Aktif olmayan üyelerin otomatik temizliği

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Aktif olmayan üyelerin otomatik temizliği

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Tem 14, 2007 4:51 pm

Kullanılmayan üye adlarının temizliği için forumda aşağıdaki düzenlemeler aktif edilmiştir;

- Üye kayıt olmuş, üyeliğini aktif etmiş fakat 6 aydan beri forumu ziyaret etmemişse üyeliği otomatik silinecektir.
- Üye kayıt olmuş, üyeliğini aktif etmiş fakat 1 yıldır foruma mesaj yazmamışsa üyeliği 1 sene sonra otomatik silinecektir.
- Üye kayıt olmuş aktivasyon mailini hemen almış fakat üyeliğini mailde belirtilen sürede aktif etmemişse üyeliği 30 gün sonra otomatik silinecektir.

Duyurulur...
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Tem 14, 2007 11:57 pm

Yilmaz bey

bu kural bundan sonra üye olanlar icinmi gecerli,yok eski üye olmus arkadasalrida kapsiyormu?

Muhabbetle kal. :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Tem 15, 2007 12:26 am

zeynep yazdı:Yilmaz bey

bu kural bundan sonra üye olanlar icinmi gecerli,yok eski üye olmus arkadasalrida kapsiyormu?

Muhabbetle kal. :D
Eski üyeleri de kapsıyor Zeynep Hanım. Çünkü 6 ay siteye giriş yapmamış veya 1 senedir mesaj bırakmamış üye üye değildir zahir. Teknik olarak öylesine üye olmuş kötü amaçlı saldırı girişleridir ya da öylesine üye olmuş kişilerdir.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Tem 15, 2007 12:43 am

hmmm sistem bunu atomatikmanmi yapacak, yoksa Admin olarak sizmi karar vereceksiniz?
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Tem 15, 2007 12:54 am

Site bunu otomatik yapacak ama süreleri ben belirleyeceğim... Sürelerle ilgili tavsiyeniz varsa buyrun? Ben gerektiği kadar uzun tutmaya çalıştım süreleri...
"Söz uçar yazı kalır"

memnune
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen memnune » Pzt Tem 16, 2007 6:24 pm

yilmaz bey.aman haaa sakin beni üyelikten atma. :D sebebine gelince evimde pc yok ancak yakinlarimdan siteye giris yapiyorum. buda herzaman mümkün olmuyor.

demirciliyi bende cok seviyorum.

Kod: Tümünü seç

Kullanılmayan üye adlarının temizliği için forumda aşağıdaki düzenlemeler aktif edilmiştir; 

- Üye kayıt olmuş, üyeliğini aktif etmiş fakat 6 aydan beri forumu ziyaret etmemişse üyeliği otomatik silinecektir. 
- Üye kayıt olmuş, üyeliğini aktif etmiş fakat 1 yıldır foruma mesaj yazmamışsa üyeliği 1 sene sonra otomatik silinecektir. 
- Üye kayıt olmuş aktivasyon mailini hemen almış fakat üyeliğini mailde belirtilen sürede aktif etmemişse üyeliği 30 gün sonra otomatik silinecektir. 

Duyurulur...
demis: Admin.
sevene canim feda sevmeyene elveda

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Tabiki...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Tem 16, 2007 9:22 pm

memnune yazdı:yilmaz bey.aman haaa sakin beni üyelikten atma. :D sebebine gelince evimde pc yok ancak yakinlarimdan siteye giris yapiyorum. buda herzaman mümkün olmuyor.

demirciliyi bende cok seviyorum.

Kod: Tümünü seç

Duyurulur...
demis: Admin.
Sitemize ve forumumuza siz gibi üye olmuş kullanıcılarımızı tabiki sistemin bu ayarlarından koruruz. Ben sizin yılda bir defada olsa mesaj bırakacağınızı umuyorum. Bırakamasanızda üyeliğinizi yenileriz merak etmeyin memnune hanım.
"Söz uçar yazı kalır"

memnune
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen memnune » Pzt Tem 16, 2007 9:57 pm

tesekkur ederim yilmaz bey
sevene canim feda sevmeyene elveda

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Pzt Tem 16, 2007 10:27 pm

abi süre 3 ay olsun...gelmek isteyen zaman kısıtlıda olsa bi fırsatını bulup gelir....üye çok olup katılım olmayacaksa...üye az olsun ama katılım olsun...

saygılar....
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cmt Tem 21, 2007 12:36 am

[font=Comic Sans MS]Hayırlı UURlu Olsun..[/font]

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cmt Tem 21, 2007 7:49 pm

[sup]Süper bır fıkır ıyı olur derım ama6ay daha iyi bence mısgıbı temızlenır kalabalık gıder ıyı olur derım[/sup]
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzr Tem 22, 2007 2:51 am

Kıymet_Özdemir yazdı:[sup]Süper bır fıkır ıyı olur derım ama6ay daha iyi bence mısgıbı temızlenır kalabalık gıder ıyı olur derım[/sup]
[font=Comic Sans MS]Ayrıca Çoğu Forum Sitesi Bunu Yapamaz, Her Ne Kadar Kolay Olsada Bir Üye Bir Forum için Çok Önemlidir... [/font]

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzr Tem 22, 2007 11:00 pm

tabıkı önemlı ama katılımı olmayan üyeler sılınmelı

az olsun ama faydalı olsun herseyın azı güzeldır
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön