Siteye yeni eklenen link : BİZDEN BAZILARI

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Siteye yeni eklenen link : BİZDEN BAZILARI

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Eyl 20, 2007 12:20 pm

Sitenin giriş sayfasındaki üstten aşağı linkler bölümünde BİZDEN BAZILARI adlı link eklenmiştir. Genelde eğitimliler ağırlıklı olan bu listede gördüğünüz kişiler tamamen içimizden yani Demircili'lidir. Belkide şu ana kadar adını bile duymadığınız bu hemşehrilerimiz gibi eklenmesi gereken kişiler var ise lütfen bana iletiniz. İşadamları ve esnaflar listesi ayrıca hazırlanıp yayınlanacaktır. Bu listeler ileride fotoğraflı hale getirilmeye çalışılacaktır.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eyl 23, 2007 2:25 am

BIZDEN BAZILARI:

gercekten bu listedeki arkadaslarin bircogunu tanimiyorum. sayenizde sahsen tanimasamda isim olarak tanimis oldum. emeginize ve yüreginize saglik.

TESEKÜRLER... :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eyl 23, 2007 3:23 pm

Yılmaz Bey:

Eskiler''Sanat altın bileziktir demişler.''İnsanın iyi bildiği bir sanatı(kuaförlük,ayakkabıcılık vs)varsa hangi halde olursa olsun ihtiyaç duyduğundan ona fayda sağlar.İnsan çok zengin olup iflas edbilir.Büyük bir makamda olup makamını kaybedebilir.Ama okuma ve kültür sayesinde elde edilen bilginin ve onun getirmiş olduğu itibar mezara kadar devam eder.İnsanlar arasında sizi hiç terketmeyecek asil bir konumunuz olmasını istiyorsan çok okumalısınız.

TIMAS HAWEL:''Dünyayı yöneten kalem,mürekkep ve kağıttır.''diyor haksızda değil.

BALZAC:'' Bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmalısınız.'' der.

Günlük hayatta çoğu defa duymuşsunuzdur,'' mal,makam önemli değil önemli olan insanlıktır diye.''Aslında burada kasdedilen olgunluk,zerafet,kibarlık ve nezakettir.Beğenilen insanları diğer insanlardan ayırt eden bir özelliktir.

Siz sitenizde olması gerekenleri yapıyorsunuz,sizi takdir ediyorum.Diğer hemşerilerimizin sitelerinde gezindiğimiz zaman bu tür şeyleri çok fazla görüyoruz.İNŞALLAH bundan sonra bizim genç nesillerimiz daha iyi yerlere geleceklerdir.

Size böyle bir sayfa açtığınız için tekrar teşekkür eder,bundan sonraki süreçte her türlü desteğimizin süreceğini belirtmek ister saygılar sunarım.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr Eyl 23, 2007 5:10 pm

Gardasim Yilmaz ellerine saglik,

Bu listedekilerin cogunu tanisamda tanimadiklarimda var.

Mevlam sayilarini artirsin,Insallah evlatlarimizida en iyi sekilde yetistirip memleketimize faideleli birer nefer olurlar.

Tesekkürler,sagol.

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Pzt Eki 08, 2007 11:09 pm

valla bızım köyle bu insanları tanıdıktan sonra ne kadar gurur duysam azdır.... :)
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Emiroglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Emiroglu » Çrş Kas 07, 2007 1:43 am

Gercekten cok sagol Yilmaz abi, bu insanlarin belkide yüzde 50 sini tanimiyorum ve duymamistim. Bu vasitayla duymus oldum insAllah bir günde tanismak nasip olur.

Tesekkürler

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Kas 14, 2007 4:40 pm

gerçekten ço kgüzel yılmaz bey daha bilmediklerimiz varmıdır acaba nerde neyle ne görevle meşgul olup tanımadıklarımz?

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ara 16, 2007 11:32 pm

Selvigül Kandoğmuş Şahin (Yazar Ressam)

1971' de Tokat Reşadiye' de doğdu. 1995 yılın'da Anadolu Üniversteesi İktisat fakültesini bitirdi. Kısa süre Muhabirlik yaptı. bir süre Bahçelievler ve Bağcılar belediyeleri Egitim Kültür müdürlüğünde çalıştı.

Öykü calısmalarını Yedi İklim ve Hece dergilerinde yayınladı. IKBAL ( Kültür Sanat Egitim ve Dayanışma) derneginin başkanlığını yürütmekte. Boş zamanlarında yağlı boya resim calışmaları yapıyor.

Evli dört cocuk annesi Sayın Selvigül Kandoğmuş Şahin' in yayınlanan Kitapları:

Hayırlı Haber (Öykü)
Gülendamın Renkleri( Öykü)
Yusufhan (Roman)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Ara 17, 2007 12:08 am

Zeynep Hanım;

Gerek selvigül bacı gerekse eşi cok değerli insanlar,böyle güzide insanlarımızı gündeme getitdiğiniz için size teşekkür ederin.Yılmaz Bey sizde umarım konu başlığını dikkate alarak gereğini yaparsınız.
saygılar.

Kullanıcı avatarı
selvigul.sahin

Mesaj gönderen selvigul.sahin » Prş Oca 24, 2008 1:36 am

Sevgili Yılmaz Kardeşim, artık siteye dahil oldum. Nihayet problemlerimiz çözüldü. Siteyi yeni yeni tanıyorum. Elimden geldiğince katılmaya, konu başlıklarını değerlendirmeye çalışacağım. Sevgili Erkan kardeşime, kardeşim Eşi Menva Hanıma selam ve dualarımı gönderiyorum.
Böyle bir sitenin varlığından Zeynep Abla beni haberdar etti.
Benim öyle yazışmak için uzun zamanım olmuyor ama ben de katkıda bulunmaya çalışacağım. Siteniz inşallah hayırlara vesile olur. Anlamlı, seviyeli konuşmalarla muhabbetimiz ve dostluğumuz güçlenir.
Aidiyetlik duygusunu önemsiyorum. Köyümü ve köyümün insanını seviyorum.
Bizden sonraki kuşaklara, güzel bir Demircili bırakalım dileğim budur.

Mehtap kardeşime, Salih kardeşime de selam gönderiyorum.
ö

asyam_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asyam_60 » Pzr Oca 27, 2008 12:10 pm

selam selvigül abla insallah beni tanirsin ben ( gülsah) nasilsin senin de bu güzel sitemizde gördügüm icin cok mutlu oldumm senin azmine zaten herzaman hayranimdirr ve de iyi bir anne iyi bir egitimcisin basarilarinin devamini diliorumm :) saglik VE esenle kal
ESSELAMÜNALEYKÜMVERAHMETUULLAH

selvigul.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selvigul.sahin » Sal Oca 29, 2008 11:09 pm

Allahın selamı üzerine olsun Gülşah kardeşim kusura bakma selamlamışsın karşılık vermek istedim. Biraz kendinden bahsetsen kimlerdensin. Çıkaramadım. Selamlar.

asyam_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asyam_60 » Sal Oca 29, 2008 11:28 pm

selvigul abla özeline yazdim bakarmsin :)

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Oca 30, 2008 12:43 pm

Sevgigül baci siteye hosgeldiniz,

Insallah katilimlarinizin devami dilegi ile..

Allah'a emanet olun..

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön