Yeni foto lar eklendi...

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Yeni foto lar eklendi...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Eyl 20, 2006 8:54 pm

Ana sayfada FESTİVALLER linki altına yeni resimler ekledim, bilginize.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Eyl 21, 2006 12:08 am

Tesekkürler
EFE kardesim deklansör`üne saglik :) gercekten güzel fotograflar,en güzeli hangisi biliyormusun CENÜKLÜ KIZ
daha baska resimlerde bekliyoruz,kasabanin yaylanin olmasi gerkmiyor,keske fotograflarin altina kücük notlar düsseydin.

Muhabbetle kal.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Cum Eyl 22, 2006 9:42 am

MURAT EFE ELİNE SAGLIK GÜZEL ÇEKMİŞİN EMEGİNE SAGLIK BU KENDİ BAKIŞ ACIM OLARAK GÜZEL BİDE DIŞARDAN BİRİ OLARAK BAKTIGIM ZAMAN DEMİRCİLİ BUMUDUR YANİ DEDİM SAYGILAR SEVGİLER NOSTALJİYİ YAŞADIM BİR AN HOŞUMA GİTTİ RESİMLER SAĞOL

admine not: bu sayfanın bir üyesi olarak buradaki bazı resimlerin buradan çıkarılmasını istiyorum o harebe evlerde atalarımız büyümüş hatta düne kadar bende oralarda ve o evlerde tatil yaptım ama aslımızıda inkar etmiyoruz bu köy halkı köyümüzü iyi bi hale getirmek için ne emekler verirken avrupalarda istanbullarda sitede verilen resimlere bir bakın.
Tanıtım olarak hoş degiller nasılki başkalarının eleştirilerini ciddiye alıyorsan bunuda dikkate almanı temenni ediyorum saygılar tamam murat kızacak şimdi ama bu siteye başkalarıda geliyor ve istisna evleri bulup oraya koymuşunuz ve köy yanlış tanıtılıyor kaldiki kasım abinin bu köy için çektigi eziyet göz önüne alınınca ve emek hiçte hoş degil kesinlikle resimlerin düzeltilmesini istiyorum dünü unutmayın yarına bakın ve çogunlugu anlatalım yani gerçekleri istisnaları degil bu köy reşadiyenin en kıral köylerinden biridir bu ne kepazelik ............................

NOSTALJİ
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Eyl 23, 2006 3:03 am

ASILKARTAL!

Dününü bilmeyen bugününü bilirmi? eski evlerin fotgraflarinin cekilmesi bilakis cokta isabet olmus.he söyle birsey yapilabilirdi kasabanin yeni modernise edilmis gelismis fotograflarida siteye konulurdu, bakinca derdik`ki NERDEN NEREYE.

Evvel ALLAH bizler köyümüzün gecmisi ilede övünüyoruz,gelecegi ilede gurur duyuyoruz.

Muhabbetle kalin.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

v.a.tan

Mesaj gönderen v.a.tan » Cmt Eyl 23, 2006 9:15 am

ben naci abiye katılıyorum çünkü bende bazen arkadaşlarımla bu siteye girip onlarada gösteriyorum ama o resimleri göstermeyi pek istemedim nedense ama emege saygı duymak gerek murat abininde emegine saygı duyuyorum ama naci abininde demeye çalıştıgı gibi demircili halkınında verdigi emege saygı duymak lazım onlarıda görüntülemek lazım gerçi 3 tane evin resimi çıkarsa kim zarar ederki
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Geçmiş --- Gelecek

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Eyl 24, 2006 12:11 am

Deklanşöre basan kişi bu işi bilen bir kişi yani Murat_efe. Ki kaldıki ondan ben rica ettim eskiye ait kareleri özel olarak yakamasını. Amacım hala birçoğumuzun dilinde köy dediği kasabamazın içimizde köy olarak gizli kalmasını sağlayan o zamanlara işaret etmekti.Daha özel olacağını düşündüğüm görüntüler onlar. Zamane yapıların reklamını gerek görmüyorum. Güzellikler o mahsun kalmış virane görünümlü ama belki de ana babalarımızın doğduğu soyumuzun yürüdüğü evlerin ve köşelerin olduğu kareler onlar. Benim için çok kıymetli. Bu konuyla ilgili yapılan eleştirel yazıları da saygıyla karşılıyorum. Ve eleştiren arkadaşların kasabanın onlarcada yayınlanmasını istedikleri çekecekleri ya da elde edecekleri resimleride bekliyorum. Fotoları algılarımız farklı olabilir ama hepimiz o evlerin kıyılarından geçtik hala geçiyoruz , ancak ilerde istesekte geçemeyeceğiz ! Çünkü ya evler yıkılır ya da biz.
"Söz uçar yazı kalır"

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Pzr Eyl 24, 2006 12:30 am

biz o resimlere karşı degiliz sadece yabancı kişiler tarafın dan yanlış algılanır dedik bilmem anlatabildimmi........
yani demek istedigim dünden bugüne demircili diye bi sayfa acılır daha etkili olur reklam dediginde nein nesi bu sitenin maksatı neki demirciliselemen degilmi sitenin adı veya yılmaz şahin sitesimi bu yani maksat tanıtım reklam degilse formatı bi açarmısınız bende bi kıt zekamla anlamaya çalışayım.......

buda benim kendi düşüncem yoruma açık tabi
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Gerek yok..

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Eyl 24, 2006 1:00 am

asilkartal yazdı:biz o resimlere karşı degiliz sadece yabancı kişiler tarafın dan yanlış algılanır dedik bilmem anlatabildimmi........
yani demek istedigim dünden bugüne demircili diye bi sayfa acılır daha etkili olur reklam dediginde nein nesi bu sitenin maksatı neki demirciliselemen degilmi sitenin adı veya yılmaz şahin sitesimi bu yani maksat tanıtım reklam degilse formatı bi açarmısınız bende bi kıt zekamla anlamaya çalışayım.......
Naci Hocam
Bu site Demircili ve Selemen'in sadece tanıtım sitesi değildir. Haber ve yayın organı hiç değildir. Sitenin vizyonu Demircili ve Selemen kelimeleri ile ilgili herkesin paylaşım ve buluşma sitesidir.Kasabamız köy iken köyün ortasındaki fırın gibi yada çok eskiden gittiğin bir köy düğünümüz gibi düşün burayı.Düğüne gidersin meydana çıkar ister oynarsın ister oynamazsın ama mutlaka gidersin. Ortak bir payda yani. Ayrıca ,eleştirileri şahsi olarak hemen onaylayamam. Genelin nabzını yoklarım. Sonra hepsini değerlendirip ona göre, bir resim siteye konulacak mı kaldırılacak mı yeni sayfamı açılacak eski sayfamı kapatılacak ve benzeri şeylerin kararını ve uygulamasını işin doğası gereği site kurucu ve yöneticisi olarak admin vasfıyla ben veririm. Ve site kayıtlarına baktığımda mesa bırakandan çok siteyi inceleyen olduğunu çok iyi biliyorum. Yani hemşerilerimiz aynı gerçekte olduğu gibi ortada halay çekmiyorlar ama düğünümze mutlaka geliyorlar. Belirttiğin şekilde "Geçmişten günümüze" güzel bir yaklaşım. Bu yazışmalar sonrasında inşallah senden ve diğerlerinden de diğer resimler gelir , yayınlarız ve onlara yapılan eleştirileride değerlendiririz. O yüzden hiç merak etme gerilmene gerek yok :)
"Söz uçar yazı kalır"

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Pzr Eyl 24, 2006 1:55 am

gerilmekmi odanesi böylesi formlarda böyle durumlar olur takma kafanı fikirlerimi yansıtıyorum ve sende yansıtmayanlar düşünsün
ve halay ve dügün örnekleri güzel olmuş :D :D

resim bende yok varsada özel resimler oldugu için olmuyor ama iskesüre bidahaki gidişimde kesinlikle belkide sadece bunun için gidebilirim..

evet tepkileri yoklamak iyidir

kaldıki ben burayı demirciliselemen diye geliyorum yani tanıtım olur veya olmaz onu bilmem ama olmasıda gerekir köyümün adının gectigi heryerde olmak isterim saygılar gerilmene gerek yoktu :P
Resim

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Hani gerginlik hallemeye gerek yok beyler

Mesaj gönderen murat_efe » Çrş Eyl 27, 2006 8:50 pm

evet bencede gerilim senaryolarına gerek yok.
zaten ortada gerilim falanda yok.
demircili demircili olalı böylesine seviyeli ve böylesine demokratik bir tartışma ortamına sahip olmamıştı inanın.
şahsen ben bu durumdan son derece keyif alıyorum.

düğün örneğinden yola cıkmak gerekirse
gençler ortada halaylarını cekerlerken köşe başlarındada ufak çaplı kulisler oluşturulur bilirsiniz.
genelde birileri başka birilerinin fikir görüş yada davranışlarını yanındakilere kendi yorumunuda katarak anlatırken aslında haksız bir söylemede imza atmış olur.
bir nevi dedikodu yani.
ama burada herşey öyleesine açık bir şekilde tartışılıyorki tek kelimeyle harika yani.
ayrıca naci abi bu sitenin en renkli karakteri olarak seni görüyorum abi.
iyiki varsın.

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Çrş Eyl 27, 2006 9:40 pm

sagol kardeş
Resim

Kilitli

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön