DemirciliSelemen FM Yayında

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

DemirciliSelemen FM Yayında

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Haz 21, 2007 8:52 pm

Sevgili üyeler,
Talepleriniz doğrultusunda sitede test yayına geçilmiştir. Şimdilik ağırlık bizim havalar, karışık parçalı ve karma soundlu spot yayın yapılmakta. Ama yakında gönüllü (DJ) arkadaşlarımızın desteği ile canlı yayın yapılacaktır. Teknik alt yapı olarak hiçbir problemimiz yoktur. Hayırlı olsun...
En son yilmaz.sahin tarafından Cmt Tem 21, 2007 12:56 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Cum Haz 22, 2007 1:22 am

ilk öne tsk ederim.sonra ya acaba sitenin chat sayfasında soru cvb seklınde alt bir sayfa acılabilirmi buna görede sorulara en fazla cvb veren kişi dj liği de ele alır.yani benim düşüncem nasıl olusturulabilir mi?acaba ılmaz abi böyle bir ortamm.hem girenlerin siteye oyalanacagı bır ortam olur.saygılarla
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: Sitede Müzik ve (Canlı) Radyo Yayını Hakkında...

Mesaj gönderen selemenlihakan » Cum Haz 29, 2007 12:01 pm

yilmaz.sahin yazdı:Sevgili üyeler,
Talepleriniz doğrultusunda sitede test yayına geçilmiştir. Şimdilik karışık parçalı ve karma soundlu spot yayın yapılmakta. Ama yakında gönüllü (DJ) arkadaşlarımızın desteği ile canlı yayın yapılacaktır. Teknik alt yapı olarak hiçbir problemimiz yoktur. Hayırlı olsun...

NOT: Site ve forumda iken müzik yayınını durdurmak için sitenin giriş sayfasındaki player ı durdurabilirsiniz.
ya ben vj lik yapardım ama işim çok kusura bakma
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Tem 02, 2007 5:43 pm

selemenlihakan yazdı:
yilmaz.sahin yazdı:Sevgili üyeler,
Talepleriniz doğrultusunda sitede test yayına geçilmiştir. Şimdilik karışık parçalı ve karma soundlu spot yayın yapılmakta. Ama yakında gönüllü (DJ) arkadaşlarımızın desteği ile canlı yayın yapılacaktır. Teknik alt yapı olarak hiçbir problemimiz yoktur. Hayırlı olsun...

NOT: Site ve forumda iken müzik yayınını durdurmak için sitenin giriş sayfasındaki player ı durdurabilirsiniz.
ya ben vj lik yapardım ama işim çok kusura bakma
VJ yani videojokey e ihtiyaç yok hakan. Şu an zaten yayın otomatikman yapılıyor. DJ ihtiyacımızı gönüllü ve foruma sürekli takılabilecek arkadaşlardan karşılamayı düşünüyoruz. Seni meşgul etmeyelim biz, yine de sağol.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Sal Tem 03, 2007 11:13 pm

selemenlihakan yazdı: ya ben vj lik yapardım ama işim çok kusura bakma
:) Görüntülü yayın yapan insana ( kısa açıklaması) video jockey (vj) denir.

Hakan Aşırı Meşgül bir insandır (nette site açma, sürekli e-mail alma, mail atma, sürekli önüne gelen siteye üye olma vb. :) ) Bence hakanı hiç meşgül etmeyelim.

Hele bi yayın zamanına geçsin sitemizde Dj olmasakta olur yeterki bi internet radyomuz var diyebilelim ;)

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Eyl 12, 2007 5:12 pm

Bende radyo sürekli kapalı gösterıyor neden :? acaba sızde calısıyormu :?: :?: :?:

:wink:
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Eyl 12, 2007 11:11 pm

Forumun her sayfasının üstündeki kırmızı renkle RADYO ya tıkladığın halde açılmıyorsa;

- Kullandığın internete gezgini Internet Explorer değildir
- Internet Explorersa ve hala açmıyorsa, üstte açılan pencereleri engelle seçeneği aktiftir, radyo penceresine izin vermek lazım.

Olmaz ise tekrar yazarsınız.
"Söz uçar yazı kalır"

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön