ll never walk alone zeynep abla :)

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzt Eyl 01, 2008 5:25 pm

Hosgeldınız Arkadaslar

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön