forumda tartışılan konuları

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

forumda tartışılan konuları

Mesaj gönderen nefretim » Sal Eki 02, 2007 6:48 am

sitenin giriş sayfasında ortadaki boşluk olan yere forumda tartışılan son 4 konuyu veya daha fazlada olabilir o boşluga koyma imkanımız varmı gerekçesi ne diye soranlar olabilir gerekçe yok sadece aklıma geldide :)
başka önerisi olan :)

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Eki 05, 2007 4:57 pm

Benim bir önerim var. Başka birileride Demircili için bu kadar seviyeli,küfürsüz, anlaşılır böyle site ve forum yapsında onu da görelim. İnceleyelim araştıralım kıyas yapalım kaliteli olanı bilelim, Bende basit bir üye vasfıyla gireyim o siteye üye olayım rahat rahat. Sürekli şikayet edeyim admin ini adminine, mesaj bırakayım abuk sabuk. Nasıl fikir .
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Eki 05, 2007 6:10 pm

Yılmaz Kardeş:

Kusura bakma ne demek istediğinizden hiç bir şey anlamadım.Bu memlekette hemen herkes bu dediğinizi gerçekleştirebilir.Zorla güzellik olmaz.Zorlanırsa her şey çirkin ve dayanılmaz olur.Hatta düşmanlık bile olur.İnsanların çevresindeki tanıştığı ,konuştuğu,bir arada olduğu insanlarla diyaloğunda ilk dikkat etmesi gereken önceliğin,onların ilgi alanlarını saptamak ve ona göre davranmak olduğu görüşündeyim.

Burada ki mesajın içeriğini bir cok anlamlara yorumlayabiliriz.Neden böyle bir tehditvari düşünceyi ortaya attınız anlayamadım.Zaten şu anda aktif olan siteler var aralarındaki erdemliği insanların takdirlerine bırakıyorum.Hayırlı iftarlar.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Eki 05, 2007 9:35 pm

Erkan abi tehdit değil, memleketin sitesini kurup yönetmek bu başlık adı altında adı geçen değilde bazı üyelere dokunur oldu. Bende öneri olarak diyorum ki bu tür sitelerimizin sayısı artsın. Rekabet daha iyiyi gösterir, bir anlamda siteye saldıran, kötüleyenlere meydan okudum açıkcası. Tek olunca kalite anlaşılmıyor. Biraz da latife ettim denilebilir :)
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Eki 05, 2007 10:20 pm

Yılmaz BEY:

Başarının kendine has bir sınırı vardır ve kişiye özeldir.İşte sizlerde özel kişiler olarak kendinize has başarı sürecini/kestirmeli ve kendi seyir defterinizi kendiniz tutmalısınız.Bizlere burada düşen görevde,sizleri başarıya ulaştıracak süreçte,yol gösterici esaslar üzerinde duracağız.Hedeflerimiz öncelikle memleketimiz ve insanlarımız olsada,bu esaslar hepimizin her durumda yararlanacağı şeylerdir.

Bu anlamda bu gibi faaliyetler yani''erişim''bunların en önemlileridir.Arzumuz bundan sonraki süreçte kim olursa olsun,memleketi adına başarılı çalışma yapan arkadaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı bilmelerini isterim.İnsanlar arasında rekabetin olmasından daha doğal bir şey olamaz.Ben zaten Demircilide bu gibi faaliyetlerin artmasından yanayım.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Cmt Eki 06, 2007 12:05 am

yilmaz.sahin yazdı:Benim bir önerim var. Başka birileride Demircili için bu kadar seviyeli,küfürsüz, anlaşılır böyle site ve forum yapsında onu da görelim. İnceleyelim araştıralım kıyas yapalım kaliteli olanı bilelim, Bende basit bir üye vasfıyla gireyim o siteye üye olayım rahat rahat. Sürekli şikayet edeyim admin ini adminine, mesaj bırakayım abuk sabuk. Nasıl fikir .
sayın yılmaz bey

bu başlık altında açtıgım konuyu degişik seslere ve fikirlere tahammülü olmayan insanların başarıya ulaşmayacagına inandıgım için açmıştım bu tarz düşüncelere ve fikirlere saygı duydugunuzu bildigim için sunmuştum bu yukarda okuduklarımdan sonra bu vizyonunuzdan vazgeçtiginiz kanatine vardım eger bu siteye girişimden yada ismimi belirtmeden yazdıgım için rahatsız oluyorsanız buraya yazarsanız katılımımı sonlandırmakta isterim zaten bende devamlı buraya girişlerde sorun yaşamaya başladım her seferinde aktivite kodunu istiyor bunun anlamınıda çözemiyorum

buraya küfürsüz yazı yazılmadıgının kendini bilen üyelerden geçtigi gerçeginide bilmelisiniz en azından bu sorumluluk duygusu içinde demirciliyi temsil eden üyelerede ben teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Eki 06, 2007 12:08 am

Sevgili üyemiz nefretim,
Sizin üyeliğinizle ilgili bir problem yok. Katılımınız daha önce belirttiğim gibi renk katıyor. Aktivasyon istemesi ile ilgili teknik kontrol yapacağım o problemi sunucu tarafından yani forumdan kaynaklanıyorsa düzeltiriz merak etmeyim. Bu arada şifrenizi profilim linkinden değiştirmenizi öneriyorum. Bakalım ondan sonra aktivasyon kodu isteyecek mi?
"Söz uçar yazı kalır"

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön