Forum Arayüzü Yenilendi...

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Forum Arayüzü Yenilendi...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Tem 09, 2007 10:11 pm

Evet sevgili üyeler. Forumun arayüzü yenilenmiştir. Tatil ve yaz sebebiyle tenhalaşan forum ve site trafiği sonrası siteye gelecek siz sevgili üyelerimize hoş bir sürpriz olsun dedim ve daha renkli olmasından ziyade daha güvenli (ctracer'lı) bir foruma geçtik. Tabiki tüm mesaj ve bilgileriniz korunarak yapıldı bu geçiş. Hadi hayırlısı. Selamlar.

NOT: Eski foruma göre siz üyeler için yeni kolay kullanım butonları, mesaj formatlarıi temalar, üye kıdemleri vb gibi yeni daha birçok özellik sizi bekliyor. Mesela Youtube ve diğer medya formatları ve linkleri hepsi bu forumda serbest ve kolay. E daha ne yapayım :)
"Söz uçar yazı kalır"

Ayla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ayla » Pzt Tem 09, 2007 10:54 pm

ellerinize saglik yilmaz bey.

ama fazla sevinmeyin biz size yine is cikaririz... :D
söyledigin söz, karsindakinin anladigi kadardir.

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Çrş Tem 11, 2007 11:37 pm

elinize sağlık yılmaz bey gercekten güzel olmuş.ehh zaman gectikce daha da güzel olavaktır sitemiz ben i
naniyorumm hemde basımızda yılmaz bey gibi bir yönetici olduktan sonraa daha güzel şeyler bizi bekliyor sanırım.
saglıcakla ve bol mubabetla kalınn bu kıtlık aşamasında :wink:
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Prş Tem 12, 2007 10:31 am

eline sağlık abi güzel olmuş....
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt Tem 30, 2007 8:31 pm

Ayla yazdı:ellerinize saglik yilmaz bey.

evet forum güzel olmuş süper ablanın dedigi gibi iş çıkartmassak olmaz bi önerim olucak :)

sitede son açılan konuların forum ana sayfasında yani yukarıda biyerlerde dar bi alanda yani yukardan aşşagıya dogru hareket etmesi saglanabilirmi kullandıgımız bu sitenin formatı buna uygunmu phpBB oluyor diye biliyorum cesaretim bundan geldide

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Ağu 20, 2007 12:50 am

nefretim yazdı:
Ayla yazdı:ellerinize saglik yilmaz bey.

evet forum güzel olmuş süper ablanın dedigi gibi iş çıkartmassak olmaz bi önerim olucak :)

sitede son açılan konuların forum ana sayfasında yani yukarıda biyerlerde dar bi alanda yani yukardan aşşagıya dogru hareket etmesi saglanabilirmi kullandıgımız bu sitenin formatı buna uygunmu phpBB oluyor diye biliyorum cesaretim bundan geldide

duyduk duymadik demeyin SITE Ramazanda güncellenecekmis.... :D ins. senin isteginde olur. baska istegi olan varmi?

Admin bey: ben ramazan pidesi istiyorum... :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön