DemirciliSelemen.Com 2008 Yayinda.

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

DemirciliSelemen.Com 2008 Yayinda.

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Oca 03, 2008 11:59 am

Çağın gerekleri, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda sitemizi güncelledik. Hepimize hayırlı olsun. Bunlar, Demircili yani Demircili'ler için, sizler için :wink: .
En son yilmaz.sahin tarafından Pzr Oca 06, 2008 2:48 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Prş Oca 03, 2008 1:27 pm

Sükür kavusturana,

Kardesim ellerinize saglik,cok güzel olmus,kendimde bir eksiklik hissettim son günlerde ne kadar cok yorum yazamasamda dostlardan gelenleri
okumaktan mahrum kaldik.

Tekrar cok sagol,Mevla emeklerini zayi etmesin.

Selamlar.

Ugur

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Prş Oca 03, 2008 3:12 pm

YÜREĞİNİN HÜKMETTİĞİ ELLERİNE SAĞLIK YILMAZ ABİCİM...
DEMİRCİLİMİZE HAYIRLI OLSUN :)
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Oca 03, 2008 3:25 pm

Sayın Yılmaz Şahin;

Yapmış olduğunuz yenilikten dolayı başta siz olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim.Sizinde belirttiğiniz gibi yapılan bu yenilikler hem günümüzün,hemde içinde yaşadığımız bilişim çaği için gekekli olan taleplerdir.Daha öncede belittiğim gibi bizler kasabamız adına ne yapılırsa yapılsın doğru olan, memleketimize hizmet amaçlı yapılan her emeğe destek vereceğiz,vermeyede devam edeceğiz

Bugün itibarı ile bu site bilişim teknolojisindeki yerini Demircili Kasabası adına gerek saygın üyeleriyle,gerekse sunmuş olduğu birlik bereberlik ve seviyesiyle hakettiği yeri almıştır.İnşallah bundan sonra ki süreçte her şey insanlarımızın gönlünce olur.

Erkan ÖZDEMİR...........

mtozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mtozdemir » Prş Oca 03, 2008 3:59 pm

Site yöneticilerini ve emek verenleri tebrik ederim inşallah daha fazla hizmet yapmanıza vesile olur. Hayırlı olsun. Her daim birlikte olmak dilek ve ümidi ile...
Fırat Üniversitesi Müh.Fak.
Elk.-Eln.Müh.Böl.
23119 Elazığ
0 424 2370000-5218

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Prş Oca 03, 2008 4:54 pm

Sayın Demircililer;

Hayatta herseyin bu denli guzel ve bi o kadar da hayatımızı yonlendırmek ve basıt bır kullanım sunmak için hazırlanmıs olan bu web sitesi gercekten Yılmaz Beyin gayretleri ile bu noktaya gelmiştir.Sizlere onu anlatmaya gerek duymuyorum cunku benden daha iyi tanıdıgınıza eminim.Butun guzellıkler sizlerle olsun,

Saygılar.
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Oca 03, 2008 6:31 pm

EMEĞİNE SAĞLIK YILMAZ ABİ ÇOK TEŞÜKKÜR EDERİM.BASARILARININ DEVAMINI DİLERİM.İYİ ÇALISMALAR HERSEYİN EN GÜZELİ DEMİRCİLİ İÇİN.EMEKLERİNİZE SAĞLIK.
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Oca 04, 2008 12:39 am

Yılmaz bey,

Ellerınıze emeğinize vede yüreğinize sağlık. Demircili' leri tanıştıran buluşturan özellikle'de kaynaştıran bir catı altında buluşturdugun için.

Sitenin yeni formatına alışmam bıraz zaman alacak. ( yaa ben buyum işte... illa negatif bir sey yazacagım :D )

Muhabbette kalalım :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Emiroglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Emiroglu » Pzr Oca 06, 2008 1:20 am

Yilmaz abi gercekten cok güzel olmus, herseyiyle cok güzel.
Bilhassa buttonlar cok hosuma gitti ve sayfanin asp.net agirlikli olmasi da dikkatimi cekti.

Basta sana Yilmaz abi ve emegi gecen herkese cok tesekkür ediyorum, bizi böyle samimi,
seviyeli ve sicak bir ortamda bulusturdugun icin.

Sevgilerimle

Muharrem Özdemir

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzr Oca 06, 2008 12:11 pm

Ellerine ve Yüreğine sağlık Yılmaz Bey. Final sınavlarımdan dolayı uzun süredir hasret kaldım köyüm kokan bu sayfalara.
Allah(c.c) çok şükür bitti. Bu yeni tasarımda süpriz oldu bana açar açmaz :) Sömestre tatiline girdim. Artık buralardayım Allah(c.c) nasip ederse...

Sevgi ve saygılarımla.. Muhabbetle kalın....
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzt Oca 07, 2008 1:09 am

:) Yılmaz Abi

okadar güzel olmuşki ben diyecek birşey bulamadım

Teşekkürler
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Sal Şub 26, 2008 1:48 pm

KASABA HALKIMIZI ÇOK SEVDİĞİMİ BELİRTMEME GEREK VARMI BİLMİYORUM. BEN KASABAMA VE HALKIMA SONSUZ SEVGİYLE BAĞLIYIM VE HALKIMIZI ÇOK SEVİYORUM. DEMİRCİLİNİN YAPTIĞI TÜM GÜZELLİKLERİN ARKASINDAYIM BU SİTENİN DE HALKIMIZA BÜYÜK KATKISI OLDUĞU İNANCINDAYIM. KASABAMIZDA YAŞAYAN TÜM KABİLELER ŞAHİNLER, ÖZDEMİRLER, YILDIZLAR, ARSLANLAR, TAŞYÜREKLER, KANDOĞMUŞLAR, AYDOĞMUŞLAR, ÇINARLAR, ÇOBANLAR, KAYALAR VE DİĞERLERİNİ TÜM KALBİMLE SEVİYORUM VE HÜRMETLE ÖNLERİNDE EĞİLİYORUM. KASABAMIZIN BİRLİK VE DİRLİĞE ÇOK İHTİYACI VAR BU VE BUNUN GİBİ SİTELERİN YAŞAMASI LAZIM DİĞER KASABAMIZIN SİTELERİNİN DE YAŞAMASI LAZIM. SAYGILARIMLA

ZAFER ŞAHİN
MEB İLKÖĞRETİM MÜDÜR YARDIMCISI
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

Kullanıcı avatarı
selemenli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

°°SITE GÜNCEL°°

Mesaj gönderen selemenli » Sal Şub 26, 2008 3:13 pm

:arrow: Selamlar tüm sayfa sakinlerine herkese kucak dolusu salamlar..Yilmaz kardes ellerine saglik sayfa güzel biraz daha ilgi cekmesi icin amisyonlar koy bi zahmet saygilar :!: :!: :!:

FEVZI YILDIZ :!: :!:
Resim

selvigul.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selvigul.sahin » Prş Şub 28, 2008 1:26 am

Sevgili Yılmaz Kardeşim. özveriyle hazırladığınız bu güzel site için teşekkürlerimi sunuyorum. Dar vaktime rağmen bir iki kelam etmeden geçemiyorum. Bu siteyi kardeşleriminde çok güzel ifade ettiği gibi memleketimizin güzel insanlarının buluşma noktası olarak görüyorum. Bu güzellikleri tüm insanlarımıza taşımayı murat ediyorum. İnşallah " İyiliği emreden, kötülüğü sakındıranlardan oluruz." Selam ve dua ile...

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Eki 09, 2008 10:14 am

zafer.sahin yazdı:KASABA HALKIMIZI ÇOK SEVDİĞİMİ BELİRTMEME GEREK VARMI BİLMİYORUM. BEN KASABAMA VE HALKIMA SONSUZ SEVGİYLE BAĞLIYIM VE HALKIMIZI ÇOK SEVİYORUM. DEMİRCİLİNİN YAPTIĞI TÜM GÜZELLİKLERİN ARKASINDAYIM BU SİTENİN DE HALKIMIZA BÜYÜK KATKISI OLDUĞU İNANCINDAYIM. KASABAMIZDA YAŞAYAN TÜM KABİLELER ŞAHİNLER, ÖZDEMİRLER, YILDIZLAR, ARSLANLAR, TAŞYÜREKLER, KANDOĞMUŞLAR, AYDOĞMUŞLAR, ÇINARLAR, ÇOBANLAR, KAYALAR VE DİĞERLERİNİ TÜM KALBİMLE SEVİYORUM VE HÜRMETLE ÖNLERİNDE EĞİLİYORUM. KASABAMIZIN BİRLİK VE DİRLİĞE ÇOK İHTİYACI VAR BU VE BUNUN GİBİ SİTELERİN YAŞAMASI LAZIM DİĞER KASABAMIZIN SİTELERİNİN DE YAŞAMASI LAZIM. SAYGILARIMLA

ZAFER ŞAHİN
MEB İLKÖĞRETİM MÜDÜR YARDIMCISI
Yuıkarıdaki mesajı bırakan sevgili Zafer Hoca nerelerde acaba? Tayin işi tamamdı galiba?
"Söz uçar yazı kalır"

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön